‘این است که چرا ما مارس’: نظرسنجی ها نشان می دهد که قریب به اتفاق ما از پلیس اصلاحات و افزایش پاسخگویی

نزدیک به یک ماه به سراسر کشور قیام بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی معتقدند که اجرای قانون در ایالات متحده باید انجام اصلاحات جدی در جهت خدمت به مردم بر اساس یک نظرسنجی سه شنبه منتشر شد.

آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش بررسی 1,301 بزرگسالان بین ماه های ژوئن 11 و 15 و یافت خبرگزاری مهر به نقل از “اکثریت” در حمایت از تعدادی از اصلاحات پیشنهادی به آمریکا پلیس سیستم.

نزدیک به نه در 10 آمریکایی ها خواستار لازم است که ماموران پلیس با استفاده از دوربین های بدن و 86 درصد می گویند استانداردهای روشن باید برقرار شود و اجرا با توجه به استفاده از زور توسط پلیس. فقط پنج سال پیش آمریکایی ها به مراتب کمتر احتمال دارد به می گویند خشونت پلیس بود یک مشکل جدی پیش روی کشور است.

تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) اعتبار این اعتراضات صدها نفر از شهرستانها ایالات متحده منفجر شد که پس از جورج فلوید را کشته و چهار مینیاپولیس مأموران اجرای قانون با آمریکایی ها مجبور به مقابله با واقعیت از خشونت پلیس علیه مردم است.

“این است که چرا ما در ماه مارس” لی گفت: در پاسخ به رای گیری.

نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها گفت: پلیس در ایالات متحده نیاز به تعمیرات اساسی کامل در حالی که 40 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این سیستم نیاز “تغییرات عمده” است که امیدوارم در نتیجه به مراتب کمتر از موارد مانند فلوید را کشته و یا این که از Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در خانه خود در ماه مارس توسط افسران پلیس در لوئیزویل ،

هشتاد و پنج درصد از پاسخ دهندگان می گویند که پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در هنگام دستگیری و یا تعامل با اعضای عمومی باید تحت پیگرد قانونی قرار و بیش از 80 درصد نیز می گویند افسران باید جریمه برای تعصبات نژادی در پلیس کار می کنند. در حال حاضر پلیس در حال غالبا reassigned یا rehired توسط آژانس های اجرای قانون دیگر زیر آوریم.

یک گزارش در ماه آوریل توسط واشنگتن پست نشان داد در سال 2017 که 450 از نزدیک به 1,900 افسران بودند که از کار اخراج شده توسط ادارات پلیس از سال 2006 به زودی دوباره به شغل خود را دوباره.

سیاه پاسخ دهندگان با احتمال بیشتری نسبت به افراد سفید می گویند تعمیرات اساسی کامل از نیروهای پلیس مورد نیاز است; در حدود 6 در 10 سیاه آمریکایی ها گفت: بنابراین در حالی که یک چهارم از پاسخ دهندگان سفید به توافق رسیدند. اما مردم سفید به احتمال زیاد به تماس برای “تغییرات عمده” به پلیس سیستم از آنهایی که جزئی.

بخش قابل ملاحظه از حزب جمهوری خواه repondents—34 ٪ — گفت: “عمده” تغییرات مورد نیاز به عنوان به خوبی.

تنها 25 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که حمایت از کاهش بودجه پلیس تقاضا است که بسیاری از طرفداران جفت با هدایت منابع مالی به برنامه های اجتماعی و دیگر خدمات اجتماعی.

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

اما دیگر تغییرات قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به پشتیبانی از مخالفت اکثر پاسخ دهندگان از جمله کاهش پلیس بخش ” تمرکز بر پلیس و تعقیب سطح پایین جرائم.

رای گیری منتشر شد که حزب دموکرات پاسخ دادن به تماس نژادی عدالت و حقوق مدنی طرفداران گفت که آنها نمی خواهد حمایت حزب جمهوری خواه جدید پلیس لایحه اصلاحات.

این لایحه نیاز به جلب 60 رای برای یک رویه رای گیری روز چهارشنبه به منظور پیشبرد. سناتور. داگ جونز (D-Ala.) تنها دموکرات که نشان داد تا آنجا که او به شما رای با ایران.

عدالت عمل خواهد تلاش برای تشویق دولت های محلی و سازمان های پلیس برای ممنوعیت chokeholds با ارائه کمک های مالی فدرال, مجازات افسران برای پوشیدن بدن دوربین های دیجیتال و نیاز سازمان به حفظ سوابق از تعامل با مردم است.

رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر ملحق شد بیش از 130 گروه های دیگر در روز سه شنبه در امضای نامه ای خواستار قانونگذاران به رد این لایحه که سازمان رئیس جمهور Vanita گوپتا گفت: “می افتد محزون می خوانی کوتاه از اصلاحات مورد نیاز به آدرس فعلی پلیس بحران است.”

این گروه خواستار نمایندگان مجلس با تصویب مراتب بیشتر بلند پروازانه اصلاحات که بسیاری از آنها با حمایت اکثریت آمریکایی ها با توجه به AP‘s نظرسنجی.

سنا اولویت ها باید شامل “ایجاد یک استفاده از نیروی استاندارد است که اجازه می دهد تا به زور تنها زمانی که لازم است و به عنوان آخرین چاره” گروه نوشت در روز سه شنبه.

“گسترده و متنوع مجموعه ای از مردم از ساحل به ساحل در حال درخواست نمایندگان مجلس برای در اولویت قرار جوامع سیاه و محافظت از آنها را از خطرات سیستمیک بیش از حد پلیس, پلیس خشونت سوء رفتار و آزار و اذیت” در این نامه می خواند.

“این است که خود را و اخلاقی وظیفه برای اطمینان سیاه افراد و جوامع به طور رایگان از آسیب و تهدید از اجرای قانون و نظامی پلیس پاسخ” آن همچنان ادامه دارد. “همچنین مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که هر قانون تصویب می کند و نه فقط ارائه خدمات لب به این مشکلات است اما به طور کامل مطابق با نیازهای حیاتی این لحظه و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im