کسانی که ترسناک ‘قتل hornets’ حمله یک زنبور عسل است. در اینجا چگونه زنبورها جنگیدند

یک ویدیو جدید ظاهر شده آنلاین است که نشان می دهد زنبورهای عسل ژاپنی کشتن “قتل hornets” شده اند که در ساخت این خبر در هفته های اخیر.

کاربر توییتر براندون مورس ارسال شده تصویری از یک قتل هورنت ورود به کندو زنبور عسل. به زودی پس از زنبور حملات یکی از زنبورها. سپس یک دسته از زنبور ازدحام زنبور پوشش آن به طور کامل.

“در حالی که اورلئانز ممکن است بسیار در اندازه بزرگتر در مقایسه با ژاپنی, زنبور عسل, تعداد زیادی از زنبورها در کندو اجازه می دهد تا آنها را برای به دست آوردن مزیت و شکست هورنت” با توجه به انتخاب.

مورس گفت: ژاپنی زنبور عسل با استفاده از یک “وحشیانه, اما رضایت بخش” روش را به قتل اورلئانز.

زنبورها در این ویدئو با استفاده از یک “کمین دفاع” برای مبارزه با اورلئانز با توجه به کتی Prudic استادیار دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست در دانشگاه آریزونا با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

“زنبورهای عسل ژاپنی تکامل یافته اند کمین دفاع در برابر این اورلئانز. هنگامی که یک زنبور دیده بانی می یابد زنبور عسل کندو های زنبور عسل فریب او سپس جمعی حمله با چنگال در هورنت, ضرب و شتم بال خود را تا آنجا که آنها می توانند” او گفت:. “این تب و تاب حمله افزایش درجه حرارت در اطراف هورنت در نهایت او را به قتل و تعداد کمی از زنبور عسل نزدیک به او. کندو کشف نشده باقی خواهد ماند به زنبور کلنی زندگی می کنند و برای دیدن یک روز دیگر.”

کشنده, آسیایی, غول پیکر اورلئانز عناوین ساخته شده در این ماه. به گفته نیویورک تایمز زنبورها وارد شده اند در ایالات متحده است. در ژاپن اورلئانز کشتن تا 50 نفر در هر سال است. زنبورها کشتن با چند نیش.

زنبورها “می توانید با استفاده از آرواره به شکل مشخصی باله های کوسه برای از بین بردن یک کندو زنبور عسل در عرض چند ساعت سر بریدن زنبورها و پرواز دور با thoraxes به خوراک خود را جوان” با توجه به نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de