“این باور نکردنی است’: جمعیت عظیمی خیابان سیل در سراسر آمریکا خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و عدالت برای جورج فلوید

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر ایالات متحده و خیره کننده نمایش همبستگی در سراسر جهان—به خیابانها خواهند ریخت شنبه خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در دومین روز از تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران هفته گذشته است.

عظیم و متنوع جمعیت تظاهرکنندگان راهپیمایی در خیابان های واشنگتن فیلادلفیا و شیکاگو و دیگر شهرستانها عمده در قابل توجه صفحه نمایش غیر خشونت آمیز توده عمل است. شرکت کنندگان در این تظاهرات تاریخی ابراز امید که قابل توجه انرژی در پشت اعتراضات می تواند تبدیل به یک پایدار جنبش برای تغییر.

“آن احساس می کند مانند آن را بیش از فقط یک لحظه” 57 ساله Daniele داربی مریلند گفت: واشنگتن پست در یک تظاهرات در پایتخت “بالاخره در نهایت آن را بیش از فقط یک لحظه.”

شنبه مشخص 12th روز متوالی در سراسر کشور تظاهرات که رشد نمایی حتی در صورت باطل و مداوم پلیس سرکوب توده بازداشت و ارعاب نظامی تاکتیک دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این باور نکردنی است” توییتی یک ناظر در واکنش به تظاهرات گسترده در فیلادلفیا که در آن دهها هزار نفر از مردم پر بنجامین فرانکلین پارک وی.

پلیس تخمین زده می شود که حداقل 30000 نفر بسیج در شیکاگو و هزاران نفر راهپیمایی کردند و بسیج در پایتخت کشور است.

به عنوان تظاهرات لگد کردن در سراسر کشور فلوید دوستان و خانواده جمع آوری شده برای خصوصی یادبود شنبه در نزدیکی Fayetteville, کارولینای شمالی, محل فلوید تولد.

صدها نفر از عزاداران صف خارج Cape Fear کنفرانس B کلیسا برای مشاهده جلوتر از خدمات.

“این مهم است که همه ما بیرون نگه دارید تا زمانی که همه چیز تغییر گفت:” 25 ساله و تیلور Guary.

در مینیاپولیس در نزدیکی محل فلوید مرگ هزاران نفر از مردم در یک راهپیمایی خواستار آن است که شهردار یعقوب فری بلافاصله شروع defunding پلیس.

“ما باید به طور کامل از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس” Rep. Ilhan Omar (D-Minn.) گفت: در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس شنبه بعد از ظهر. “ما نمی خواهیم خود را لعنت اصلاحات… این گروه ذاتا فراتر از اصلاحات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de