این مرد اعتراض اعتراض ویروسی رفت

سالت لیک سیتی — ترجمه احمد بود و کاشت باغ سبزی خود را هنگامی که همسر خود بیرون آمد و به او نشان می دهد یک عکس از یک ماشین پلیس و معترضان بود و آتش در مرکز شهر سالت لیک سیتی.

او کاهش یافته است و آنچه او انجام شده بود زد به ماشین خود و با عجله به جایی که ماشین پلیس سوختن بود.

آن را آسان به فرض Kamaal یک افتخار آفریقایی آمریکایی است که یک مسلمان — نه به ذکر است یک سابق D-1, کالج, بازیکن فوتبال و قهرمان سنگین وزن بوکس — در حال اجرا بود برای پیوستن به شورش.

اما که می شده اند و پروفایل.

Kamaal می خواستم برای دیدن اگر او می تواند آرام همه پایین.

* * *

شما لازم نیست که به توضیح آنچه در آن به معنی یک اقلیت به ترجمه احمد. او متولد و بزرگ شده در اوکلاهما که در آن اجداد خود را حل و فصل طولانی نیست پس از جنگ داخلی رهایی آنها از slaving در مزارع در جنوب عمیق.

در این آشفته ’60s پدر و مادر خود را پیوست و ملت از اسلام و تغییر نام آنها. هنگامی که او آمد در سال 1981 او به نام Kamaal که در عربی به معنی “کمال.”

در حال رشد کردن او می خواست به طور کامل در ورزش است. او با بازی linebacker برای اولین بار در شمال شرقی اوکلاهما A&M مسلما بالا وارد کالج مدرسه فوتبال در کشور و سپس در دانشگاه کنتاکی که در آن او همچنین جعبه برنده دانشگاهی میانه منطقه ای قهرمانی و ایالت کنتاکی دستکش طلایی سنگین وزن عنوان شده است.

Kamaal را linebacker مربی در کنتاکی بود رون مک براید محترم دانشگاه یوتا مربی که دو سال را صرف در کنتاکی پس از اجازه رفتن توسط Utes. در سال 2005 وبر دولت اغوا مک براید به یوتا بازگشت به آن سر مربی. مک براید به نوبه خود دعوت Kamaal برای پیوستن به کارکنان خود را به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار.

اصطلاح “شوک فرهنگی” انجام نمی دهد عدالت به Kamaal واکنش هنگامی که او برای اولین بار نقل مکان کرد به اگدن.

“من استفاده می شود به مکان های بزرگ آمریکایی آفریقایی, جوامع,” او گفت:. “در اینجا واقعا وجود دارد نبود یک.

“من به مربی مک” من فقط در اینجا برای یک سال پس از آن را ترک میکنم.'”

که 14 سال پیش بود.

یوتا رشد در Kamaal. Kamaal رشد در ایالت یوتا است. زمانی که مک براید بازنشسته در سال 2011 و کارکنان مربیگری خود منحل, Kamaal مجموعه ای را در جهت های مختلف حرفه ای حکیم این بار به عنوان یک مربی. او به سالت لیک سیتی “در عشق” با تدریس تدریس ویژه آموزش و پرورش برای هفت سال و پس از آن شاخه به مدیریت مدرسه. در این سال او خواهد بود دستیار اصلی در گرانیت پارک دبیرستان.

در طول راه ترجمه کردم به دانستن جوامع اقلیت از نمک دریاچه دره تنگاتنگی هست. که به ارمغان می آورد ما را به بعد از ظهر روز شنبه, مارس 30.

“من به خانه من می خواهم کشت من باغ سبزی در حال حاضر کار من راه من بیش از به گل من تخت انجام می شود که من به دنبال به جلو به دلیل مدرسه درست کردم تا این زمان تعطیلات,” او توضیح داد. “سپس به جهنم همسر من به من نشان می دهد یک عکس از یک ماشین پلیس سوخته شدن و من مانند” من رفتن به پایین وجود دارد. این درست نیست. این افراد چه کسانی هستند? که خیلی ناراحت آنها در حال سوختن ماشین پلیس?’ من قصد دارم برای دیدن اگر وجود دارد هر جوانی من می دانم که به آنها صحبت کنید و آنها را متقاعد به ترک و کمک به خنثی کردن این وضعیت است.”

اما زمانی که او وارد “من به اطراف نگاه کرد و کسی را نمی دانند وجود دارد و من می دانم که بسیاری از جوانان محلی. من یک معلم مدرسه و در بالای آن درگیر هستم مختلف جوامع اقلیت. من می دانم که آنها بسیار خوب است.”

آنچه که او را دیدم عوض شد “اپورتونيست که دیدم یک لحظه.”

“من شرط می بندم یک میلیون دلار این شد افرادی که دچار مشکل در هر روز است. آن را یک دانشمند موشکی برای دیدن که. در همه صداقت, من 4 سال می تواند نمیفهمد که از.

“اعتراض که اتفاق افتاده از 10 تا 3 از انتظارات من بود فوق العاده آن صلح آمیز است. پس از آن بود که مردم را دیدم که یک فرصت را به علت آسیب.

“من وجود دارد به عنوان آن را افزایش. من دیدم مردم حمله پلیس که نیست, مبارزه پلیس که ایستاده بودند خود را به زمین و گرفتن آن را. من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام داد. آنها بهتر از من چون می شده اند وجود دارد بسیاری از مشت زدن بر من پایان. من نمی دانم اگر شما می توانید انجام یک کار بهتر است که آنها را انجام داد.”

هیچ چیز در Kamaal تجربه پیشنهاد کرد که نمک دریاچه پلیس سزاوار چنین سوء استفاده. او هرگز شخصا احساس بدرفتاری; هرگز احساس برفلد.

“زمانی که شما صحبت کردن با آمریکایی آفریقایی جامعه در اینجا این است که چیزی که شما در حال رفتن به اطلاع” او گفت:. “این تقریبا همان. مسائل بدون هدف قرار دادن. به نظر من پلیس در اینجا باید ارتباط خوبی با اقلیت.”

* * *

به عنوان او در سمت چپ مرکز شهر با آتش سوزی هنوز سوزش 6-پا-2, 240 پوند Kamaal رسیده برای تلفن خود را. او نیاز به سرخوردگی خود را خاموش قفسه سینه خود را و ارسال تصویری در توییتر تنها راه او می تواند فکر می کنم به آن را انجام دهد.

“من فقط ترک اعتراض” او پرسیدم و من هیچ ایده آنچه در جهان می گذرد وجود دارد اما نه در مورد جورج فلوید بود که در مورد برابری نژادی در کشور ما بود که در مورد افرادی که می خواهید به علت آسیب و درگیری. ما آن را مدیون به شهر ما برای کمک به ما در اجرای قانون است. این نیست شیکاگو, این نیست, New York. ما در اداره پلیس دارای شهرت زیادی است. آنها مردم خوبی هستند.”

در روز Kamaal های تصویری تا به حال 20,000 رسانهها. از پست خود در Facebook و Instagram شد بازدید بیش از 100 ، 000 بار.

“این دیوانه است, این رفت و, ویروسی,” او گفت:.

همیشه پس از هر کس که مایل به صحبت کردن با ترجمه. تمام هفته گذشته او در مصاحبه های رسانه ای (از جمله این یکی). سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall و رئیس پلیس مایک براون او را دعوت به یک استراتژی جلسه در شهرستان دفاتر (او به ارمغان آورد به همراه مربی مک). او سازماندهی یک تجمع برای ترویج صلح و پیشرفت که برگزار شد این شنبه گذشته نه چندان دور از جایی که ماشین پلیس به آتش کشیده هفته قبل از.

در یکی از رسانه ها مصاحبه Kamaal شنیده ام کسی در میان جمعیت روی تعجب فریاد زدن: “شما معترض اعتراض!”

“من تا به حال به نیمه توقف و بگو آره, زیبا نیست ؟ شما باید قادر به اعتراض. چیزی که باعث می شود امریکا, امریکا, این چیزی است که باعث می شود ما بزرگ است. این خشونت من موافق نیستم با.'”

رفتن به جلو طرح خود را برای رهبری یک جنبش به “نشان می دهد که چگونه دریاچه نمک شهرستان منحصر به فرد است و چگونه ما می تواند الگویی برای دیگران می آیند و مشاهده چگونه ما در حال رفتن به حرکت به جلو با روابط برای ایجاد یک محیط مثبت و فرهنگ است که پایدار است.”

او هنوز هم نشده ساخته شده آن را به بوته گل های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de