این “ناشناخته پنومونی’ ضربه قزاقستان مرگبارتر از coronavirus مقامات می گویند. در اینجا به همین دلیل شما ممکن است بخواهید برای نظارت بر آن

به سفارت چین در قزاقستان هشدار داده جدید مرگبار ناشناخته “پنومونی” آن را به عنوان ممکن است مرگبارتر از رمان coronavirus جنوب چین صبح پست گزارش.

سفارت هشدار به شهروندان چینی در قزاقستان در مورد ذات الریه. قزاقستان دیده می شود سنبله در موارد شده است.

“میزان مرگ و میر از این بیماری بسیار بالاتر از این رمان coronavirus. این کشور ادارات بهداشت در حال انجام تحقیق مقایسه به ذات الریه ویروس اما هنوز به شناسایی ویروس” سفارت گفت.

قزاقستان مقامات و رسانه ها گفت: این تنها ذات الریه. چینی سفارت توصیف آن ناشناخته “بوده است.”

معلوم نیست چرا سفارت اضافه “ناشناخته” برچسب بر روی آن با توجه به South China Morning Post.

“به سفارت چین در قزاقستان به یاد اتباع چینی در اینجا برای آگاهی از وضعیت و گام به گام تا پیشگیری برای کاهش عفونت خطرات” سفارت بیانیه ای گفت:.

اگر این برای تلفن های موبایل آشنا در نظر بگیرید یک مقاله نوشتم در ژانویه 2020 — آره راه برگشت وقتی. مقامات بهداشتی از چین گفت: آنها نگران مرموز و ناشناخته ویروس است که تا به حال آلوده ده ها تن از مردم با توجه به گزارش Deseret News.

در آن زمان چینی مقامات بهداشت گفت جدید و مرموز فشار پنومونی آلوده ده ها تن از مردم از جمله 59 در ووهان.

سازمان بهداشت جهانی در بیانیه ای گفت در ماه ژانویه (از طریق SCMP): “وجود اطلاعات محدود به منظور تعيين عوامل خطر ابتلا به این گزارش مجموعه ای از ذات الریه از ناشناخته (علت).”

چین تا به حال ابراز نگرانی که سندرم حاد تنفسی (سارس) بازگشته بود.

Li باند, مدیر ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: Changjiang Ribao یک روزنامه محلی که هیچ شواهدی وجود دارد که این بیماری از انسان به انسان با توجه به South China Morning Post.

ما اکنون می دانیم که چنین نیست که این بیماری مرموز شد رمان coronavirus یا COVID-19 — کدام تبدیل کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>