“این وحشتناک’: ما نظامی را تایید سرنیزه صادر شد به سربازان در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

“آنها قرار است به زخم معترضان؟”

که بود تشکر. تد لیو را (D-کالیفرنیا.) پاسخ پنج شنبه به یک نامه توسط بالاترین-رتبه بندی نظامی افسر در ایالات متحده تایید که نیروهای نظامی مستقر این کشور در ماه گذشته به مقابله با تظاهرکنندگان معترض با پلیس از قتل جورج فلوید صادر شد سرنیزه.

“دشوار است برای ما به تصور شرایطی که می تواند ضروری و یا توجیه استقرار سرنیزه در مقابل آمریکا غیرنظامیان است.”
—مظنونان حمله به دانشگاه تد لیو و رجا Krishnamoorthi
در مواجهه با پرسش از لیو و تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.), مشترک رئیس ستاد ارتش ژنرال علامت Milley اعتراف کرد که از اعضای ارتش 82nd Airborne Division از فورت براگ در کارولینای شمالی و 3 متحده هنگ پیاده نظام داده شد سرنیزه برای خود ژوئن 2, استقرار, به, واشنگتن d. C.

این solidiers گفته شد که این سلاح نمی تواند وارد پایتخت “بدون پاک کردن سفارشات و تنها پس از nonlethal گزینه های ابتدا مورد بررسی” به گزارش آسوشیتد پرسکه به دست آمده و یک کپی از Milley نامه.

Krishnamoorthi و جای تشکر Milley برای پاسخ او اما ابراز نگرانی عمومی امتناع متعهد به منع بالقوه مرگبار عمل در آینده است.

“دشوار است برای ما به تصور شرایطی که می تواند ضروری و یا توجیه استقرار سرنیزه علیه غیر نظامیان آمریکایی” از قانونگذاران دموکرات در بیانیه ای گفت.

در یک نامه (pdf) به Milley ماه گذشته Krishnamoorthi و لیو خواستار پاسخ پس از یک ماه ژوئن 2 AP گزارش که اشاره کرد که سربازان مستقر سی در پاسخ به تظاهرات توده ای “در حال مسلح و ضد شورش و همچنین سرنیزه.”

“چشم انداز در افغانستان با سرنیزه در پاسخ به تظاهرات صرف نظر از هر کسی به نیت افزایش نگران کننده شبح از گذشته تظاهرات که تشدید و چپ غیر مسلح معترضان زخمی” به نمایندگان مجلس نوشت. “در حالی که وقایع غم انگیز در سال 1970 در دانشگاه ایالتی کنت در حال یاد ماندنی ترین برای چهار دانشجو کشته شده توسط ملی Guardsmen از تنش و خشونت منجر و پس از این قتل شامل کسانی که همان نیروهای جلسه صلح آمیز تظاهرکنندگان با سرنیزه و خروج چندین زخمی شدند.”

“کمتر از یک هفته بعد از آن در دانشگاه نیومکزیکو” Krishnamoorthi و لیو ادامه داد: “تظاهرات در پاسخ به ایالتی کنت پس از تشدید تظاهرات کردند Guardsmen که دیگر انجام مهمات زنده اما به جای زخمی شدن 11 نفر را با سرنیزه از جمله اطرافیان و اخبار محلی عکاس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>