‘این است که ما ستاره نشان می دهد که او می خواهد برای دیدن پیوستن به نشان می دهد

“این است که ما” ستاره Sterling K. Brown نشان داد که او می خواهد برای دیدن پیوستن به نشان می دهد در آینده قسمت و فصل ان بی سی درام.

چه خبر است:

  • قهوه ای اخیرا گفته سرگرمی هفتگی که وجود دارد بازیگرانی که او می خواهد برای دیدن در بازی نشان می دهد.
  • او گفت: Bryan Cranston خوب خواهد بود علاوه بر این. “اگر والتر سفید می تواند به پیدا کردن راه خود را به پیرسون جهان خواهد بود که چیزی بسیار باور نکردنی است.”
  • قهوه ای را به لیست علاقه مندی های شامل رابرت داونی جونیور و دنزل واشنگتن ،
  • او گفت: “من بزرگترین اقدام له است که احتمالا رابرت داونی جونیور من تماشای بسیاری از “مبارزه خوب” در حال حاضر. من عاشق Delroy (Lindo) و همه چیز را که او در آن نشان می دهد. (کریستین) Baranski کاملا فوق العاده است. من امیدوارم که آنها قادر به پایان فصل خود را در راه است که رضایت بینندگان خود را از آنجا که آنها تا به حال برای متوقف کردن (در وسط فصل). که واقعا خوب است.”
  • “رویای فراتر از رویاهای. … اگر من نوعی مربوط به دنزل واشنگتن و ما تا به حال شانس به حماسه صحنه از تمام صحنه, من پس از آن می تواند به بهشت صعود یک مرد شاد.”

راندال گذشته به ویژه در فصل جدید

  • براون گفت: TVLine.com او انتظار دارد که در فصل آینده نشان می دهد به طور کامل فرو رفتن به Randall تاریخ دوباره آشکار چیزی جدید در مورد شخصیت.

این یک حفاری Randall گذشته متصل به, خانواده, دوباره, بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا روح جستجو مرتب کردن از چیزی. آن را مانند … من به یک زندگی واقعی به عنوان مثال, و سپس شما می توانید در قرعه کشی هر چه تشابه است که شما می خواهید از آن ، همسر من هیچوقت او را ملاقات پدر بیولوژیکی — این نوع از وهم آور به نشان می دهد تا زمانی که او 34 ساله است. او تا به حال گفته شده این یک چیز در زندگی او است. و سپس به عنوان ما شروع به امکان داشتن فرزندان او مانند ” مادر وجود دارد هر گونه امکان چیز دیگری می تواند در خارج وجود دارد؟” و (مادر او) مانند ” خوب وجود دارد و این یک احتمال است. اگر شما می خواهید برای رفتن با او صحبت کنید و خوب اما من مامانت.’ و غیره.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im