توماس لنون می گوید: “Reno 911!’ جوک های مستقر در حقایق

لس آنجلس, آوریل 4 (UPI) — این بی منطق رنو, Nev. کلانتر بازگشت به سرهم بندی کردن راه خود را از طریق احیای Reno 911!, اکران دوشنبه در Quibi. توماس لنون که در شرکت ایجاد شده که نشان می دهد و ستاره به عنوان ستوان جیم اویزان گفت: طرح خطوط در سری جدید هستند و بر اساس قوانین واقعی و حوادث.

اصلی سری زد از سال 2003 تا 2009 در Comedy Central. سبک faux مستند مانند پلیس واقعی مجموعه مستند پلیسبه عنوان دوربین دنبال رنو پلیس حواس پرت misadventures.

در یک قسمت از احیای این رنو افسران پلیس ثبت خدمات عمومی اعلام کرد و گفت که ارسال پورنوگرافی مربوط به یک جرم است. ایالت نوادا واقعا تصویب قانون outlawing “انجمن انتقام” در سال 2015.

“من صرف برخی از زمان انجام تحقیقات کمی,” لنون گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی. “شبیه چه چیزی است که ما می توانید انجام دهید PSA مورد که واقعا احساس می کند ریشه در یک ایالتی نوادا چیزی است ؟ بنابراین کاملا درست است.”

قسمت دیگری است معاون Clementine جانسون (Wendi McLendon-Covey) انجام و در پنهان حمل مد نشان می دهد. او نه مخفی. او شرکت در این رویداد امثال آن نیز رخ می دهد در دنیای واقعی است.

“من نمی دانم اگر شما آن را دیده ام اما انگار مد نشان می دهد برای زنان مد که شما می توانید حمل اسلحه تحت” لنون گفت.

یک مکان در نوادا که منع باز حمل است که سد هوور پس Reno 911! بر اساس برخی از جوک ها که در اطراف زندگی واقعی قانون ،

“ما یک قطعه بزرگ در مورد لطفا باز نمی شود حمل سلاح های خود را در سد هوور” لنون گفت. “این یک چیز واقعی است.”

این Reno 911! احیای همچنین آدرس تحولات جدید در کار پلیس پس از سری اصلی به پایان رسید. یکی از قسمت گروه جوان فیلمبرداران دنبال رنو پلیس. لنون بر اساس که در واقعی Olaasm فعال جنبش است که نظارت بر فعالیت پلیس با دوربین های ویدئویی.

زندگی تقلید هنر که بازیگران از Reno 911! ضبط یک ویدیو برای واقعی سانتا کلاریتا کلانتر در مورد پیشگیری از سرقت در ماه فوریه پس از فیلمبرداری قسمت بر اساس Olaasm.

“هنگامی که ما وجود دارد به رفتن به چت و صحبت کردن با مردم در پرداخت هزینه واقعی Olaasm مردم حلق آویز در اطراف خود را با دوربین” لنون گفت. “این نشان می دهد نوع تار به واقعیت بسیار کمی.”

از سال 2009 تاکنون حوادث مانند Trayvon Martin تیراندازی و فرگوسن, Mo. تظاهرات بیش از مایکل براون تیراندازی روشن مسائل را احاطه کرده است که دهها پلیس و خشونت است. رنو احیای باز می شود با آمریکایی های آفریقایی تبار معاون S. Jones (Cedric Shultz) در پاسخ به یک تماس او معتقد است که دهها. این کمدی نتیجه ثابت می کند او اشتباه است.

لنون گفت: در آینده قسمت معاملات با خشونت های پلیس است. به جای کاهش خشونت پلیس علیه آفریقایی-آمریکایی قربانیان رنو افسران تصمیم آنها باید افزایش خشونت علیه سفید قربانیان حتی به چیزهایی.

“در نهایت ما یک شخصیت است که ما تا به حال کریس Tallman که نقش Gary Klansman که ما محلی سفید supremacist,” لنون گفت. “ما تا پایان گرفتن او را به داوطلب به سعی کنید به سفید است که ما شلیک کنید.”

Reno 911! شد نیم ساعت, کمدی, کمدی سنترال است. بازیگران پیوست برای 90 دقیقه فیلم Reno 911! میامی در سال 2007. Quibi قسمت بیش از 10 دقیقه و در بسیاری از رنو قسمت زیر هفت.

“من این را در یک راه خوب” لنون گفت. “ما مانند یک تئاتر فیلم آب نبات از یک نشان می دهد. ما قرار نیست به یک وعده غذایی. ما فقط قرار بود یک کمی عجیب و غریب درمان می شود که شما فقط برای چند دقیقه.”

بازیگران Reno 911! — لنون McLendon-Covey و Yabrough co-creator Robert Ben Garant, Niecy Nash and co-creator Kerri کنی-نقره ای — بداهه خود گفت و گو است. آنها هنوز هم بداهه اما لنون می گوید آنها کوتاه تر است. رفته 40 دقیقه تریک جلسات Comedy Central عصر.

“من نمی دانم اگر آن را به دامنه توجه و یا قالب جدید و یا شاید به این دلیل که ما به معنای واقعی کلمه از 20 سال مسن تر از زمانی که ما خلبان” لنون گفت.

“ما نمی بداهه نوازی برای نزدیک به زمانی که ما استفاده می شود به,” او گفت:. “صعودی است که من فکر می کنم ما در حال گرفتن بیشتر و خنده دار مواد چون همه نوع honed خود تریک لغو احکام صادره ی بسیار است.”

یکی از چیزهایی که تغییر کرده است و نه جفت شلوارک کوتاه که لنون می پوشد به عنوان اویزان. آنها تنها تر و بطور دنج قرار گرفتن در دهه پس از کمدی مرکزی سری.

“هنگامی که ما ضربه خلبان, من فکر می کنم من 29 بود و من دودی دو بسته سیگار در روز,” لنون گفت. “بنابراین من واقعا نمی خوردن هر گونه مواد غذایی بسیار چون من بیشتر بود فقط زندگی نیکوتین. در حال حاضر من 49 با 10 ساله و من فقط عاشق غذاهای ایتالیایی. بنابراین می گویند که کوتاه هستند کمی بیشتر در امان خواهد بود یک کتمان حقیقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im