این می سی سی پی پاستور با 8 بچه ها هرگز آواز در خارج از کلیسا است. سپس او برنده ‘صدا’

سالت لیک سیتی — قبل از “صدا” تاد Tilghman بود مشتاق, کشیش و پدر هشت با کمی به هیچ تجربه موسیقی.

پس از برنده “صدا” Tilghman است که هنوز هم مشتاق, کشیش و پدر هشت. اما موسیقی و زندگی خود را شروع به تغییر در راه واقعا بزرگ است.

برای شروع او برنده یک قرارداد ضبط و $100,000. چند نفر می خواهند به مدیریت او. و او غواصی به موسیقی حرفه ای صنعت — جهان است که هنوز هم احساس خارجی به او.

“من مانند یک غسل تعمید با آتش در حال حاضر” 42 ساله کشیش از می سی سی پی گفت: با مشخص لهجه جنوبی.

تاد Tilghman شد, اعلام برنده “صدا” در مارس 19.
Trae پاتون NBC

دو هفته پیش میلیون ها نفر از مردم به تماشای Tilghman برنده “صدا.” و نشان او را بر روی نقشه در سراسر کشور. اما قبل از رفتن به نشویل به چت با افراد در صنعت موسیقی جوانه زدن خواننده شده است با بهره گیری از هرج و مرج-اما-دوستانه تکه از وطن زندگی است.

پس از پیروزی خود او بوده است زانو در پای. سرخ شده, پای, پای سیب, هلو, پای, لیمو, پای, شکلات, پای, پای گردو و دوغ پای — همه نشانه عشق و حمایت از مردم در جامعه خود را.

او با دریافت این کلید به مریدین, ششمین شهر بزرگ در می سی سی پی و محل او را به نام خانه از او 14. این شهر به تازگی انداخت رژه برای خانواده اش از 10. ایستگاه های رادیویی محلی در حال پخش موسیقی خود را.

“منظورم این است که مردم باید غول پوستر از چهره من در کنار اتومبیل های خود را,” Tilghman گفت: با خنده. “من اینجا زندگی می کردند برای مدت طولانی … من مطمئن هستم که وجود دارد این است که یک درصد از مردم در جامعه ما که احتمالا نمی خواهم من که خیلی یا شاید ما تا به حال اختلاف نظر و یا چیزی اما بهترین قسمت برای من از همه این بوده است که چگونه هر کس فقط گرد هم می آیند.”

از دو هفته گذشته شده اند از جمله یک گردباد برای Tilghman که او هنوز به طور کامل به روند پیروزی خود را — نه به ذکر این واقعیت است که او ساخته شده نمایش تاریخ به عنوان قدیمی ترین خواننده برنده “صدا.”

تاد Tilghman است تصویر خود را در طول کور استماع “صدای.” Tilghman شد برنده نشان می دهد در مارس 19.
میچل Haddad, NBC

“من باید مثل یک قابل ملاحظه ای پایین و ضربان قلب و … بنابراین شاید آن غرق و من فقط سوپر لرز” Tilghman گفت. “من نمی دانم. من نمی خواهم آن را احساس کرده است و حتی غرق بود که من حتی در نشان می دهد بسیار کمتر است که ما به دست آورد.”

هنگامی که او در مورد برنده “صدا” کشیش با استفاده از “ما” زیادی است. که عمدی.

بدون بروک, دبیرستان خود را یار و همسر 21 سال Tilghman نمی رانده اند پنج ساعت به آتلانتا برای تماس استماع است. او نمی توانست پرواز به کالیفرنیا و wowed تمام چهار قضات با انرژی عملکرد Bob Seger را “ما امشب.”

بدون او نمی توانست به دست آورد.

ساخت آن

Tilghman نبود رفتن به آن را انجام دهد.

او و همسرش بروک, فقط حال بازگشت به خانه از یک سفر به کلرادو و رانندگی به آتلانتا یک زن و شوهر روز بعد برای مقدماتی استماع احساس مانند بسیاری از کار. اما بروک صحبت او را به آن.

بنابراین کشیش ساخته شده درایو. و در جولای 27, 2019, او زود از خواب بیدار شد و ایستاد در خط مانند گاو برای یک شات در “صدای.” هنگامی که به نوبه خود آمد او تا به حال 30 ثانیه به درخشش. او خواند بخشی از کریس استاپلتون را “شکسته ای.”

او ساخته شده آن را کاهش دهد.

Tilghman نیست اولین کسی که در خانواده اش به آن را در یک ان بی سی نشان می دهد. چند سال پیش خود را قدیمی ترین فرزند, Eagan, رفت, ویروسی, برای, فوتبال, مهارت های پانسمان تا خود را به برادر کوچکتر مانند Pennywise دلقک از Stephen King رمان “آن است.” در سال گذشته موفقیت این پروژه led Tilghman را به NBC واقعیت نشان می دهد “آن” به میزبانی “Parks and Recreation” ستاره Amy Poehler and Nick Offerman.

Tilghman همراه پسرش بود که آن زمان 17 به استودیو. این نخستین بار بود که او تا به حال به حال شده است به کالیفرنیا. در حال حاضر چند ماه پس از باز کردن-تماس ریخته گری برای “صدا” Tilghman بود پرواز به کالیفرنیا برای دومین بار در زندگی خود را به استماع در مقابل نشان می دهد افراد مشهور قضات است.

عضوگیری خود را برای اولین بار به هوا در طول فصل برتر در ماه فوریه — مارک اولین بار در تاریخ است که نشان می دهد اولین خواننده را به استماع آخرین فرد ایستاده است.

Tilghman انتظار نیست همه چهار قضات — Blake Shelton, کلی کلارکسون, John Legend و Nick Jonas — به او را ایستاده تشویق می کردند بسیار کمتر از مبارزه بیش از او.

“من فقط مرتب کردن بر اساس فکر در هر مرحله از این فرایند بود آخرین مرحله وجود دارد و واقعا نمی توان هر چیزی را به بیرون آمدن از آن,” او گفت:.

این نیست که Tilghman فکر می کند او یک بد خواننده. اما تا زمانی که “صدای” کشیش هرگز آواز در خارج از کلیسا است. او همچنین بازی نیست و هر گونه ابزار و او می دانست که بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایش تجربه آید به اجرا و ضبط موسیقی است.

اما هیچ کدام از آن اهمیت. تمام قضات می خواستند به مربی او — ساخت Tilghman طرح از “رفتن با كس” خیلی بیشتر به چالش کشیدن.

تاد Tilghman حالی که در طول حذفی دور از “صدای.” Tilghman شد نشان می دهد برنده در مارس 19.
تایلر طلایی, NBC

برای یک لحظه Tilghman فکر چیدن Clarkson سابق “بت آمریکایی” برنده. او حوله ای-آن-سبک بود و بسیاری مانند او. اما کشیش در نهایت به دنبال خود روده و رفت با کشور خواننده شلتون که لقب Tilghman را ستایش رقص “مقدس هاپ” در طول استماع است.

“او واقعا به من احساس بسیار با اعتماد به نفس در توانایی خود را نه تنها می خوانم اما همچنین که من کسی است که مردم می خواهید برای شنیدن” Tilghman گفت. “او واقعا به من خیلی اعتماد به نفس در آن است.”

رفتن از راه دور

Tilghman فصل از “صدا” بود و تاریخ ساخت — و نه فقط به این دلیل که کشیش بود و قدیمی ترین شرکت کننده را به نفع خود تمام فصل 18.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به خاموش کردن تلویزیون تولید در ماه مارس معلوم بود چه “صدا” را که خود از قبل ضبط شده قسمت زد در اواخر ماه آوریل است. اما مانند دیگر آن مسابقه آواز “بت آمریکایی” نشان می دهد جدولها جلوتر و فیلم برداری از راه دور در سراسر ممکن است.

Clarkson فیلم برداری از او در مرتع پرورش احشام در مونتانا; شلتون از خانه اش در اوکلاهما; و جوناس و افسانه از خانه های خود در لس آنجلس.

توصیف خانه خود را به عنوان “دوزخ,” Tilghman تصمیم به انجام از نصف النهار را سنگ بنای کلیسا — کلیسای خود را پدر pastored برای چندین سال. در حالی که آن را محل آسایش برای او انجام شد هنوز هم وجود دارد یک وضعیت فشار. و به عنوان یک خواننده پر انرژی آن سخت بود برای Tilghman به انجام زندگی می کنند در مقابل قضات و جمعیت از مردم است.

“حتی اگر آن را مانند من و شما فقط آواز در کلیسا تمام زندگی خود را هنوز هم وجود دارد واقعا ملموس انرژی از مخاطبان زندگی می کنند,” او گفت:.

اما با نشان دادن تولید و شلتون آموزش او را از طریق یک تبلت خواننده خانواده ایستاده در کنار او و کمک به او در راه اندازی و ضبط اجرای خود را. گاهی خانواده اش حتی به بخشی از نشان می دهد.

برای بالا نه عملکرد تاد Tilghman سنگ کشور خواننده Collin Raye آهنگ “عشق من” احاطه شده توسط او هشت فرزند بود.
NBC

برای Tilghman بالا نه عملکرد او خواند در کلیسا درس که در آن او با استفاده از بچه در شب چهارشنبه. او هشت بچه ها که در محدوده سنی 4 تا 20 — احاطه او بر روی کیف های باقلا. آنها لبخند زد و تحت تأثیر او به عنوان سنگ کشور خواننده Collin Raye آهنگ “عشق من” — اگر چه یکی از دختران خود موفق به خواب رفتن در طول عملکرد.

Tilghman صحبت می کند با افتخار بیشتر در مورد فرزندان خود را از او برنده “صدا.” فقط چند دقیقه به صحبت کردن در مورد نشان می دهد او تغییر چرخ دنده ها به بحث در مورد کودکان و نوجوانان — سنین تولد و موفقیت است. به طوری که بالا نه عملکرد یکی از Tilghman بیشتر لحظات احساسی نشان می دهد.

“این فقط به ارمغان آورد تمام زندگی من نوع دایره کامل” او گفت:. “من هم ازدواج کردم در همان اتاق — اساسا در همان نقطه که من یک زن و شوهر از اجرای برنامه برای نشان دادن. برای من واقعا نمادین است.”

برای نشان می دهد و در آخر Tilghman خواند MercyMe پرستش آهنگ “من فقط می توانید تصور کنید.” که شلتون ایده. او و شلتون به حال در مورد احتمال های ایمان خود را در نشان می دهد اما Tilghman نمی خواهم به زور آن را. و او امیدوار شلتون احساس نمی موظف به انتخاب مبتنی بر ایمان آهنگ فقط به خاطر اینکه او یک کشیش. گذشت زمان Tilghman مطمئن بود که این فرصت را بوجود می آیند.

“شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به دریافت رای خاموش,” او گفت: با خنده. “من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن ایمان من, اما آن را برای من بسیار مهم است که من آن را به اشتراک در یک relatable راه است. من ترجیح می دهند که ناهار با من و راه رفتن به دور از احساس بود این پسر من را دوست دارد از من موعظه موعظه در شما.”

احاطه شده توسط خانواده اش تاد Tilghman واکنش به برنده “صدا” در مارس 19 سال 2020 است.
NBC

برای آخر هر چند شلتون پیشنهاد کرد که Tilghman بازگشت به ریشه های خود را. پس از یک سکو در کلیسای او Tilghman راديال را پرستش آهنگ. ایستاده در آن کلیسا شب بعد Tilghman برنده اعلام شد.

کشیش فریاد زد. خود بچه ها برای شادی پرید. و بروک خود را رکن قدرت بود مشخصه عاطفی دفن صورت خود را در دست او قبل از دادن شوهرش در آغوش بگیرید.

“این چیزی است که من احساس می کنم مثل من سزاوار و این قطعا چیزی است که من فقط انتظار می رود اتفاق می افتد به من” Tilghman گفت: Deseret News. “من بسیار سپاسگزار است.”

چه بعدی

این تقریبا یک سال پس از Tilghman, سکس بروک, به او گفت که او آن را پشیمانی اگر او نبود استماع “صدای.”

“هنگامی که آن زمان به آن را انجام دهد من تصمیم من نبود و پس از آن او من را متقاعد به آن را انجام دهد, بنابراین من آن را” Tilghman گفت: ماده-از-factly.

در حال حاضر که ساده استدلال رانده است Tilghman به یک چهارراه که در آن او و خانواده اش بدانند که چگونه به تعادل حرفه ای موسیقی جهان با زندگی در شهر کوچک به عنوان یک کشیش.

“در حال حاضر که آن را بیش از و ما برنده همه چیز زندگی من می گذرد به شدت تغییر می کند. من نمی دانم این ویژگی که فقط رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “من کار واقعا سخت به تعادل اعتصاب در حالی که آهن گرم است اما همچنین در نظر گرفتن زمان برای تصمیم گیری خوب.”

به دلیل شلتون, او به احتمال زیاد به پایین موسیقی کشور مسیر است. Tilghman دانلود آهنگ جدید “راه طولانی خانه” — یک آهنگ که برای اولین بار به نظر می رسد در “Songland” و نوشته شده توسط یوتا خواننده Ryan Innes — عرضه در تمام طول نمایش به آخر. به زودی پس از آن رسیده No. 1 در آیتونز به طور کلی در نمودار شماره 1 در iTunes کشور می پردازیم.

این خواننده تا به برخی از مباحث به انتظارنشسته بودند تا در مکانهای که شروع به دوباره باز کردن. اما اولین گام بزرگ برای یادگیری طناب از صنعت موسیقی.

“من مرتب از سهوا شروع به پریدن کرد به آب, و من می دانم بسیاری از کوسه ها در آن وجود دارد” Tilghman گفت. “بنابراین من در تلاش برای به دست آوردن نزدیک با افرادی که کوسه ها — که شاید می دانید که کوسه ها هستند و یا می دانم آنچه مانند نگاه کنند — به من کمک کند حرکت به جلو است.”

آن را ترسناک پرش. اما اگر وجود دارد هر چیزی Tilghman یاد گرفتم از روی “The Voice” که هرگز نباید او را از تلاش.

“من نمی ذهن همه گفتن من می ترسم کل راه” او گفت:. “شما فقط آن را انجام می ترسند. شما فقط هرگز نمی دانید چه چیزی می تواند از آن آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net