“این چیزی است که یک فاجعه به نظر می رسد مانند: Ocasio-کورتز مجلس لایحه اجازه FEMA به ارائه همه گیر امداد

به عنوان ایالات متحده تلفات از Covid-19 ایستاده بود بالای 63,000 مردم جمعه—با بیش از یک میلیون مورد تأیید در سراسر کشور—نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز معرفی یک لایحه در خانه در ایالات متحده است که قادر می سازد فدرال امداد آژانس برای ارائه کمک به فاجعه در بیماری های همه گیر.

“در شرایط اضطراری و امداد نیست فقط در مورد گرفتن منابع آن را نیز در مورد گرفتن آنها را در زمان و بدون موانع غیر ضروری.”
—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز

دموکرات کنگره نشان دهنده نیویورک 14 منطقه که همراه با بقیه شهر نیویورک—دارای ضربه سخت شده توسط coronavirus بحران است. همه گیر فاجعه کمک عمل معرفی شد در اتاق بالایی در ماه مارس توسط سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.).

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در حال حاضر می تواند تنها به کمک های مالی به افراد تحت تاثیر بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل و آتش سوزی. هریس و Ocasio-کورتز لایحه (pdf) خواهد اصلاح قوانین موجود برای اضافه کردن بیماری های همه گیر به شرایط اضطراری است که واجد شرایط برای FEMA امداد.

“نزدیک به 20 ، 000 مردم در منطقه را آزمایش مثبت برای یک ویروس کشنده,” Ocasio-کورتز در بیانیه ای گفت جمعه. “هزاران نفر از ترکیبات هستند ، ما ساخته شده است به طور موقت میدان بیمارستان ها در پارک های عمومی. این چیزی است که یک فاجعه به نظر می رسد. FEMA نیاز برای شروع بلافاصله متفرق کمک به افراد صدمه دیده توسط Covid-19.”

تحت این پیشنهاد پس از تصویب از فرماندار و رئیس جمهور افراد تحت تاثیر یک بیماری همه گیر خواهد بود و مجاز به درخواست برای فاجعه بیکاری کمک (دعا) و فاجعه Supplemental Nutrition Assistance Program (D-ضربه محکم و ناگهانی) فدرال مزایای معمولا به نام مواد غذایی.

کسانی که تحت تاثیر مصوب بحران بهداشت عمومی نیز قادر به واجد شرایط برای کمک های دیگر از FEMA. به طور خاص هریس و Ocasio-کورتز برجسته کمک پزشکی, مراسم تشییع جنازه و هزینه مهد کودک به عنوان “بحرانی” برای افرادی که تحمل یک بیماری همه گیر مانند مداوم Covid-19 فاجعه است.

“ما در میان بی سابقه ای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی و مردم در حال صدمه زدن به” هریس روز جمعه گفت. “قدر از این بحران خواسته است که FEMA درمان آن نهفته بیماری های همه گیر همان آن را به عنوان زمانی که یک فاجعه طبیعی اعتصاب است.”

“است که شامل ارائه فاجعه کمک های غذایی, فاجعه, کمک های بیکاری و کمک به پرداخت برای مجالس ترحیم” هریس اضافه شده است. “من افتخار می کنم به شریک با تشکر. Ocasio-کورتز در این قانون برای اطمینان از دولت فدرال با استفاده از هر ابزار در دسترس برای کمک به مردم آمریکا بهبود می یابند از این بحران است.”

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

در علاوه بر این به معرفی همدم قانون به هریس’ لایحه جمعه Ocasio-کورتز—که برای انتخابات مجدد در این سال برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در مبارزات انتخاباتی او را برانکس سازماندهی پایه که در طی آن او برجسته تلاش های گروه های اجتماعی ارائه بحرانی امداد به شمار می رود.

به عنوان برانکس تایمز گزارش داد:

این کنگره را اعلام کرد جمع آوری کمک مالی برای کارگران در خط مقدم. به تاریخ مبارزات انتخاباتی مطرح شده است و نزدیک به $350,000 برای 15 گروه های جامعه به طور انحصاری از طریق مردمی اهدا کنندگان. این گروه در حال ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کارگران خط مقدم و همچنین حمایت مالی برای ثبت نشده خانواده های کارگران خدمات مواد غذایی نا امنی و آمازون انبار کارگران منطقه خود.

این کنگره است که با تنظیم یک هدف جدید به منظور بالا بردن $1 میلیون دلار برای این گروه تا اواسط ماه ژوئن. نمایندگان از برخی از گروه های جامعه محلی صحبت در کنفرانس مطبوعاتی.

Ocasio-کورتز همچنین در مورد مبارزات انتخاباتی او را امداد رسانی برنامه. از طریق همکاری با چهار غذای محلی بانک ها و حمایت های مردمی و خیرین و داوطلبان کمپین تحویل بیش از 500 وعده های غذایی به ترکیبات و متعهد به ارائه 2,000 تا اواسط ماه ژوئن.

پس از کنفرانس مطبوعاتی Ocasio-کورتز به اشتراک گذاری Instagram ویدئوها از او و دیگر داوطلبان عبور مواد غذایی به خانواده های محلی. این نماینده کنگره که عینک, ماسک صورت برافراشته در برابر دولت فدرال نتوانست پاسخ به Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im