کسانی که ورزش رایگان سخنرانی نیز باید از آن دفاع—حتی زمانی که آن را توهین آمیز

اعتراضات برانگیخته توسط قتل جورج فلوید و نژادپرستی نظاممند شده است خشن و بی ادب, صالح اظهارات از قانون اساسی آزادی از مجمع بیان و گفتار و حتی به عنوان پلیس را بیش از حد اغلب نقض این حقوق. در عین حال به عنوان یک گسترده تر حکم, آزادی بیان از دست دادن زمین. به عنوان فعالان نگاهی به خیابان ها خواستار تغییرات سیستماتیک آنها باید در نظر بگیرید که یک دفاع قوی از آزادی بیان بسیار مهم است به اهداف خود.

در سال های اخیر حق تلاش کرده است به ادعای دست بالا را در آزادی بیان decrying سیاسی صحت اجرا amok. رئیس جمهور تهمت به استناد 1st متمم در دفاع از اسلحه toting غارتگران در Charlottesville, Va., خشمگین علیه توییتر برای ضعیف خود را آتش زا توییتهایی و تهدید به خودداری بودجه از کالج ها که فروختن سخنرانی حمایت.

اما رئيس جمهور در دفاع از آزادی بیان است انتخابی در بهترین و کاخ سفید و متحدان آن غالبا جنگ دستمزد در سخنرانی که با آنها اختلاف نظر دارند. رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند NFL برای تنبیه بازیکنان به زانو در تظاهرات. او مصرانه بی اعتبار قانونی رسانه ها و انتقام در برابر آنها را به صورت نامطلوب پوشش. و او حتی تا آنجا پیش رفت به تماس برای سرکوب نظامی تظاهرات تحت قیام کنند.

جدای از اینکه بدبینانه و فرصت طلب این یک طرفه رویکرد محافظه کارانه به آزادی بیان تا به حال تاسف اثر از دامن زدن به شک و تردید در مورد ارزش آزادی بیان در سمت چپ. هنگامی که مردم در مواضع دولت استناد آزادی بیان برای محافظت از تعصب این جای تعجب نیست که برخی از مردم شروع به سوال که آیا 1st متمم است فقط یک سرپوش و پوششی برای ایده های مضر.

علاوه بر این زمانی که آزادی بیان مدافعان انکار dehumanizing اثر که سخنرانی می کرده اند و اخراج موجه خشم به عنوان حساسیت آنها خوراک یک حس است که آزادی بیان به عنوان یک اصل غیر قابل نفوذ به مضرات آن بیان می تواند انتقام برای گروه های اقلیت در خاص است.

زنگ هر لینک در زنجیره ای تضعیف جمعی حمایت.

در طول تاریخ ایالات متحده, مردم ادعا کرده اند 1st متمم برای محافظت از گفتار آنها به نفع اما مقاومت مشابه پادمان برای بیان آنها پیدا کردند. در سال 1978 زمانی که آیتالله سیستانی در دفاع از حق از نئو نازی ها به مارس در اسکوکی بیمار., عضویت از آن تا حد زیادی حامیان لیبرال چهار تا حدی دوره نقاهت تنها زمانی که این سازمان توضیح داد که این شهر موجب آنها به چالش کشیده شده بود نیز استفاده شده است برای جلوگیری از کهنه سربازان یهودی از راهپیمایی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به تازگی ما شاهد گسترش تماس برای تنبیه توهین آمیز بیان. دانشگاه ها مواجه شده اند خواستار لغو پذیرش ارائه می دهد برای دانشجویان ورودی و نظم و انضباط اساتید بیش از اظهارات تحقیر (مانند کسانی که از یک کرنل استاد که گسله یک معترض زخمی توسط ماموران پلیس در بوفالو, n. y., برای گرفتن از راه). یک بحث برانگیز (و برخی از گفت: fascistic) نیویورک تایمز op-ed قطعه را … ایسنا-ارک.) تغذیه یک سر و صدا که هزینه دو بالا سردبیران شغل خود را. در Philadelphia Inquirer سردبیر اجرایی استن Wischnowski استعفا تحت فشار—ظاهرا برای بسیاری از دلایل اما تقریبی باعث شد فاحش سه کلمه تیتر معادل غارت ساختمان به از دست زندگی می کند.

جزئیات این بحث اخراج شده اند به طور کامل پخش شده و وجود دارد یک بحث است که پیامدهای شدید گاهی اوقات لازم است به سوراخ نهادی خوشنودی و ریشه کن کردن تعصبات ریشه دوانده. در میان تغییرات ساختاری در جامعه کسانی که نمی توانند یا نمی خواهد — را لازم جهش ممکن است به ترک.

اما همانطور که ما به درستی با عجله به آدرس مضرات سخنرانی می تواند گاهی اوقات تحمیل (از طریق رسمی condemnations ضد سخنرانی و وسایل دیگر) ما باید در ذهن نگه دارید خطرات ناشی از تکیه بر اخراج, “لغو” و رسمی مجازات برای بیان است. حتی اگر تحریم ها وضع به نام پیشگیری و یا جلوگیری واقعی از آسیب آنها تشویق مقامات به دیکته کردن آنچه در گفتار از حد است. دولت ها و موسسات دارای حق اعمال چنین قدرت (از جمله تهمت و دولت) بیشتر از آن استفاده کنید نه برای مبارزه با نژاد پرستی و تعصب بلکه به سرکوب مخالفان و پوزه منتقدان. حتی به خوبی در نظر گرفته شده و تلاش ها برای شمردن و ممنوعیت توهین آمیز بیان می بومرنگ منجر متخلفان به اتخاذ یواشکی کانال یا زبان رمزی به purvey نفرت پیام. بالا مشخصات مجازات برای سخنرانی می طنین انداز instilling گسترده بیش از احتیاط است که تعطیل فشار دادن سوالات و شایسته امتیاز.

در حالی که آزادی به راهپیمایی علیه نژاد پرستی و حق سوال و ضد نژاد پرستی جنبش تاکتیک ممکن است به نظر می رسد کاملا متمایز آنها متصل هستند. 1 متمم محافظت طیف از حقوق شخصی به سیاسی: آزادی دین و عقیده, آزادی بیان, آزادی مطبوعات, آزادی اجتماعات و آزادی به درخواست دولت. زنگ هر لینک در زنجیره ای تضعیف جمعی حمایت. آزادی برای نوشتن و فکر کردن را فراهم می کند الهام بخش برای جنبش های بزرگ است. یک مهار نشده مطبوعات آزاد ضروری است به ساخت قدرت در اعتراض به احساس در سالن از قدرت است. آزادی بیان نیز تکامل می یابد. فشار برای از بین بردن موانع نژادی در چاپ و نشر, روزنامه نگاری و هنر بخشی از درایو برای تضمین کند که بیانی حقوق واقعا در دسترس برای همه است.

به عنوان راه گشا فعالین ضد جنگ و زايمان و حقوق زنان و حقوق مدنی جنبش شاهد طرفداران تغییر اجتماعی قوی ترین سهام حفاظت از گفتار است که منفور و یا حتی خطرناک تلقی. آن است که یک علت این است که از آن به عنوان نامشروع توسط کسانی که در قدرت است که آزادی بیان آزادی هستند با ارزش ترین. کسانی که آزادی هستند چرا بی رحمانه پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز در حال منظم و به همین دلیل رهبران نظامی صحبت کردن در برابر تماس رئیس جمهور به نوبه خود نیروی بی رحم خود ما شهروندان است. به عنوان ما افزایش یابد تا به بازسازی امریکا آزادی بیان باید نه تنها چیزی است که ما تکیه می کنند اما همچنین بخشی از آنچه که ما برای مبارزه با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im