این نیست جدید طبیعی ” برای مدارس و یا دولت

سالت لیک سیتی — مردم در حال صحبت کردن در مورد “طبیعی” و یا همه گیر ناشی از تغییرات شیوه زندگی است که معطل خواهد شد پس از این ویروس از بین رفته است.

شما می توانید بحث در جوانب مثبت و منفی به طور دائم کار از خانه — شاید ما باید به هم بزنید دیوانه تمیز کننده هوا — اما دو بخش از این بیماری همه گیر جهانی باید به دور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است: مدرسه مجازی مجازی و دولت حداقل تا زمانی که ما پیدا کردن یک راه برای انجام هر دو بهتر است.

معلمان مدارس دولتی شده اند تا حد زیادی خود به خود به ابداع کلاس های آنلاین در پرواز با نتایج مختلط. پدر و مادر من صحبت کردم به صحبت از برخورد با چند تن از معلمان در یک بار با استفاده از های مختلف فلسفه از بی معنی مجازی و پرورش و به شدت در تلاش برای دریافت زمان روی صفحه نمایش برای چند کودکان با استفاده از یک کمبود رایانه های خانگی.

برخی از کلاس های مجازی بزرگ شده است. برخی از آنها شده است گیج کننده است. برخی از کودکان لازم نیست دسترسی به اینترنت قابل اعتماد. معلمان در ضمن به صرف ساعت های بسیاری از یک روز آماده سازی را آموزش آنلاین کار می کنند.

آن را سخت بدانید که چگونه مدرسه آموزش رفته در طول نیمه دوم سال تحصیلی فقط پایان دادن به. آموزش آنلاین جای خود را دارد و همه گیر ممکن است نور در برخی از بهترین آن استفاده می کند اما ما باید تمام امید در فرد بازگشایی کلاس های درس در پاییز.

ایضا برای دولت است. تصمیم گیری های مهم در حال ساخته شده با توجه به قوانین و مالیات بدون مشارکت عمومی است.

قوه مقننه ایالت یوتا در ملاقات مجازی ویژه جلسه ماه گذشته با هر نماینده مجلس شرکت از یک خانه در اتاق نشیمن و یا دیگر مکان از راه دور. به دلیل مشکلات فنی آنها کنار نرمال کمیته روند. که به معنای دور زدن نظرات عمومی و چهره به چهره تعامل با مردم تحت تاثیر این قوانین ایجاد شده است.

این هفته مجلس اعلام کرد یک فرآیند جدید برای آینده دور جلسات کمیته. افرادی که مایل به صحبت کردن نیاز به فایل یک درخواست حداقل 12 ساعت در پیشبرد. این را به کارکنان و اعضای کمیته رؤسای زمان برای تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد مجاز به صحبت می کنند یک بالابر فرایند است که ساخته شده است روشن است.

این جلسات در دسترس خواهد بود به مردم از طریق صدا تنها. مردم مجاز به صحبت می کنند اطلاع داده خواهد شد 30 دقیقه پیش. تا زمانی که آنها خواهد شد در سکوت مجازی اتاق انتظار.

قبل از رفتن من خیلی خیلی دورتر از آن مهم است به درک که این نگرانی ها که حداقل تا حدودی رانده جدی مشکلات امنیتی. FBI مطبوعاتی روز چهارشنبه گفت: این اداره دریافت کرده است بیش از 195 شکایت از زوم کنفرانس تلفنی که قطع ویدئوها به تصویر می کشد سوء استفاده جنسی از کودکان.

آزادی مطبوعات گفت: این نوع از هک کردن یک جرم و جنایت خشونت آمیز. کودکان به تصویر کشیده شده در این فیلم ها دوباره قربانی و هر کسی که سهوا می بیند تصویری “است که به طور بالقوه یک قربانی به عنوان به خوبی.”

اتاق انتظار یک راه برای نگه داشتن بچه ها بد است.

اما همچنین ایجاد یک وضعیت به مراتب از حالت عادی خود را از اصلاحات در جلسه کمیته. که تعامل تمایل به تراشیدن دور در لبه های تیز از قوانین ارائه شده از آنها را نماینده تر از نیازهای مردم است.

در شرایط عادی یک کمیته صندلی را بخواهید برای از دست نشان می دهد که چگونه بسیاری از می خواهم به صحبت می کنند. برخی از مردم ممکن است به قصد صحبت می کنند تا زمانی که آنها شنیدن چیزی تحریک آمیز از سوی نماینده مجلس و یا یک عضو کمیته. در این فرایند هیچ کس مستثنی شده است به دلیل درآمد یا وضعیت.

در یک دنیای مجازی درآمد و وضعیت مهم است. برخی از مردم بیشتر تحت تاثیر همه گیری ناشی از کاهش بودجه ممکن است بیش از حد ضعیف به پرداخت هزینه سرویس اینترنت و یا بیش از حد فعال به استفاده از تجهیزات کامپیوتری.

من نمی خواهم به ناعادلانه انتقادی از این همه. آمریکایی ها باید سپاسگزار است که این بیماری همه گیر در آمد در زمانی که تکنولوژی اجازه می دهد تا از راه دور و تجمعات. بدون کامپیوتر, دولت کلیساها و شرکت های خصوصی خواهد بود قادر به دیدار با خیال راحت.

اما این روند به سختی کافی برای استانداردهای دولت توسط مردم فقط به عنوان آن را به ایده آل برای قوی, جهانی, سیستم آموزش و پرورش عمومی. قابلیت های از راه دور می تواند به مردم دسترسی بیشتری به آموزش و پرورش عمومی و دولتی نیست یک جایگزین برای چیزی که واقعی است.

هیچ کس نباید اشتباه این بخش از وضعیت فعلی با جدید طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de