این تکنولوژی می تواند به کارفرمایان اجازه جاسوسی بر شما در حالی که شما در حال کار از خانه

سالت لیک سیتی — پس از COVID-19 همه گیر است منجر به افزایش مردم از خانه کار مدیران به دنبال راه هایی برای تقریبا زیرچشمی نگاه کردن بیش از کارکنان شانه. اما نظارت بر بهره وری می تواند به سرعت تبدیل به نظارت با نرم افزار است که اجازه می دهد تا کارفرمایان انجام همه چیز را از پیگیری کارگران کلید را بیش از خود کامپیوتر دوربین ها و میکروفن بدون هشدار.

با توجه به وب سایت Top 10 VPN تقاضا برای کارمند نرم افزار نظارت (بر اساس جستجوهای اینترنتی برای محصولات) افزایش 87 درصد در ماه آوریل است. در جستجوهای باقی مانده 71 درصد بالاتر از قبل از همه گیر سطوح. محبوب ترین محصولات شامل زمان دکتر که می تواند برای وب سایت و نرم افزار مانیتورینگ برای درمان “اتلاف وقت عادات” Hubstaff که می توانید تصاویر را به نشان می دهد چه کسی در حال انجام بر روی کامپیوتر خود و FlexiSpy که اجازه می دهد تا یک کارفرما می دانم که همه چیز اتفاق می افتد که در یک شرکت کامپیوتر یا تلفن همراه بدون کاربر دانستن آنها در حال تماشا.

وجود دارد مزایای عمده به کنترل از راه دور کار می کنند اما به عنوان خطوط بین کار و تبدیل شدن به طور فزاینده ای مبهم و نظارت tech تهاجمی تر می شود, شخصی, حریم خصوصی تهدید است گفت: Alison Taylor, مدیر اجرایی, اخلاقی, سیستم های همکاری پژوهشی مستقر در نیویورک است. با 11 درصد در ایالات متحده نرخ بیکاری از ماه ژوئن بیشتر مردم در حال حاضر به فدا کردن حریم خصوصی با او گفت.

“همه این مسائل است که افزایشی و مردم تمایل دارند که نگرش من انجام کاری اشتباه است چرا که من نگران آن گفت:” تیلور. “من می ترسم ما در حال راه رفتن در خواب به وضعیت و زمان ما تشخیص این مشکل از آن خواهد شد خیلی دیر است.”

لیام مارتین روابط عمومی و نماینده وقت دکتر گفت این شرکت را می بیند محصول خود را به عنوان یک “ابزار بهره وری” به جای “ابزار نظارت.” دکتر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری کسی بدون دانش خود را. همه داده های رمزگذاری شده در یک سطح کاربر و مشترک با کارکنان به منظور آنها را بینش چگونه به بهتر انجام کار خود مارتین گفت.

“ما بسیار پرشور در مورد مردم دسترسی از راه دور فرصت های شغلی گفت:” مارتین. “حتی اگر برنامه ما ممکن است به عنوان منفی برای برخی از ما دیده می شود صدها هزار نفر از کارگران از طریق شبکه ما دسترسی به مشاغل بزرگتر و بهتر از طریق فن آوری ما.”

چرا کارشناسان نگران هستند

ایده مانیتورینگ کارمند برای دیدن اگر آنها در حال کار کارآمد است که هیچ چیز جدید رابرت گفت: Hurley, یک استاد از کسب و کار در دانشگاه فوردهام و مدیر اجرایی کنسرسیوم برای اعتماد سازمان. این مفهوم به قدمت انقلاب صنعتی زمانی که فردریک تیلور مشاهده کارگران کارخانه بهنگام اقدامات خود را تاسیس و عملکرد اهداف هرلی گفت.

برای سال های تصویری و نرم افزار ابزار استفاده شده است برای پیگیری حرکات کارگران یقه آبی مانند متولیان و رانندگان کامیون. آنچه در حال حاضر متفاوت است که کارمند نظارت رسیده است و مردم با میز کار که در حال آوردن کار خود را به فضاهای خصوصی, Hurley, گفت:.

به گفته J. P. Nelson, یک استاد حقوق و اخلاق کسب و کار در دانشگاه روچستر وجود ندارد و جامع قانون فدرال به طور خاص خطاب به کارکنان نظارت است. برای فردی که با میل و رغبت وارد یک قرارداد کاری با یک شرکت و با استفاده از شرکت-ارائه سخت افزار از جمله تلفن های همراه و رایانه ها وجود دارد عملا هیچ حریم خصوصی حمایت او گفت:.

“مشکل این است که ما باید این تفکیک فیزیکی محل و همچنین سایر ابعاد سنتی اشتغال رابطه گفت:” نلسون. “در حالی که شما استفاده می شود که برای بررسی در به اتاق کار طبقه در حال حاضر لپ تاپ شما می تواند در خانه. به نظارت شما در خانه و گرفتن عکس از شما هر 5-10 دقیقه است به گرفتن عکس از شما در آشپزخانه خود را در اتاق خواب خود را با همسرتان با فرزندان خود است.”

با تکنولوژی جدید وجود دارد به ظاهر هیچ محدودیتی برای اطلاعات کارفرمای شما می توانید جمع آوری در مورد شما تیلور گفت. ابزار برای ردیابی بهره وری و همچنین به عنوان ابزار جدید برای نظارت بر سلامت کارکنان به کارفرمایان دسترسی به اطلاعات حساس شخصی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تبعیض آمیز راه گفت: تیلور. او به ویژه نگران چگونه سلامت و ضربان قلب انتقالها و همچنین به عنوان نرم افزار تشخیص چهره استفاده می شود برای نظارت بر کارگران درونی زندگی می کند. برای مثال برخی از شرکت ها را نگه داشته و پیگیری از کارکنان گام در تلاش برای ترویج عادات سالم. مک دونالد در ژاپن اجرا تشخیص چهره تکنولوژی برای ارزیابی کیفیت خدمات و چک کنید اگر سرور خندان یا نه.

“مدیران تبدیل خواهد شد آگاه از بسیاری از چیزهایی که در مورد کارکنان خود زندگی شخصی گفت:” تیلور. “شما را به کارکنان احساس اضطراب که آنها در حال تماشا و وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که این خوب نیست برای عملکرد در دراز مدت است.”

تحقیقات نشان می دهد که کارکنان اعتماد و تعهد به یک سازمان کاهش می یابد هنگامی که آنها احساس می کنند که بیش از حد تحت نظارت است. یک مطالعه منتشر شده در مجله کسب و کار و روانشناسی در سال 2018 نشان داد که تهاجم به حریم خصوصی از نظارت الکترونیکی در ارتباط بود به خشم و معکوس کار رفتار است. هرلی معتقد است که اعتماد بین مدیر و کارمند است یک مقدار بیشتر از راه های موثر برای نفوذ در بهره وری و کنترل خروجی.

به دلیل ‘نظارت’ مفهوم منفی شرکت های نرم افزاری مانند Prodoscore مردد به استفاده از کلمه. این Prodoscore محصول مانیتور یک فرد استفاده از کلید های کسب و کار برنامه های کاربردی مانند ایمیل, LinkedIn و سیستم های CRM مانند Salesforce. این جمع آوری داده ها به داشبورد آنلاین و اختصاص یک فرد بهره وری نمره در مقیاس 1-100. مدیر عامل شرکت سام Naficy می گوید شفافیت جدا Prodoscore از آنچه او می خواهد در تماس با محصولات نظارت. همه چیز را که یک مدیر می بیند کارمند نیز می بیند Naficy گفت.

“ما در حال برادر بزرگ و نظارت و جاسوسی در کارکنان” Naficy گفت. “ما در حال اطلاع رسانی به کارکنان است که ما در حال ارائه آنها را با ابزار دیگری است که امیدوارم منظور افزایش شانس خود را از موفقیت است.”

دکتر می داند که بسیار کمتر در مورد آن کاربران از بزرگ وب سایت رسانه های اجتماعی است که مردم به طور روزانه استفاده مانند Facebook, Google, Youtube, مارتین گفت.

“در بالا از آن زمان دکتر به شما می دهد اطلاعات خود را” مارتین اضافه شده است.

اما شفافیت است “حداقل” با توجه به Hurley. او نشان می دهد که کارفرمایان باید به نظارت بر برنامه های واقعا اختیاری برای کارکنان.

“اگر شما به طور منظم جو با اتحادیه حفاظت از شما در رحمت از هر کارفرما می خواهد. که مسلما نه اخلاقی” گفت: Hurley. “باید وجود داشته باشد برخی از حقوق اساسی بشر در رابطه با آزادی و حفظ حریم خصوصی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید