‘این است که بازنشستگی من’: trump’s Covid-19 واکسن تزار حاضر به فروش سهام منابع عمده مواد مخدر شرکت

مشاور ارشد و نظارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار به اتهام رهبری دولت ایالات متحده را Covid-19 واکسن و درمان تلاش خودداری کرده است به سمت سهام خود را در شرکت داروسازی گلاکسو جایی که او قبلا کار می کرد.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش روز شنبه دکتر Moncef Slaoui که منصوب به رهبری عملیات با سرعت پیچ و تاب هفته گذشته دارای نزدیک به 10 میلیون دلار در سهام در شرکت های که در آن او به رهبری واکسن را بدست آورد تا بازنشستگی اش در سال 2017. Slaoui هنوز صاحب ناشناخته تعداد سهام در GSK برگزار شد جایی که او در مورد 240,000 سهام و سهم معادل زمانی که او در سمت چپ این شرکت است.

GSK یکی از بسیاری از شرکت های دارویی تحقیق بالقوه واکسن برای کوروناویروس.

Slaoui گزارش گفت: برگ برنده دولت است که او نمی خواهد خود را به فروش GSK سهام.

“من برای 29 سال برای GSK” Slaoui گفت: بار. “من هرگز به فروش می رسد تک سهم هر شرکت در زندگی من است. این است که بازنشستگی من. آنچه من گفتم در مورد GSK سهام من گفت: من نمی توانم این کار را اگر من به آنها را به فروش برساند.”

منتقدان شارژ Slaoui علاقه در GSK نشان دهنده فقط یکی از درگیری های او منجر به یک نیروی کار است که تصمیم خواهد گرفت که واکسن نامزدهای دریافت باید پشتوانه مالی.

پزشک خود را حفظ کرده است مشارکت در سرمایه شرکت Medicxi است که سرمایه گذاری در تعدادی از شرکت ها تحقیق در مورد واکسن و درمان است.

تحت Slaoui تنظیم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او در حال کار بر روی عملیات در پیچ و تاب سرعت به عنوان یک پیمانکار به جای یک کارمند فدرال محافظ او از تضاد منافع و قوانین مالی قوانین افشای یک معامله دولت ناظر شهروندان از مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) به نام “پوچ است.”

“این اجازه می دهد تا بدون هیچ نظارت عمومی از تضاد منافع” رئیس اخلاق مشاور ویرجینیا چهار نعل گفت: بار. “اگر او را حفظ سهام در شرکت های که در حال سرمایه گذاری در توسعه واکسن و او را درگیر در نظارت بر این روند به انتخاب امن ترین واکسن برای مبارزه با Covid-19 بدون در نظر گرفتن چگونه فوق العاده یک فرد او این است که ما نمی توانیم با اعتماد به نفس یکپارچگی هر فرایند که در آن او درگیر است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هفته گذشته سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) به نام Slaoui به “بلافاصله محروم” منافع مالی خود را در مدرن یکی دیگر از شرکت داروسازی تحقیق در مورد یک واکسن. زمانی که Slaoui پذیرش موقعیت جدید خود را, او هنوز هم برگزار می شود گزینه های سهام در این شرکت به مقدار آنچه وارن به نام “یک تضاد منافع.”

Slaoui نه فروش آن سهام تا این شنبه یک روز پس از مدرن سهام سر به فلک کشید که این شرکت منتشر شده جزئی از داده های اولیه واکسن آزمایشی که نشان داد هشت نفر از 45 نفر آزمون در حال توسعه Covid-19 ایمنی.

Slaoui را گزینه های سهام افزایش بیش از 2 میلیون دلار پس از اعلام; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که او برنامه ریزی برای اهدای این افزایش ارزش به تحقیقات سرطان.

با وجود مدرن را افزایش سهام طی آزمایش واکسن نشان دادن چگونگی Slaoui دخالت در نیروی کار ایجاد درگیری در کاخ سفید گفت: زمان آن را به حال “بررسی دکتر Slaoui را وابستگی با چندین شرکت و در نتیجه در موارد مختلفی که وجود دارد هیچ درگیری به خاطر خود نقش مشورتی بودند ربطی به کروناویروس تحقیقات و یا درمان است.”

روز پنجشنبه دفتر سابق دولت اخلاق مدیر والتر Shaub توییتی که تنظیم اجازه می دهد Slaoui به کار به عنوان یک پیمانکار در حالی که نظارت بر کارکنان دولت شاغل در عملیات سرعت در پیچ و تاب است “شم.”

Slaoui بر نیروی کار “خواهد او را به یک دولت خاص کارکنان مشمول قانون تضاد منافع قانون” نوشت: Shaub. “کنگره نیاز به بررسی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de