‘تهدید به حریم خصوصی و آزادی های مدنی’: نزدیک به 40 گروه تقاضا کنگره ممنوعیت تشخیص صورت نظارت

آیتالله سیستانی و نزدیک به 40 حقوق دیگر گروه تماس در کنگره به تصویب ممنوعیت اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و پایان فدرال سرمایه گذاری در بدنام نادرست و تهاجمی ابزار نظارت.

“این فن آوری نظارت است بسیار نادرست است و هدف در حال حاضر overpoliced جوامع است و یک تهدید برای حریم خصوصی و آزادی های مدنی.”
—Neema سینگ Guliani, ACLU

در نامه ای به رهبران کنگره پنج شنبه گروهها با استناد به داستان رابرت ویلیامز یک مرد سیاه و سفید بود که به ناحق دستگیر و بازداشت نزدیک به 30 ساعت توسط پلیس دیترویت پس از Michigan State Police صورت تکنولوژی تشخیص دروغ همسان فیلم از یک دزد با ویلیامز, پیر گواهینامه رانندگی عکس. آیتالله سیستانی از میشیگان شکایت Detriot پلیس در Williams’ نمایندگی در هفته گذشته.

“اما حتی اگر این تکنولوژی بودند دقیق آن را نمی توان جدا از سیاست های نژادپرستانه که در حال جاسازی شده در پلیس” گروه نوشت. “تشخیص چهره را نه رفع این مشکلات آن است که به احتمال زیاد به آنها را بدتر با ارائه یکی دیگر از ناقص ابزار خواهد شد که به طور نامتناسبی هدفمند در جوامع رنگ.”

نامه ای نیز امضا شده توسط الگوریتمی عدالت لیگ جورج تاون مرکز قانون در حفظ حریم خصوصی و فناوری و انجمن ملی دفاع جنایی وکیل.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

این سازمان از کنگره خواست به تصویب تشخیص چهره و فن آوری بیومتریک توقف عمل (pdf) قانون که در مجلس نمایندگان و سنا در هفته گذشته. این لایحه منع استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره توسط فدرال اشخاص و نوار بودجه فدرال از دولت و ادارات محلی پلیس که موفق به ممنوعیت استفاده از این نرم افزار نظارت است.

“به عنوان ویلیامز داستان را نشان می دهد, مضرات تشخیص چهره واقعی برای جوامع در سراسر کشور” Neema سینگ Guliani ارشد قانونی وکیل در ACLU گفت: تپه. “در حالی که بسیاری از جزئیات در مورد اجرای قانون استفاده از این تکنولوژی به اشتباه باقی می ماند اطلاعات ما دلیلی برای زنگ.”

“این فن آوری نظارت است بسیار نادرست است و هدف در حال حاضر overpoliced جوامع است و یک تهدید برای حریم خصوصی و آزادی های مدنی” Guliani اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>