یک سرخوردگی بهداشت ، برنی ساندرز در روز جمعه به نام حریف خود را در سال 2020 دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای محکوم کردن او جانشین هیلاری پس از روزن روزن گفت ساندرز مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, نینا ترنر پنج شنبه شب که ترنر “ندارد ایستاده” به بحث در مورد مارتین لوتر کینگ جونیور

“جو بایدن باید قبول مسئولیت برای خود جانشین گفتن ما کمپین co-صندلی سناتور نینا ترنر که او نمی باید ایستاده به استناد سخنان دکتر کینگ” ساندرز توییتی. “این غیر قابل قبول است و جو باید عذر خواهی به نینا و همه مردم از رنگ حمایت از کمپین ما.”

روزن در سی ان ان بخش با ترنر و میزبان Chris Cuomo گفت که ترنر نیایش پادشاه معروف “نامه ای از زندان بیرمنگام” خط در مورد سفید میانه رو بود مبهم و اشتباه.

“شما می دانید, نینا اشاره دکتر مارتین لوتر کینگ از قبل گفت: او گفت: از زندان بیرمنگام است که ما باید در مورد سفید میانه رو” گفت: روزن. “که در واقع چیزی نیست که مارتین لوتر کینگ گفت.”

ترنر در پاسخ با اشاره به این که آن را در واقع آنچه شاه نوشته بود و تلاش برای توضیح آنچه که نقل قول در مورد سفید متوسط که ترجیح صلح بر عدالت به معنی قبل از روزن او را قطع کردن و گفت که با استفاده از شاه نقل قول “در مقابل جو بایدن” چیزی بود که ترنر ندارد ایستاده است.

“آیا به من بگویید که چه نوع از جایگاه من به عنوان یک زن در امریکا گفت:” ترنر. “: چطور جرات شما؟”

پشت و جلو تولید تفسیر در رسانه های اجتماعی و محاصره روزن در روز جمعه سعی در روشن کردن کلمات او گفتن حامیان در حال حاضر حذف صدای جیر جیر است که وجود دارد بدون نیاز به دفاع از خود “و حمله عصبانی سیاه زنان است.”

“این بایدن کمپین واقعا نیاز به روی چیزی حساب کردن با عناصر عملیاتی خود را’ انجام در کابل گفت:” نویسنده برایان آبرامز. “میلیون ها نفر با دیدن این رفتار آنی.”

ساندرز و هواداران خود متهم شده است برای بیش از چهار سال از بودن منحصر به فرد عصبانی و سوء استفاده آنلاین, یک اتهام است که بایدن خود را تسلیم در برابر سناتور ورمونت در ماه فوریه است.

“او ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی” بایدن گفت: NBC‘s چاک تاد از حملات علیه مخالفان سیاسی. “اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها.”

مورد آزار و اذیت طول بحث در نوادا در فوریه 19, ساندرز گفت که در حالی که او هر کسی محکوم به حمله به مردم در نام خود را آنلاین ترنر و دبیر مطبوعاتی Briahna شادی-خاکستری نیز در معرض “باطل نژادپرستانه جنسیتی حملات” ،

دانشگاه پرینستون و استاد Keeanga-Yamahtta تیلور در توییتر تعجب اگر استاندارد اعمال می شود به سندرز و هواداران خود را به صورت آنلاین خود رفتار می توان به بایدن برای روزن سخنان در تلویزیون کابلی.

“هی بدانم اگر ما با همان موشکافی رسانه ها از عناصر و حامیان نامزدهای دیگر که باید به طور منظم نشانه رفته سوء استفاده در ساندرز هواداران گفت:” تیلور. “ساندرز است که مسئول تفسیر از میلیون ها نفر از حامیان او. هیچ کس دیگری برگزار شد که استاندارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im