این تصویری از جلوی خانه کنسرت پیانو برای همسایگان در طول coronavirus محدودیت را تشویق شما را تا

شوخی Knowles تا به حال به انجام همه چیز را او می تواند آن را نگه دارید با هم.

سان کلمنت نوازنده است که یک روت میگیرد پیانیست یک هنرمند می داند که چگونه به نگه داشتن جمعیت مشغول و سرگرم – اما این لحظه ای بود که بر خلاف او تا به حال تجربه کرده است.

همسایگان به آرامی trickled از خانه های خود را به تماشا و گوش دادن به صدای او راديال پایین عجیب و جالب خیابان عملکرد خود را انجام داده از او در جلوی خانه.

برخی از آورده صندلی و پتو و لیوان شراب. دیگر تماشا از بالکن یا درب عقب اتومبیل کامیون خود را.

بچه ها که تا به حال شده cooped در خانه های خود بیرون آمد و از حبس خود به تماشای زندگی می کنند نشان می دهد.

دوستان و همسایگان در زمان تصویری از بی مطالعه عملکرد است که در حال حاضر به شادی را به دیگران پیدا کردن خود تاکید کرد و هم بزنید دیوانه با کروناویروس محدودیت های دولت و دستور به ماندن در خانه و حفظ فاصله از یک دیگر.

“پاسخ به آن بوده است طاقت فرسا. آن دمیده من دور” او گفت:. “این سوگند من حتی… پاسخ به این واقعا کمک به نگه داشتن سر من است.”

Knowles استفاده می شود که برای انجام در این مورد Harrah لاس وگاس و در حال حاضر نشانی مستقل کنسرتهایی برای شرکت ها و حوادث از طریق از دوئل پیانو گفت که او شروع به از دست دادن مشتری پس از مشتری پس از سفارش آمد برای رویدادهای شود لغو شد.

بنابراین مانند دیگران او در بر داشت خودش را بدون کار بی حوصله در خانه. او آمد تا با ایده انجام جلوی خانه عملکرد در روز سنت پاتریک یک درمان خاص برای او نزدیک گره همسایه. او قابل حمل پیانو است که سفارشی ساخته شده با چرخ برای حمل و نقل آسان بود به رول کردن به او در جلوی خانه.

شوخی Knowles از سن کلمنته خارج پا به جلوی خانه اش به انجام عملکرد بداهتا برای همسایگان این هفته, آوردن شادی کمی به او ساحلی جامعه است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Knowles)

به عنوان او شروع به آواز خواندن احساسات بودند قریب به اتفاق, او گفت:. نزدیک به شکستن لحظه ای بود که او متوجه این ترجمه آهنگ ها در زبان اشاره بنابراین کمشنوا همسایه می تواند لذت بردن از این مجموعه است.

این ویدئو به ضرب گلوله توسط همسایه کارن جویس با Knowles’ roommate جاستین رومانو فیلمبرداری از هواپیماهای بدون سرنشین قطاری از لحظه ای که او می خواند واژه به “don’t Stop Believin’:” به سفر تشویق او پراکنده مخاطبان برای پیوستن به در در آواز.

“من بر روی لبه, من به سختی نگه داشته و آن هم” او گفت:. “هنگامی که آن را بیش از حد من به پاپ آهنگ به ذهن هر کس از آن. کل نمایش است تریک من روت به زندگی در لحظه. من فقط می خواستم به اجازه دهید هر کس آن را احساس می کنید, اما همچنین برخی از سرگرم کننده و فراموش مورد آن بیش از حد.”

یکی از همسایه های سارا ویلسون کمک طناب کردن جلوی خانه شده و نشانه یادآوری به مردم برای حفظ فاصله خود. به عنوان مردم را متوقف خواهد کرد به تماشای Knowles خواهد آنها را تشویق به نگه دارید 6-از دیگران است.

“این فقط بسیار مثبت و نشاط بخشی” ویلسون گفت:. “وجود دارد و مردم با اشک در چشمان خود را. آن را بسیار منحصر به فرد حاضر است.”

با یک کودک نو پا در خانه و 7 ماه باردار شد فقط آسانسور Wilson مورد نیاز در طول این زمان سخت است.

“به چیزی مانند سرگرمی و جامعه درست در خارج از درب جلو ما شگفت انگیز است” ویلسون گفت:. “آن چنان طراوت در نهایت به دیدن برخی از مثبت, من فکر می کنم.”

یکی از همسایه فیلم برداری عملکرد خود را در Facebook Live, ارسال در یک محله گروه سان کلمنت زندگی در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده بیش از 8000 بار.

Knowles گفت که او تا به حال هیچ ایده ای در پاسخ او می خواهم از ویدئو های گرفته شده در طول دو ساعت تنظیم و پس قادر بوده است به کتاب چند مشتری به صورت مجازی آوازی مربیگری او طرف دیگر گیگ.

“خواهد بود که چنین بازی-changer برای من,” او گفت:. “من واقعا خوش شانس هستم, من می دانم که بسیاری از مردم تنها هستند و می ترسم و احساس می کنم که راه به این دلیل اتفاق می افتد.”

شوخی Knowles آموزش دیده میگیرد پیانیست سرگرم همسایگان این هفته از ایمنی از جلوی خانه اش در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. او می خواست به او بدهد همسایگان برخی از شادی در طول coronavirus نگرانی. (عکس screengrab از فیلم توسط کارن جویس)

او گفت که او می خواهم تشویق دیگران که استعداد موسیقی به گام در خارج از درب خود را و استفاده از آن برای کمک به بلند کردن دیگران به طوری که آنها می توانید آن را با خیال راحت. او قصد دارد در انجام آن دوباره آن را از قبل اعلام کند به خاطر ترس از جمعیت نشان دادن.

“اگر هر کس آن را فقط برای کسانی که در نزدیکی ما می توانیم کمی جیب شادی” او گفت:. “این فقط گرد هم آمدند تا ارگانیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de