این لیزیک جایگزین ممکن است یک گزینه خوب برای شما

مردم را با مشکلات بینایی شده اند محدود به چند گزینه برای اصلاح از جمله عینک, تماس با لنز یا لیزر کمک در keratomileuses درجا (معمولا شناخته شده به عنوان لیزیک) عمل جراحی.

مخاطبین و عالی هستند برای خود را سال جوان تر, در حالی که چشم در حال تغییر هستند اما اگر شما به دنبال برای طولانی مدت و دائمی تعمیر برای چشم انداز خود را لیزیک شده است رفتن به راه حل.

موفق برای میلیون ها نفر هنوز هم وجود دارد بسیاری از کسانی که نه کاندید مناسبی برای لیزیک به دلیل نازک قرنيه شدت خشکی چشم شدید تجویز نقاط قوت و یا سایر شرایط چشم ترک آنها را با گزینه های چند. تا به حال است.

کاشت لنزهای تماسی یا ICL برای کوتاه بوده است از اوایل 90s اما در حال شتاب گرفتن برای کسانی که با منحصر به فرد شرایط چشم به عنوان یک گزینه جایگزین برای لیزیک برای دائمی اصلاح دید.

این ICL روش سریع و آسان خواهد شد و شما را دیدن بهتر از همیشه حتی در عرض چند روز پس از عمل جراحی است. بر خلاف لیزیک هیچ بافت قرنیه برداشته می شود. به جای کوچک 3.5 میلیمتری سازگار لنز قرار داده شده است پشت سر خود را iris اساسا خود را با دادن دائمی لنزهای تماسی اما بدون هر گونه خشکی چشم سندرم هاله فقیر دید در شب و یا دیگر عوارض شایع با لیزیک یا پوشیدن سنتی تماس با ما.

تقریبا بلافاصله پس از 30 دقیقه روش است شما خواهید بود با بهره گیری از مزایای ICL. در اینجا چند مزایای قابل توجه.

اگر شما صرف سال با پوشیدن عینک و یا تماس با شما می دانید که چگونه بسیاری از بدون هیچ زحمتی می توان آنها را. شستشو, سفارش, مرطوب, تمیز کردن, ضد عفونی کننده—تماس و به سختی مناسب است. با Visian ICL شما لذت بردن از سهولت هیچ تعمیر و نگهداری روزانه و قادر خواهد بود برای شرکت در تمام فعالیت های مورد علاقه خود از جمله شنا و ورزش با هیچ نگرانی.

Hoopes چشم انداز گزارش یک امتیاز رضایت بیش از 99% برای کسانی که تا به حال ICL روش پس مطمئن باشید شما در حال رفتن به با نتایج راضی و بهبود کیفیت زندگی خود را.

با Visian ICL شما خواهد شد دیدن بهتر از شما تا کنون داشته است. در نزدیکی کامل با چشم انداز بسیار عالی دید در شب ویژگی های آن جای تعجب نیست که این روش محبوب برای کسانی که در ارتش.

“وضوح Visian ICL است فقط باور نکردنی است. این بسیار واضح و روشن گفت:” مچ Chalem یک بیمار در Hoopes دید.

شاتر

که در آن لیزیک نامزدها محدود هستند اگر آنها بسیار بالا نسخه Visian ICL است که قادر به اصلاح و کاهش نزدیک بینی تا -20D.

بیمار دیگر در Hoopes, دید, دکتر جیمز هوانگ گفت: “من هنوز هم از دیدن 20/10 است که دو بار به عنوان شدید به عنوان استاندارد طلا از چشم انداز 20/20 است.”

اگر فکر پوشیدن دائمی لنز برای تلفن های موبایل ناراحت کننده و یا غیرجذاب نگران نباشید. Visian ICL لنزهای ساخته شده از Collamer یک ماده است که کار می کند در هماهنگی با چشم ها را. شما نمی قادر خواهد بود به احساس آنها را در هنگامی که آنها در. علاوه بر این لنز قرار داده شده در پشت عنبیه آنها را نامرئی.

Hoopes چشم انداز اشاره به Visian ICL روش به عنوان “افزودنی اصلاح دید.” با این حال و بر خلاف لیزیک در این رویداد از یک نسخه تغییر و یا در دسترس بودن جدید تصحیح گزینه Visian ICL است به طور کامل قابل حصول اطمینان از که شما و دکتر خود را قادر به انطباق با نیازهای در حال تغییر خود و همچنین به عنوان فن آوری های جدید است که در دسترس است.

برخی از بیماران مانند Elysha بوید که تا به حال روش انجام می شود به صورت محلی در Hoopes چشم انداز واجد شرایط برای هر دو LASK و ICL اما انتخاب ICL با توجه به آن افزودنی برگشت پذیر طبیعت است.

“من واجد شرایط برای هر دو LASK و ICLs, اما من نازک قرنيه پس…(من) به ICL به دلیل آن را با اضافه کردن چیزی به چشم من و نه شکل دهی مجدد قرنیه من گفت:” بوید.

یک پیش بینی نشده سود از رفتن با Visian ICL است که با قرار دادن Collamer لنز شما را دریافت خواهد کرد اضافه مانع از حفاظت از اشعه ماوراء بنفش از اشعه های مضر خورشید. این ترکیب منحصر به فرد از مواد لنز ارائه خواهد شد حفاظت از اشعه ماوراء بنفش در حالی که اجازه می دهد طبیعی ایمن نور را از خود عبور به چشم شما بی پیرایه.

اگر شما کسی است که نیست یک لیزیک نامزد به دلیل نازک قرنيه شدت خشکی چشم و یا یک درجه بالاتر از نزدیک بینی Visian ICL ممکن است برای شما.

برای تعیین اگر شما کاندیدای خوبی برای ICL کامل تصحیح آزمون مورد نیاز است.

Hoopes چشم انداز در دراپر یوتا دفتر فراهم می کند با تعریف عمل جراحی اصلاح دید با امتحانات برای بیمارانی که قبلا عمل جراحی اصلاح دید و در حال حاضر با توجه به ICL.

به نظر شما نیاز به بیش از 18 سال با ثبات در نسخه باید متوسط تا شدید نزدیک بینی و یا آستیگماتیسم و باید چشم سالم و بدون بیماری و یا بیماری های جدی.

اگر شما مناسب این پارامترها و یا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ICL روش بازدید Hoopes چشم انداز وب سایت و یا تماس با آنها را امروز در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de