‘این است که هیچ بازی’: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به قیام عمل به استقرار نظامی آمریکا در خیابان های شهر به تظاهرات ادامه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به استفاده از قیام عمل 1807 به استقرار نظامی آمریکا به ملت خیابان های شهر اگر ناآرامی قتل جورج فلوید هم آرام نیست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و رد حاکمیت قانون و پیشنهاد اقدام نظامی است که در تضاد به فرض اساسی آمریکا آزمایش ایم” ملت‘s جان نیکولز. “او فکر می کند او در حال پخش است یک بازی سیاسی است. این است که هیچ بازی.”

رئیس جمهور که صرف بخشی از تعطیلات آخر هفته در یک پناهگاه در کاخ سفید به تظاهرات خروشان در خارج از ساختمان اعلام کرد در طی یک سخنرانی در باغ گل رز دوشنبه که او در حال آماده شدن برای ارسال نیروهای نظامی به شهرستانها در سراسر کشور.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد او بلافاصله استقرار “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون” به واشنگتن تنها در این کشور رئیس جمهور از نظر قانونی می تواند استقرار ارتش بدون محدودیت.

به ان بی سی نیوز گزارش داد:

برای فعال کردن نظامی به کار در ایالات متحده تهمت را به استناد 213 سال قیام عمل می کنند که چهار نفر آشنا با این تصمیم گفته بود NBC News , او برنامه ریزی شده به انجام.

[…]

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به استناد این قانون به تصویب رسید در سال 1807 به استقرار نیروهای نظامی آمده است که ناکامی خود را سوار بر اعتراضات که به دنبال مرگ فلوید یک مرد که کشته شد در بازداشت پلیس هفته گذشته در مینیاپولیس. مردم آشنا با تصمیم خود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بود یکشنبه شب در تخریب برخی از معترضان ناشی از در واشنگتن به ویژه vandalization از آثار ملی.

پس از سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به سنت جان کلیسا. پلیس پاک راه را برای رئیس جمهور به راه رفتن به عکس-op با زور و با استفاده از باتوم گاز اشک آور و اسپری فلفل علیه تظاهرکنندگان مسالمت آمیز در میدان لافایت در راه به کلیسا.

ملی جنبش اعتراضی که پس از فوران فلوید را به قتل توسط مینیاپولیس افسران پلیس در 25 مه است در سراسر کشور به خشم نهفته بیش خشونت پلیس و نژاد پرستی و غیر نظامی قتل را همراه با اقتصادی و اجتماعی بحران coronavirus همه گیر برای سوق دادن ده ها و صدها هزار نفر از مردم به ملت خیابان های شهرستان شب پس از شب.

“سوء استفاده از قدرت و نژادپرستی نظاممند هستند یک ترکیب کشنده به خصوص برای افرادی که از رنگ و مردمان بومی که به طور نامتناسبی جرم و هدفمند توسط weaponized پلیس در سراسر جهان—از بین بردن زندگی, خانواده ها و جوامع انکار مردم خود را پایه انسانیت و کرامت و نقض حقوق خود” مرکز بین المللی حقوق محیط زیست (CIEL) در بیانیه ای گفت: همبستگی با جنبش اعتراضی.

به عنوان رویاهای مشترک در گزارش پلیس در سراسر کشور باید به طور مداوم مورد حمله معترضان به افزایش تظاهرات به خشونت و مجروح شدن و دستگیری صدها نفر از مردم است. حداقل دو نفر کشته شده اند.

“مردم عصبانی هستند” سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا پایان خشونت اسلحه مدیر کمپین ارنست Coverson در بیانیه ای گفت. “مردم خسته شده اند.”

“آنها حق را به خیابان ها و اعتراض مسالمت آمیز—هر کس که حق” Coverson ادامه داد. “حقوق بسیاری را به خیابان ها آمدند و خواهان عدالت و جامع پلیس اصلاحات را نمی توان زیر پا گذاشته و بنا به هر دلیلی.”

کاخ سفید بوده است به طور منظم هدف از واشنگتن تظاهرات که جمع آوری کرده اند و یا در نزدیکی آن شبانه در زمان از بین بردن و یا آسیب رساندن به اموال در اطراف ساختمان.

رئيس جمهور در پاسخ به اعتراض جنبش با تمرکز در درجه اول در حمایت از پلیس. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شده جورج فلوید و ابراز نادر همدردی برای یک قربانی سوء استفاده پلیس تمرکز اصلی رئیس جمهور اظهارات طی هفته گذشته شده اند در حمایت از اجرای قانون به عنوان افسران ضرب و شتم اسپری فلفل و پرتاب گاز اشک آور در تظاهرات ،

“ارسال در ارتش برای پاسخ به یک انقلاب مسالمت آمیز بوده و تنها اقدام این دولت گرفته است” گفت: Coverson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de