سه از دست رفته در ایالت تنسی پس از گردباد مرگبار

4 مارس (فردا) — نجات جستجو برای سه از دست رفته مردم در نشویل و مناطق اطراف آن از میانه تنسی روز چهارشنبه به مقامات ارزیابی اقتصادی و انسانی تلفات از یک گردباد مرگبار.

تعداد از دست رفته مردم در Putnam County حدود 80 مایلی شرق نشویل بود از کاهش 38 با سه هنوز هم گم شده در شب. مقامات اورژانس گفت: حداقل 24 نفر در چهار استان ها به دلیل طوفان قدرتمند در اوایل روز شنبه که به ایجاد یک گردباد که باعث یک نوار گسترده ای از تخریب.

چرخان به کشته شدن حداقل 18 در Putnam County بسیاری در داخل و اطراف کوکویل که مقامات می گویند سخت ترین ضربه محل.

تا کنون مقامات می گویند وجود حداقل 48 سقوط سازه ها در نشویل. هزاران نفر از ویندوز دمیده شد و خطوط برق شد سرنگون برش خدمات به ده ها هزار نفر از خانه و کسب و کار. مقامات گفت: بیش از 35,000 بدون برق بودند.

خدمات ملی آب و هوا گفت: روز سه شنبه گردباد امتیاز شد EF-4 چهارم-قوی ترین رده معنی آن بود و باد با سرعت 175 مایل در ساعت. آن را قبلا طبقه بندی شده به عنوان یک EF-3.

برخی از مرده شناسایی شده اند اما بیشتر در Putnam County, ندارد, مقامات گفت. سه نفر از این قربانیان در شرق نشویل در Mt. ژولیت و یک نفر کشته شد در Benton County حدود 100 کیلومتری غرب شهرستان.

مترو, Nashville, عمومی, مدارس تعطیل شد, برای دومین روز شنبه پس از خدمه می تواند انجام تعمیرات. مقامات گفت: مدارس در ویلسون و پوتنام شهرستانهای بسته برای بقیه روز.

NFL را تنسی تیتان و NHL نشویل شکارچیان گفت: آنها ارائه خواهد شد کمک به کسانی که تحت تاثیر این طوفان مرگبار.

“ما به تلاش برای دوباره ساختن در این مناطق و همسایگان ما را به ما بپیوندید” تیتان صاحب Amy Adams Strunk گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>