“این تنها آغاز است’: JPMorgan Chase چهره سرمایه گذار شورش بیش از تامین مالی آب و هوا تخریب

فعال و سهامدار ناکامی با جی پی مورگان چیس بودجه جهانی آب و هوا فاجعه شد بر روی صفحه نمایش کامل سهشنبه در طول چند ملیتی سرمایه گذاری بانک مجازی نشست عمومی سالانه.

“فشار تعقیب مواجه آب و هوا در جلسه امروز و آرا نشان دادن حمایت بی سابقه ای برای آب و هوا پاسخگویی اثبات این است که جنبش به فشار تعقیب و دیگر بانک های بزرگ به تمیز کردن عمل خود را در آب و هوا است که تنها به دست آوردن شتاب و قدرت.”
—بن کوشینگ, Sierra Club

در یک سیگنال روشن از حمایت برای اصلاح شیوه های وام دهی از بزرگترین بانک های خصوصی برای اطمینان از قابل سکونت آینده سیاره 49.6 درصد از سهامداران رای به نفع قطعنامه ای که خواسته JPMorgan به سادگی یک طرح برای بهتر تراز عملیات خود را با پاریس آب و هوا توافقنامه را با هدف محدود کردن درجه حرارت جهانی افزایش به 1.5°C.

استقبال که رای در بیانیه ای روز شنبه Sierra Club مبارز بن کوشینگ اعلام کرد که “این روز زمانی که تعقیب می تواند بی سر و صدا قیف پول به صنعت سوخت فسیلی و بدون عمومی توجه بیش از.”

“فشار تعقیب مواجه آب و هوا در جلسه امروز و آرا نشان دادن حمایت بی سابقه ای برای آب و هوا پاسخگویی اثبات این است که جنبش به فشار تعقیب و دیگر بانک های بزرگ به تمیز کردن عمل خود را در آب و هوا است که تنها به دست آوردن شتاب و قدرت” کوشینگ گفت. “این تنها آغاز است و ما همچنان خواستار تغییرات معنی دار به چین تعقیب سرمایه گذاری با یک آب و هوا-safe آینده است.”

توسعه نیز جشن توسط دانیل Fugere رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی سهامداران گروه مدافع به عنوان شما ایجاد. “سهامداران امروز با ارسال این پیام است که از آن زمان گذشته برای تعقیب به گرفتن تا با همسالان خود پیاده سازی یک استراتژی برای decarbonize و د-خطر وام خود را نمونه کارها و کمک به ایجاد آینده ای امن تر برای همه” او گفت:.

از آنجا که نقطه عطفی در پاریس توافق به تصویب رسید در اواخر 2015, جی پی مورگان را فراهم کرده است بیش از یک چهارم از یک تریلیون دلار در سوخت های فسیلی تامین مالی است. ساخته شده است که بانک یک هدف برتر از آب و هوا فعالان از جمله متوقف کردن پول خط لوله یک کمپین راه اندازی شد در ماه ژانویه توسط ائتلافی از حمایت گروه های فشار بانک ها و شرکت های بیمه و دارایی و مدیران به قطع روابط با سیاره-wrecking شرکت.

“به عنوان بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی, جی پی مورگان چیس یک تصمیم—یا تشخیص رشد جهانی آب و هوا خطر و به طور چشمگیری کاهش سوخت های فسیلی کمک های مالی و یا غیر مسئولانه ادامه رانندگی جهانی افزایش درجه حرارت بیشتر و بیشتر اثرات ویرانگر” گفت: Fugere. او اشاره کرد که به شما در ایجاد عقب نشینی طرح های مشابه در ولز فارگو, مورگان استنلی بانک مرکزی آمریکا و گلدمن ساکس بعد از بانک ها ساخته شده آب و هوا تعهدات.

“این مهم است که مالی سنگین وزن جی پی مورگان چیس سرعت بخشیدن به جاه طلبی برای تمیز کردن آن از سوخت های فسیلی تامین مالی” Fugere اضافه شده است. “جی پی مورگان را به انفعال در صورت متناوب خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی است که قابل توجه و غیر قابل قبول است. سرمایه گذاران دیگر نمی تواند تحمل کند و کسب و کار به طور معمول در این اقدام بی سابقه ،

جی پی مورگان در ماه فوریه اعلام کرد که این امر متوقف کردن تامین مالی پروژه های استخراج در قطب شمال و فاز وام برای زغال سنگ تا سال 2024 اما ادامه کمک های مالی و نفت و گاز و تحولات است. در آن زمان فعالان به نام حرکت “کوچک امتیازات” اما همچنین شواهدی وجود دارد که “شهروند قدرت کار می کنند.”

الی Kasargod-Staub, مدیر اجرایی غیر انتفاعی سهامداران گروه حمایت اکثریت اقدام گفت: “به جای مبهم حرفه ای در حمایت از توافق پاریس JPMorgan باید متعهد به هدف دستیابی به net-صفر CO2 تامین مالی تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و افشای برنامه های خود را برای چگونه آنها را در یک تراز خود را وام و تعهد استراتژی برای رسیدن به این هدف است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در نشست سالانه, جی پی مورگان نیز در مواجهه با فشار به بیرون راندن از آن هیئت مدیره لی ریموند, سابق, مدیر عامل شرکت غول نفتی اکسون موبیل بود که بی سر و صدا تنزل مقام از دیرین خود نقش رهبری را در این بانک در اوایل این ماه با توجه به فعال و سرمایه گذار خواسته است. علاوه بر این 41.96 درصد از سهامداران رای به تقسیم نقش رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت که فعالان بوق و کرنا به عنوان ملامت به جیمی Dimon که دارای دو موقعیت.

“این سهامداران شورش علیه جیمی Dimon شکست رکورد در تغییر آب و هوا را نشان می دهد که جی پی مورگان چیس را روز اقدام به عنوان خانه بانک صنعت سوخت فسیلی را برای پایان دادن به” پاتریک McCully آب و هوا و انرژی مدیر برنامه در Rainforest Action Network, در بیانیه ای گفت.

“بی سابقه به اشتراک گذاری آرا در برابر مدیریت,” او گفت:, “و این واقعیت است که جی پی مورگان تا به حال به تنزل رتبه آب و هوا منکر لی ریموند از هیئت مدیره خود را نقش رهبری نشان می دهد که سرمایه گذاران موافقت با فعالان کسب و کار به عنوان معمول در تامین سوخت های فسیلی است و دیگر قابل قبول است.”

اگر چه ریموند را تنزل خوشحال فعالان 350.org استراتژیست ارشد ریچارد بروکس خواست بانک به رفتن بیشتر است. به عنوان او آن را قرار داده: “در حالی که تنزل رتبه آب و هوا-انکار لی ریموند به عنوان سرب مدیر مستقل پس از 19 سال است که شروع این فقط نوک ذوب یخ از آنچه باید اتفاق می افتد در جی پی مورگان چیس.”

“آینده در تامین مالی مخاطره آمیز ورشکسته مستعد سوخت های فسیلی شرکت های مخرب آب و هوا ما,” بروکس اضافه شده است. “این است که در سرمایه گذاری در جامعه رانده شده راه حل آب و هوا. آب و هوا مربوط به سهامداران رای سیگنال آن زمان را برای تعمیرات اساسی در جی پی مورگان و ما نمی خواهید برای متوقف کردن تا زمانی که ما رسیدن به آن است.”

بروکس همچنین در زمان به توییتر شنبه برای به اشتراک گذاشتن اخبار روزانه op-ed به نام ریموند را حذف:

Op-ed شد همكاري با دانشگاه بوستون همکار Neva گودوین راکفلر صندوق خانواده رئیس جمهور میراندا قیصر و شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر; گودوین و قیصر هستند و دختر و نوه از سابق تعقیب رئیس دیوید راکفلر. در مقاله آنها نیز در زمان هدف در بانک شیوه های وام دهی.

“در مقابل ائتلافی از 130 بانک ها و رقبا به جی پی مورگان از جمله سیتی گروپ و بارکلیز را متعهد به هماهنگی خود را سرمایه گذاری اقدامات با اهداف پاریس آب و هوا توافقنامه” سه نفر نوشت. “به جای تلاش برای سرمایه گذاری در انرژی جهانی, انتقال, جی پی مورگان را تامین مالی از سوخت های فسیلی امروز قفل در تولید گازهای گلخانه ای در دهه های آینده. این مکان جی پی مورگان در پشت بسته و به شدت پشت منحنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de