‘این است که نمی دور’: هجوم حکومت و خشونت پلیس در فشار بی امان برای عدالت قیام بیش از کشتن جورج فلوید را نگه می دارد در حال رشد

امتناع بود cowed توسط ارعاب نظامی تاکتیک, جرم, دستگیری شدیدی حکومت و خشونت تایید شده و به طور مستقیم به دستور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, ده ها هزار نفر از مردم خواستار عدالت برای پلیس قتل جورج Floyd—و بسیاری دیگر—در زمان به خیابان ها در سراسر ایالات متحده یک بار دیگر روز چهارشنبه در یک سیگنال قوی است که در سراسر کشور قیام است و تنها در حال رشد در صورت سرکوب.

یک ویدئو از هزاران نفر از تظاهرکنندگان دراز کشیدن بر روی پشت خود را در پایتخت کشور و در نزدیکی میدان آزادی—تنها دو روز پس از اجرای قانون وحشیانه حمله معترضان مسالمت آمیز با حضور در کاخ سفید به رهبری واشنگتن پست خبرنگار ماریسا زبان به سخن گفتن است که “جمعیت نگه می دارد بزرگتر شدن” حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا خیابان حضور نظامی FBI یخ و مرز گشت.

“وجود دارد بیشتر مردم در این مرگ-در حال حاضر بیش از وجود دارد در مقابل کاخ سفید دیروز” کانگ توییتی. “و بیشتر از دیروز نسبت به روز قبل از.”

چه درست بود در سی درست بود در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک در سراسر کشور در نهمین روز متوالی از تظاهرات توده ای که لگد هفته گذشته در نزدیکی نزد فلوید را کشته و در مینیاپولیس و به سرعت گسترش در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

“یک دسته از این اعتراضات در حال بزرگتر در یک شنبه از آنها در روز شنبه” مشاهده سوسیالیستی ویرجینیا نماینده لی کارتر. “آنها می تواند بزرگتر هنوز هم این آخر هفته. این است که نمی دور.”

در اوکلند کالیفرنیا هزاران نفر از تظاهر کنندگان شعار “خیابان های ما!” مبارزه طلبیده شهردار 8 ساعت حکومت نظامی و بسیج در تالار شهر شب چهارشنبه خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. هزاران نفر نیز با تجمع در لس آنجلس; سان فرانسیسکو; پورتلند اورگان; بروکلین نیویورک; سیاتل, واشنگتن,; دیترویت, میشیگان; و, New Orleans, Louisiana.

“همه ما نیاز به ایستادن برای هر یک از دیگر, ما را نمی توان سکوت” اوکلند ساکن آوا Kravitz گفت: NBC. “این حق ما را به اینجا خواهد بود به صحبت می کنند بنابراین ما باید برای انجام این کار ما به اینجا.”

Amissa میلر دیگر ساکن اوکلند که با حضور در تظاهرات روز شنبه گفت: نیویورک تایمز که “حکومت نظامی به معنای سکوت و صدای ما و ما را از خیابانها.”

“کارگران ضروری معاف از مقررات منع رفت و آمد گفت:” میلر “و آنچه ما انجام می دهند در اینجا ضروری است.”

در شهر نیویورک تظاهرات نشسته مسالمت آمیز در خیابان با دست خود بودند مورد ضرب و شتم و بازداشت توسط پلیس برای نقض مقررات منع رفت و آمد:

اواخر بعد از ظهر چهارشنبه در مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد که اتهام درک چوین—در حال حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که سوار خود را به زانو فلوید گردن در حالی که نادیده گرفتن مرد تکرار درخواست خود را برای زندگی—به روز رسانی شده است به قتل درجه دوم. الیسون همچنین اعلام کرد که سه تن دیگر از افسران بودند که در صحنه در طول فلوید بازداشت متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

“به Floyd خانواده به جامعه عزیزمان و هر کس که به تماشای من می گویند: جورج فلوید اهمیت” الیسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی رونمایی از اتهامات جدید. “او عاشق بود. زندگی او مهم است. زندگی او ارزش است. ما به دنبال عدالت برای او و برای شما و ما آن را پیدا کنید.”

در یک صدای جیر جیر شنبه شب در کنگره Pramila Jayapal (D-شستشو.) تکرار مشترک احساسات است که این اتهامات در یک نتیجه مستقیم از سراسر کشور اعتراضات و خواست مردم را به نگه دارید تا فشار.

“به کسانی که در حال بالا, صحبت کردن, سازماندهی با هم: این امر اتفاق نمی افتاد بدون شما” گفت: Jayapal. “حفظ راهپیمایی نگه داشتن اعتراض در حفظ و خواستار پاسخگویی و نگه داشتن مبارزه برای عدالت است. Don’t stop ساختمان فشار لازم برای تضمین تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de