این یوتا رقصنده ساخته شده آن را در ‘بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید رقص.’ در اینجا چیزی است که به او کمک کرد تا اقامت در لس آنجلس

سالت لیک سیتی — سام نلسون پیدا کردن تنها چند روز پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال گذشته بود که او از آن ساخته شده به هالیوود در “بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید رقص است.”

“این نوع از چیزی که گفتم این بیش از حد بزرگ است یک فرصت به آن را به نوبه خود, بنابراین من فقط نیاز به رفتن'” نلسون گفت.

او بلافاصله بسته بندی کیسه های خود و نقل مکان کرد و از خانواده اش در تگزاس به کالیفرنیا. اما خبر خوشحال نیز در سمت چپ نلسون با یک “معضل بسیار بزرگ” را به عنوان رقیب در نمایش خواهد تداخل با برنامه های خود را به شرکت در کلاس در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی.

“من می دانستم که به خاطر من رفتن به فیلمبرداری برای نمایش در کالیفرنیا که نمی شود ممکن است دیگر, و بنابراین من نیاز به پیدا کردن یک راه برای ادامه تحصیل از راه دور” نلسون گفت.

نلسون که حضور در جنوب یوتا دانشگاه توصیه می شود فعالیت های آنلاین است که قادر می سازد نلسون به دریافت مدرک خود را و کار در کالیفرنیا است.

در حال حاضر Nelson سه ترم به سو آنلاین کسب و کار مدیریت برنامه و حمایت خود را به عنوان یک رقصنده در حالی که زندگی در لس آنجلس.

19 ساله گفت: او تصمیم گرفت به مطالعه مدیریت کسب و کار از آنجا که او همواره علاقه در کسب و کار و فکر خود را به عنوان احتمالا یک کارآفرین.

“من می دانستم که من می تواند ترکیب کسب و کار رشته مدیریت با رقص من توانایی و یا خواهد شد در آینده باز خود من استودیو رقص خود را با من در رقص کنوانسیون مدیریت افراد دیگر و استعدادهای خود را رزرو است که آنها چیزی است که در قلمرو اما من در تلاش برای پیدا کردن راهی برای ارتباط دو” نلسون گفت.

سام نلسون یک سو آنلاین دانشجو و رقاص حرفه ای است.
یعقوب کلر

نلسون برای اولین بار شروع به رقص در 10 سال به عنوان یک راه برای متحد کردن خود و ورزشی و هنری ،

“پس از آزمون و خطا از تلاش های مختلف فعالیت های فوق برنامه من قادر به پیدا کردن شور و شوق در رقص چرا که من قادر به ترکیب توانایی های ورزشی با هنری خلاق مغز” نلسون گفت.

پس از مهاجرت به کالیفرنیا, Nelson ساخته شده آن را به بالای 20 نر نوازندگان در فصل 16 “پس شما فکر می کنید شما می توانید برقص.”

“”بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید رقص’ برای من چیزی بود که من تا به حال همیشه در مورد” نلسون گفت. “من تا به حال بسیاری از مربیان و معلمان من در حال رشد است که در نشان می دهد و من همیشه فکر می کردم در مورد آن را به عنوان چیزی که ممکن است در آینده من, اما من هرگز فکر نمی کردم که من را تا رسیدن به سطح که در آن واقع می شود یک رویا به حقیقت می پیوندند در راه است.”

رقصنده در حال حاضر بخشی از یک نر معاصر شرکت به نام تجسم جمعی و سفر اغلب برای طراحی رقص و آموزش مشاغل.

نلسون انجام شده با رقص شرکت در سال 2019 جوایز امی ساعات پر بیننده و در NBC جهان از رقص مسابقات قهرمانی.

“کسانی که واقعا سرد تجارب چرا که این روند تکرار است که فوق العاده سریع ء و آن را واقعا به من کمک کرد توسعه مهارت ها به یک رقصنده حرفه ای” نلسون گفت. “در سن و سال است که من مشغول به کار بود و هنوز هم هستم کار من کوچکتر از بسیاری از کار رقصنده در اینجا در کالیفرنیا به طوری که آن را واقعا به خوبی قادر به آن را تجربه کنند.”

پیدا کردن زمان برای هر دو مطالعه و دنبال رقص حرفه ای آسان نیست اما به نلسون, آن را به ارزش آن است.

“برنامه من این است که تا دیوانه گاهی اوقات” نلسون گفت. “این قطعا استرس زا باشد اما در حال حاضر من احساس می کنم نوع گرفتن آویزان از همه چیز.”

سام نلسون انجام در “So You Think You Can Dance” فصل 16.
یعقوب کلر

رقصنده گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس تحت تاثیر کار خود را بسیار به شدت.

“این واقعا سخت بوده است چرا که بسیاری از مردم نمی تواند در همان اتاق در حال حاضر, بنابراین ما باید به هر دو آن را محدود به 25 درصد ظرفیت یا ما را مجبور به رقص در ما ماسک یا چیزی شبیه به آن است بنابراین همه در شخص کار شده است در حال حاضر” نلسون گفت.

در عین حال نلسون شده است مشغول نگه داشتن با مدرسه و آموزش زوم کلاس از آپارتمان خود را.

“من تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک استودیو رقص برای زمان حال” نلسون گفت.

نلسون آموزش آنلاین تجربه قرار داده و او را در یک مزیت بیش از دیگر دانش آموزان که مجبور به انتقال به تحصیل آنلاین در میان همه گیر.

“من فکر می کنم که آن را به من اطمینان داد که من تصمیم درست چون من تا به حال انتخاب شده برای رفتن به دانشگاه, من به پایان رسید تا در حال حاضر در طول این زمان به هر حال” نلسون گفت.

در آینده نلسون برنامه های بیشتری به انجام طراحی رقص و آموزش.

“من تست آب در هر منطقه از رقص در حال حاضر پس از آن تنها شده است و حدود یک سال پس از حرکت در اینجا” نلسون گفت. “من در تلاش برای دیدن آن جهت که من می خواهم برای قرار دادن تمام وقت و انرژی خود را به.”

نلسون مشاوره به دیگران است “اگر شما علاقه ای که به شما مجموعه جدا از دیگر مردم در آن سرمایه گذاری کنید و ببینید تا چه حد شما می توانید بروید با آن است.”

“این را خواهم گفت که آن را مانند, ‘شما نمی توانید نمره اگر شما نگاهی به شات,'” نلسون گفت. “من احساس می کنم مثل گرفتن شات است که همیشه راه برای رفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im