‘این است که’: حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس دستاوردهای پشتیبانی در سراسر کشور

به عنوان مأموران اجرای قانون در سراسر کشور ادامه ، تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در هفته گذشته برای حمایت از defunding پلیس در حال افزایش است که آمریکایی ها به طور فزاینده بانک مرکزی با موسسه نژادپرستی و خشونت است.

“در لحظه از بحران, مردم می خواهند خدمات و منابع است که به طور مستقیم برای کمک به مردم به جای پلیس که نظارت, ، و ما را بکشند” Black Lives Matter لا بنیانگذاران Melina عبدالله گفت: نگهبان.

قتل فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس در 25 مه به عنوان کاتالیزور برای قیام است که پر از خیابان های شهر در سراسر کشور با تعداد بی سابقه ای از معترضان.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, نظرسنجی این هفته نشان می دهد اکثر آمریکایی ها معتقدند هر دو خشم و اقدامات معترضان حداقل تا حدی موجه—از جمله سوزاندن مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه ساختمان در هفته گذشته.

فعالان را به نام های طولانی برای defunding پلیس به عنوان بخشی از راه حل به این نهاد با مشکلات بی شمار. طولانی دیده می شود به عنوان یک حاشیه موقعیت های بیشتر جریان اصلی لیبرال ها و محافظه کاران تماس پال خواستار قطع بودجه دولت است که در حال حاضر شاهد حمایت گسترده در میان مردم و سیاستمداران به طور یکسان.

“ما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و مطمئن شوید که پول می رود به این جوامع است که به آن نیاز دارید” گفت: کری خار مترقی نامزد در حال اجرا برای میسوری را 1st District خانه صندلی, در بیانیه ای.

“ما باید برای پایان دادن به نظامی پلیس متوقف پروفایل نژادی” بوش اضافه شده است. “پرتاب پول در مشکل نمی خواهد آن را حل کند.”

با توجه به سنگ نورد:

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور فعالان در نیویورک که در آن پلیس بخش بودجه آماده است به تورم به حدود 6 میلیارد دلار در سال 2021 و لس آنجلس که در آن پلیس لس آنجلس را در بودجه افزایش یافته بود در این سال به $1.8 میلیارد دلار در حال نصب خود defunding مبارزات. اولین گام برای هر کسی که علاقه مند در تلاش برای دوباره فکر کردن شهرستان خود را اولویت است به درگیر شدن در فرآیند بودجه بندی با حضور در شورای شهر جلسات و صحبت کردن است. رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر تا به حال یک ابزار ستایش در اوایل این هفته توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما با منابع و اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به درگیر شدن.

افزایش پشتیبانی می آید به عنوان تصاویر و ویدئوها از پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز و بیگناه همچنان به گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان تظاهرات خود را وارد دهمین روز متوالی پنج شنبه.

در شهر نیویورک مسالمت آمیز فعالان بودند مورد ضرب و شتم توسط پلیس استفاده از باتوم و آن را به نظر می رسد ماموران نیز به صورت تصادفی آزار عابران.

کار خانواده, پارتی, در واکنش به ادامه خشونت با صدور بیانیه ای گفت: این گروه نمی خواهد از هیچ کاندیدایی حمایت که نمی خواهد مرتکب به defunding NYPD.

الکس حیاتی نویسنده کتاب “پایان نگهبانی” گفت: در مصاحبه ای با این کشور روز شنبه که او معتقد است این بودجه برای ادارات پلیس باید به جای آن قرار داده می شود نسبت به جامعه خدمات شغل.

“اداره پلیس و اصلاحات بخش همیشه استخدام و مراکز اجتماعی ندارد” گفت: حیاتی. “و هنگامی که آنها را استخدام آن در نیمی از حقوق و دستمزد و نیمی از مزایای. بنابراین این بودجه نبرد است در مورد گرفتن شهرستانها reprioritize چگونه آنها مقابله با نیازهای واقعی محروم ترین جوامع هستند که در معرض شديدترين پلیس.”

سرعت که با آن افکار عمومی تبدیل شده است در این موضوع نمی تعجب تونی ویلیامز عضو مینیاپولیس-بر اساس طرفدار الغای برده داری گروه MPD150 که با اشاره به افزايش در سراسر کشور خشم بیش از تعداد بالایی از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان پس از 2015.

“این بی سابقه است در جنبش ما” ویلیامز گفت: نگهبان “اما این یک نتیجه طبیعی که در آن ما شده است بیش از پنج سال گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im