سه گروه عمده از اخبار است که باید در معرض

اخبار پر از داستان در مورد رئیس جمهور تهمت و پیشینیان خود را تحمیل تحریم بر کشورهای دیگر مقامات خود و دیگر افراد برجسته. اما رسانه ها به ندرت جادوها دقیقا چه این تحریم ها و این واسطه ها که اجرای آنها اثرات آنها بر غیر نظامیان بی گناه و زنان و مردان و کودکان – چگونه با آنها مقابله یا طفره رفت و اینکه آیا آنها به انجام برسانند و یا خود تضعیف دیپلماتیک و نظامی و اقتصادی اهداف است.

برای مثال تحریم ها علیه ایران مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش این سال است. آنها به زور بانک ها و دیگر موسسات مالی به قطع تمام مقرر معاملات مانند صادرات از ایران و یا خرید توسط ایران از بحرانی قطعات یدکی و مواد اولیه و حتی دستگاه های پزشکی. سال پیش تحریم ها علیه عراق تحت صدام حسین ممنوع عراق از خرید کلر برای تصفیه آب آشامیدنی و کودکان کاتتر. این تحریم ها تولید مرگبار نتایج جستجو برای بیگناهان. اقتصاد ایران در حال حاضر در خرابه و فشار از درد رنج می برد توسط خانواده های بیگناه. تحت قوانین بین المللی نامتناسب آسیب رساندن به غیر نظامیان از تحریم های جدی نقض شده است.

فعلا از مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد تحریم ها در افراد در کشورهای متعدد محدود کردن خود سفر خرید خود را و بیشتر. زمانی که بانک ها مانند سیتی گروپ و بانک مرکزی آمریکا گفت: واشنگتن به قطع هر گونه معاملات مالی از هر شرکت انجام کسب و کار با یک تحریم کشور را از بانک دریافت پرداخت برای آنها مشکل دارد در عوض پاداش ؟ ما نمی دانیم. راز اقدامات دولت فراگیر هر چند گاهی اوقات از آزادی اطلاعات درخواست, به دنبال دادخواهی ممکن است کنجکاوی باز است.

رسانه ها هشدار! تحریم ها پتانسیل باغ برای فساد و illegalities.

کمی گفت: داستان مربوط به تعرفه ها تهمت است که تحمیل بر واردات از کشورهای دیگر به ویژه چین است. جدی وجود دارد سوال که آیا رئیس جمهور باید قانون اساسی قدرت و یا اینکه آیا کنگره باید با حفظ اقتدار در تعرفه. جانباز قانون اساسی litigator زمان آلن موریسون در حال حاضر رقابت گسترده اجرایی و تعرفه های برق در دادگاه فدرال. گزارش در این overreaching توسط رئیس جمهور کمیاب است.

حفر عمیق تر خبرنگاران باید درخواست چه استانداردهای کنترل ریاست جمهوری در اختیار و یا هوی و هوس بر اعمال تعرفه ها. این “امنیت ملی پرچم” را تنها نمی توان خودسرانه دست تکان داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن عبور از بسیاری چشم پوشی برای برخی از شرکت های ایالات متحده. چرا برای مثال آیا تهمت به مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک چشم پوشی بر دهها میلیارد دلار در اپل وارداتی از چین اما ارائه نمی پوشی به هر تعداد کوچکتر شرکت های ایالات متحده که خرید محصولات از چین برای تولید یا خرده فروشی/عمده فروش ؟

قانون اساسی متخصص بروس Fein می گوید: عدم وجود استاندارد برای چشم پوشی پرسشهای اساسی را غیر قانونی هیئت توسط کنگره است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

رسانه ها هشدار! پتانسیل مشوق فساد و بی قانونی در این رشد در پشت صحنه توطئه بزرگ است.

سوم سر چشمه از موارد نقض حقوق بشر مربوط به اتهامات واشنگتن است که کشورهای خارج از کشور تحمل “فساد” است و امنیت و روابط اقتصادی با آنها هستند یا به خطر افتاده است یا بیاستفاده. این اتهامات به طور منظم ساخته شده و علیه دولتهای عراق و افغانستان – دو نظامی اشغال شده توسط آمریکا

فساد شامل بیش از مقامات سطح بالا گرفتن رشوه. سطح پایین خدمتگزاران مردم پس محزون می خوانی underpaid گرفتن پول زیر میز برای زنده ماندن. آن را به عنوان اتفاق می افتد, اشرف غنی رئیس جمهور منتخب افغانستان و استاد سابق در دانشگاه جانز هاپکینز یک متخصص برجسته در تفاوت های ظریف و توابع از رشوه خواری در سوم کشورهای جهان. او می تواند یک منبع قابل دانش در فساد است.

ایالات متحده سازمان های عمده ای از ژنراتور راز فساد در کشورهایی مانند افغانستان ، برای مثال هواپیماهای باری پر از ترد یک اسکناس صد دلاری در حال حمل به کابل و سپس trans-حمل به مکان هایی مانند قندهار. آن را بسیار تخیل به قاب خبرنگار تحقیقات—از آنچه اتفاق می افتد به پول نقد در اشغال ناامید جوامع است.

کتاب و مقالات در سازمان های اطلاعاتی توجه داشته باشید که یارانه نقدی و بزرگ و کوچک مهم هستند برای رسیدن به اهداف خود. وجود دارد بنابراین مقدار رشوه نقدی در افغانستان است که برای جلوگیری از جریان به طور جدی تحت تاثیر قرار خود را لرزان اقتصاد است.

رشوه دو طرفه – از رشوه و bribee. راز پرداخت رشوه اغلب نتیجه معکوس در برابر ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی در بسیاری از راه نامطلوب.

رشوه برای به دست آوردن آنچه واشنگتن و شرکت های چند ملیتی می خواهید از شکننده کشورهای شایستگی بیشتر گزارش اگر تنها به نشان می دهد که یک معامله خوب از رشوه خواری است که تحت کنترل ما و در قدرت ما به عقب.

رسانه ها هشدار!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>