“این باور نکردنی است’: با استناد به نیاز برای GOP ورودی Pelosi, تسلط, سکس از راه دور رای گیری قانون در تاریخ و زمان آخرین دقیقه

مترقی سرخوردگی دموکراتیک با رهبری ادامه داد: به کوه این هفته پس از مجلس نانسی پلوسی روز چهارشنبه مطرح یک تغییر قوانین که عضو مجاز به استفاده از پروکسی رای گیری به قانونگذاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Pelosi نشان داد که این خانه را این موضوع تا زمانی که آن را reconvenes در مارس 4 بعد از جمهوری خواهان و حزب اقلیت در مجلس در اعتراض به تغییر.

“این باور نکردنی است ایم” لیندزی Boylan, نامزد برای کنگره در نیویورک منطقه 10 در حال اجرا در برابر وقت Rep. جری Nadler در مقدماتی حزب دموکرات.

ناگهانی در مورد چهره آمد روز بعد از خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer (D-Md.), به عنوان رویاهای مشترک در گزارش بیان شده در نامه ای به انجمن سهشنبه آوازی خود برای حمایت از تغییر حکومت و برای یک مطلب اساسی را تغییر دهید اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری.

“فراتر از اجرای پروکسی رای گیری به عنوان اولین گام ما باید برای استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت برای آماده شدن برای کنگره قادر به کار با توجه به قابلیت های کامل آن حتی اجتماعی و فیزیکی فاصله دستورالعمل در محل” هویر نوشت.

Hoyer بعد از آن در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که او می خواست یک دو حزبی راه حل است.

Pelosi کشیده تغییر صبح روز چهارشنبه مدعی است که این تغییر مورد نیاز هر دو حزب تصویب و با استناد به یک ساعته گفتگو با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: این پیشنهاد به عنوان تغییر ذهن او در ادامه با یک رای.

در روز پنج شنبه پلوسی گفت: اعضای این طبقه است که او امیدوار است که این اتاق خواهد تصمیم به رای دادن در یک راه حل برای مشکل در مارس 4—اگر آنها بازگشت که در اوایل.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“امیدوارم در مورد زمان بازگشت ما اگر که ممکن است 4th, ما باید یک فرصت برای رای دادن در هر دو حزب از راه های در مورد چگونه ما می توانید انجام دهید که” پلوسی گفت.

تشکر. جیم مک گاورن (D-جرم.), صندلی از خانه قوانین کمیته روز پنجشنبه گفت که در حالی که به او احترام خواسته سخنران تیک تاک ساعت است.

“وضعیت موجود به نظر من غیر قابل قبول است و خطرناک است” گفت: McGovern.

ایجاد یک biparitsan کمیته به موضوع نگاه کنید نه پر کردن این هفته‘s رایان کوپر با اعتماد به نفس که گفت این بود “که در آن قانون می رود به مرگ است.”

در یک صدای جیر جیر تقاضا پیشرفت کمپین مدیر رابرت Cruickshank سوال چرا پلوسی شد اجازه می دهد جمهوری خواهان به دیکته شرایط تغییر حکومت در خانه.

“مرا ببخش برای پرسیدن اما کسی که برنده کنترل آمریکا در سال 2018 انتخابات؟” Cruickshank خواسته sarcastically.

چند ساعت پس از آن آشکار شد که سخنران به حال معکوس خود را حزبی در تغییر حکومت به دلیل اعتراض از اقلیت, پارتی, واشنگتن پست , مقاله نویس, E. J. Dionne منتشر کنم این ادعا که “از هم اکنون در پلوسی, بازی بیس بال.”

برای روزنامه نگار جف Spross احساسات است که این زمان بعد از تسلیم شدن در تغییر حکومت و دموکراتیک اولویت در coronavirus امداد قوانین—پلوسی من یکی که فقط عبور نمی کند جمع اوری.

“من امیدوارم که چنین گفت:” Spross. “اما من نمی نگه داشتن نفس من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de