این فیلم تئاتر های زنجیره ای فقط ایجاد خود ویدئو بر روی تقاضا خدمات

Alamo Drafthouse — یک ناهار خوردن در سینما زنجیره ای را آغاز کرده است خود را در خدمت تقاضا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این سرویس اجازه می دهد تا مشتریان به خرید و اجاره فیلم آنلاین, به مردم یکی دیگر از راه برای تماشای فیلم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خدمات — به نام آلامو در تقاضا ارائه خواهد شد یک کتابخانه از فیلم های انتخاب شده توسط خود شرکت تیم.

“آلامو در خواست کمک می کند تا ما را به ادامه گفتگو در گذشته تئاتر پنجره و توصیه می کنیم فیلم ما عشق به جامعه ما” گفت: تیم لیگ بنیانگذار و مدیر عامل سابق از Alamo Drafthouse سینما. “و در این روز توقیف و فراتر از این اجاره و خرید و کمک به حمایت از محله خود تئاتر است.”

با توجه به آستانه آلامو شده است کار کردن با ویستا سینما, سینما مدیریت شرکت نرم افزاری برای راه اندازی. آلامو تیمی با سونی پیکچرز کلاسیک به فیلم جدید به خدمات به طور مداوم.

این سرویس راه اندازی شد و با فیلم هایی مانند “انگل” و “پرتره یک خانم در آتش است.” در دسترس Sony فیلم شامل “تماس با من با نام شما” “درد و شکوه” و “یک زن فوق العاده” در CNBC.

آلامو نیز همکاری با استودیوهای بزرگ برای فیلم های سینمایی از جمله “سنگهای نادر” و tentpole استودیو منتشر شده است.

این پلت فرم به انتشار فیلم های جدید هر دو هفته.

تصمیم به راه اندازی بر روی تقاضا خدمات می آید به عنوان سینما و زنجیر studios تصمیم می گیرید که چگونه به انتشار فیلم در طول coronavirus بیماری همه گیر. جهانی کشیده “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” از آن تئاتر انتشار و قرار دادن آن بر روی تقاضا باعث تئاتر به مسخره می کنند.

NBCUniversal مدیر عامل جف شل گفته وال استریت ژورنال که “دیوهای تور جهانی” بیش از شرکت و انتظارات این شرکت ممکن است شروع به انتشار فیلم های دیجیتال و سینما در همان زمان.

اما AMC تئاتر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آدم آرن ایده را دوست ندارد خواستار آن را “غیر قابل قبول” با توجه به هالیوود. آرون گفت: AMC دیگر نمی خواهد اجازه می دهد جهانی فیلم برای اجرا بر روی صفحه نمایش خود. دیگر تئاتر زنجیره پشتیبانی AMC تصمیم.

در ضمن دیزنی آمد و به همان تصمیم گیری است. این شرکت اعلام کرد: “Artemis Fowl” نمی شود منتشر شده در تئاتر. به جای این فیلم منتشر خواهد شد و مستقیما به دیزنی به علاوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de