این پروو زن برنده ‘کارشناسی: گوش دادن به قلب شما.’ در اینجا چیزی است که او را در حال حاضر انجام

ملی مخاطبان ممکن است دیده یوتا تیم NBA را از دست 1998 NBA نهایی این هفته در “آخرین رقص.” اما یوتا شرکت کننده در “کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما” راه می رفت دور یک برنده است.

“کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما” ویژگی های 20 لیسانس و bachelorettes جلسه و بررسی روابط در حالی که با هم زندگی و داشتن تاریخ است که تمرکز بر روی موسیقی است. هنگامی که زوج ها مرتکب آنها آزمایش توانایی خود را به آواز خواندن همراه. آنها با چالش ها و اجراهای زنده, بیش از حد.

تنها یک زن و شوهر را می توان در سمت چپ ایستاده ، و تنها یک جفت راه می رفت دور از “گوش دادن به قلب شما” به عنوان برنده — Bri و کریس. Bri را تحسین کرد از پرووو.

“موفقیت خود را با یک وعده نوشتن, ضبط و تور موسیقی خود را به عنوان یک جفت ارز با توجه به یاهو! سرگرمی.

زن و شوهر ثبت شده خود را پیگیری “فراتر از” ظاهر شد که در آلبوم جدید خود را.

در این نمایش ادامه داد: باید رابطه خود را با گذشته نشان می دهد. در واقع Bri و کریس گفته سرگرمی امشب که آنها در حال صحبت کردن در مورد ازدواج.

“این قطعا یک موضوع بحث” کریس گفته سرگرمی امشب “اما من در تلاش برای ازدواج فردا. و من می دانم که Bri نیست یا. ما در حال تلاش برای ازدواج ماه آینده اما در آینده برای اطمینان حاصل کنید.”

کریس و Bri نوشت و ضبط اولین آلبوم خود را — “Chris & Bri” — به عنوان و زمانی که آنها قرنطینه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

زن و شوهر صرف زمان جدا به دلیل مستند و اقامت در خانه سفارشات. اما آنها هیجان زده برای دیدن هر یک از دیگر دوباره.

“ما کاملا تلاش می شود با هم. این همه ما را گرفت و ما انتظار داشتند به هم دیر یا باید همه چیز را باز کرد تا هر چه زودتر” Bri گفته سرگرمی امشب. “من یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و پس از سفر بزرگترین مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de