تهدید مداخله نظامی در ونزوئلا در طول یک بیماری همه گیر?

نادانسته به اکثر آمریکایی ها—و همانطور که ما در حال دست و پنجه نرم کردن با این وحشتناک همه گیر—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر در حال انجام بزرگترین عملیات نظامی در آمریکای لاتین در 30 سال و روشن ساخته است که ادعا ونزوئلا “مواد مخدر-تروریسم” هدف است. شایان ذکر است که آخرین کارگیری از اندازه مشابه صورت گرفت در این زمان از سال 1989 ایالات متحده مداخله نظامی در پاناما به حذف ژنرال مانوئل نوریگا.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد استقرار در آغاز آوریل 1 COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی. به گفته وزیر دفاع علامت Esper “موجود در این نیرو بسته هستند نیروی دریایی ناوشکن و کشتی رزمی ساحلی گارد ساحلی برش P. A. هواپیمای گشت و عناصر ارتش و نیروهای امنیتی کمک تیپ.” کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک اضافه شده است که وجود دارد “هزاران نفر از ملوانان ساحل, نگهبان, سربازان, سربازان نظامی درگیر در این عملیات است.”

این خبر یک هفته پس از ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر unsealed کیفرخواست علیه رئیس جمهور نیکولاس مادورو و 13 سایر فعلی یا سابق ونزوئلا مقامات. مقامات متهم به “مواد مخدر-تروریسم” و میلیون ها دلار پول نقد پاداش ارائه شد برای اطلاعات منجر به دستگیری خود از جمله 15 میلیون دلار پاداش برای Maduro.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تهدید به مداخله نظامی پس از سال 2017 و این استقرار نیروی دریایی دارایی در مجاورت دولت ونزوئلا و آمریکا یک گام نزدیک تر به یک حمله مسلحانه.”

در سخنان خود در کنفرانس مطبوعاتی تهمت مقامات دولت روشن ساخته است که هدف اصلی از این ماموریت نظامی است که در کلمات Esper “نامشروع رژیم مادورو در ونزوئلا” که متکی “در سود حاصل از فروش مواد مخدر به حفظ سرکوبگر نگه داشتن در قدرت است.” مشاور امنیت ملی رابرت o’brian گفت: “ما ادامه خواهد داد برای اجرای ما حداکثر فشار سیاست برای مقابله با مادورو رژیم بدگویی فعالیت های از جمله قاچاق مواد مخدر است.”

با شهرستانها در ونزوئلا تحت مستند و این کشور در تلاش برای رسیدگی به بلندی بحران بهداشت عمومی و در عین حال یکی دیگر از شوک اقتصادی روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند یک فرصت جدید برای ورزش “حداکثر فشار” به تلاش برای دستیابی به تغییر رژیم. رئیس جمهور تهمت شده است تهدید به مداخله نظامی پس از سال 2017 و این استقرار نیروی دریایی دارایی در مجاورت دولت ونزوئلا و آمریکا یک گام نزدیک تر به یک حمله مسلحانه. ویلیام براونفیلد سابق سفیر آمریکا در ونزوئلا و یکی از معماران استراتژی برای تضعیف دولت ونزوئلا به نام استقرار “نرم افزار از [تهمت] و گزینه نظامی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به سیاست خارجیایالات متحده آمریکا وزارت دفاع مخالف استقرار چنین مقدار زیادی از دارایی های نظامی به کارائیب به خصوص در زمانی که ارتش ایالات متحده است که با داشتن برای مقابله با گسترش Covid-19 (به عنوان شاهد به تازگی روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت). با توجه به سابق مقام ارشد دولت تهمت تصمیم به استقرار این دارایی ها بیش از اعتراضات DOD فرماندهان رانده شد به طور کامل توسط “سیاست است.”

یک مقام ارشد در پنتاگون گفت نیوزویک که “قضیه از این عملیات یک خروش علیه قاچاق مواد مخدر—اما زمانی که شما تا کنون شنیده ام از با استفاده از این نوع از زور برای مواد مخدر ؟ (…) هدف اساسی این است که برای فشرده مادورو رژیم است.” این فشار می تواند در قالب نیروی دریایی ایالات متحده شبانه روزی و تصرف ونزوئلا نفتکش به گفته یک مقام ارشد دولت مادورو رسمی. این معتبر است نگران باشید که پنتاگون ادعا کرده است—بدون ارائه هر گونه مدرکی که داروهای قاچاق “با استفاده از کشتی های نیروی دریایی از ونزوئلا به کوبا.” با توجه به دولت ایالات متحده را هدف قرار دادن و تحریم از کشتی است که حمل و نقل نفت از کوبا به ونزوئلا آن را به سختی گدا باور است که ونزوئلا نفتکش می تواند سوار توسط ارتش ایالات متحده.

به عنوان یک گزارش اخیر واشنگتن در آمریکای لاتین نشان می دهد که دولت ایالات متحده به داده های خود را نشان داده است که تنها بخش کوچکی از کلمبیا محموله های کوکائین از طریق تصویب ونزوئلا در راه خود را به ایالات متحده آمریکا با توجه به این آمار شش برابر بیشتر از کوکائین ترانزیت از طریق گواتمالا از ونزوئلا در سال 2018 است.

ونزوئلا مبارزه COVID-19 در درون خود مرزها به عنوان ما در حال انجام در اینجا در خانه. این کشور همچنین در حال تجربه یک بحران اقتصادی عمیق و شدید مواجه با کمبود تجهیزات پزشکی یک وضعیت است که مرکب آمریکا یک جانبه تحریم های اقتصادی است. رئیس جمهور تهمت هیچ کسب و کار استقرار نظامی ایالات متحده دارایی در برابر ونزوئلا یک کشور است که در هیچ شکل یا فرم نشان دهنده یک تهدید برای امنیت ایالات متحده به خصوص در حال حاضر زمانی که یک بیماری همه گیر است مواج در سراسر جهان و در کشور خود ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im