در مارس 3 اصلی را تعیین خواهد کرد که آیا اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش باقی مانده تحت کنترل محافظه کار اکثریت و یا سر در یک جهت جدید با نه تن از نامزدهای رقابت برای سه باز صندلی.

هیئت مدیره فراهم می کند نظارت مالی برای شهرستان به وزارت آموزش و پرورش. همچنین این دسته از درخواست برای اخراج دانش آموزان و مدرسه منشور برنامه های کاربردی شات پایین محلی مدارس و آن نظارت تحصیل برای دانش آموزان در معرض خطر.

اعضای هیئت مدیره انتخاب می شوند برای یک دوره چهار ساله به نمایندگی از یکی از پنج جغرافیایی مناطق در شهرستان های هیئت ناظران. تنها دو کرسی به علت باز این چرخه اما 15 سال هیئت مدیره جانباز John “Jack” Bedell تصمیم گرفتند به اجرا برای گروههای خارج از سرخوردگی با هیئت مدیره فعلی جهت.

Bedell است که در حال حاضر در اقلیت در هیئت مدیره همراه با وقت ربکا “Beckie” گومز. آنها رای دادند در برابر هیئت مدیره تصمیم برای مثال به شکایت سرپرست Al Mijares بیش از که به تصویب نهایی آژانس 250 میلیون دلار بودجه — نبرد که در سمت چپ این شهرستان بدون دولت-تصویب بودجه برای سال.

به تغییر است که اکثریت گومز اول نیاز به پیروزی در انتخاب مجدد به او 1st منطقه صندلی. سپس رقبا را به Bedell را منطقه 4 صندلی و سرنگونی شش ترم وقت کن ویلیامز در 3 منطقه از هر دو صندلی را برای انتخاب مجدد این چرخه برگزار می شود توسط محافظه کاران که در حال حاضر تشکیل یک اکثریت با ویلیامز.

این مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت در مارس 3.

3 منطقه

وجود دارد و تنها دو نامزد در مسابقه برای 3 منطقه صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط ویلیامز که نشان دهنده شرقی اورنج کانتی از یوربا لیندا جنوب به دریاچه جنگل و غرب به ارواین.

ویلیامز رو غیر انتفاعی مدیر اندی Thorburn یک دموکرات که در چهارم طی یک سال 2018 پیشنهاد برای 39th خانه صندلی.

Williams, 61, یک پزشک از دریاچه جنگل است که دارای تخصص در جراحی ترمیم مو. او شده است یک ذخیره کلانتر معاون از سال 2004 سه پسران رشد می کند و پزشکی مبلغ کار می کنند.

در 24 سال در آموزش و پرورش, بازی, تخته ویلیامز منجر به اتهام به ترویج منشور مدرسه گزینه های در حالی که مخالفت با برنامه هایی مانند اقدام مثبت مشترک هسته استاندارد و دولت 2016, آموزش قانون است که نیاز به مدارس متوسط و بالا شامل اطلاعات در مورد پیشگیری از اچ آی وی و رسیدگی به نیازهای جامعه دانش آموزان است.

“من همیشه ایستاده اند برای بیشتر کنترل محلی از آموزش تصمیم گیری به جای دولت مقرر و برنامه های دولت” ویلیامز گفت.

ویلیامز در حال اجرا است برای انتخاب مجدد بر روی یک تخته سنگ با گومز چلنجر جیم پالمر و تیم شاو که در تلاش برای دریافت Bedell صندلی. این سه نفر صورتحساب خود را به عنوان “محافظه کار طرفدار خانواده نامزدها” و آنها را به حمایت از حزب جمهوری خواه اورنج کانتی.

Thorburn حمایت از حزب دموکرات اورنج کانتی است که امیدوار است انتخاب دموکرات ها بیشتر به دفاتر محلی در سال 2020 است.

Thorburn, 77, یک معلم دبیرستان در نیوجرسی قبل از تاسیس خود شرکت های بیمه و در حال حرکت به اورنج کانتی تجربه او استدلال می کند به او می دهد بینش منحصر به فرد به هر دو مدیریت کلاس درس و مدیریت تالار بودجه. او در حال حاضر زندگی در ویلا پارک که در آن او را در خدمت در دو غیر انتفاعی تخته.

اگر انتخاب Thorburn می خواهد برای دیدن تجدید تمرکز بر روی آموزش حرفه ای و توجه بیشتر در ارائه خدمات سلامت روان به همراه موسیقی و هنر و برنامه های بعد از مدرسه برنامه.

“من معتقدم که ما نیاز به کار با کسب و کار برای دو برابر کردن در کار آموزش می دهد که جوانان ما دسترسی به مشاغل بزرگ,” او گفت:.

1st District

در مرکزی OC 1 منطقه — را پوشش می دهد که چشمه دره و سانتا آنا همراه با بخشهایی از باغ بیشه و توستین — وقت گومز رو دو رقبا.

گومز, 64 سابق توستین عضو شورای شهر که مدت طولانی است که فعال در توستین گروه های اجتماعی و مسائل پشتیبانی توسط حزب دموکرات است.

در هیئت مدیره گومز حمایت برای افزایش آموزش برای معلمان و کنترل محلی برای مدارس و شفافیت بیشتر در هیئت مدیره تصمیم گیری. اگر مجددا انتخاب, او می خواهد به برش هیئت مدیره هزینه های خارج از مشاوران و وکلای مدافع به طوری که پول می تواند به کارگردانی بازگشت به کلاس های درس.

گومز اصلی رقیب است پالمر های دیرین مدیر اورنج کانتی ماموریت امداد و نجات در توستین. پالمر, 55, همچنین سابق توستین عضو شورای شهر و رئیس فعلی هیئت مدیره برای Hurtt کلینیک سلامت خانواده.

پالمر است فشار برای افزایش نرخ فارغ التحصیلی افزایش شفافیت و از بین بردن هزینه های بی فایده. او گفت که او خوشحال نیست در مورد مالیات دهندگان بودجه طرح دعوی در دادگاه با Mijares و می خواهد به سیاست های گرفته شده از آموزش و پرورش است.

“من باور دارم که آموزش و پرورش کودکان ما نباید حزبی چالش است.”

همچنین در رقابت های گریز از مرکز فعال استیو دید که به نظر نمی رسد به مبارزه و نمی تواند نظر رسیده است. پس از به طور مشابه وجود ندارد کمپین های نجومی در سال 2004 Rocco برنده یک اصطلاح در نارنجی Unified School District هیئت مدیره که به پایان رسید تا censuring او.

منطقه 4

هیچ وقت در منطقه 4 مسابقه به نمایندگی از شمال مرکزی OC که شامل بونا پارک, فولرتون, La Habra, پلکنتیا و بخشهایی از آناهایم. که برگ این زمینه باز است.

آناهایم عضو شورای اردن Brandman, 39, دستگیر اوایل تاییدیه از Mijares و Bedell. او یک دموکرات که خدمت در آناهایم اتحادیه دبیرستان منطقه مدیره و چشم 2016 کنگره اجرا شود. اگر انتخاب Brandman می خواهد به اتخاذ یک بخش بودجه است. او همچنین تمرکز بر گسترش حرفه ای ویژگی های آموزش و پرورش, افزایش, پس از برنامه های مدرسه و کاهش اندازه کلاس.

جوانان در خطر مشاور ویکی Calhoun که دارای درجه دکتری در آموزش و پرورش و آواز خواننده پس زمینه برای Red Hot Chili Peppers, در میان دیگران از دست داده 2018 پیشنهاد برای فولرتون شورای شهر. او می خواهد به فشار برای بیشتر درس آموزگار مشاوران مدرسه و کنترل محلی از مالیات دلار است.

چلنجر Paulette چافی از فولرتون یک وکیل سابق و یک کلاس درس معلم و گفتار درمانگر. چافی می گوید او را تمرکز بر تقویت برنامه های بخار بیشتر نیروی کار آمادگی برنامه های پیشرفته خدمات بهداشت روانی بیشتر ضد قلدری برنامه و نوسازی کلاس های درس. او امیدوار به “را به صورت تمام وقت و تعهد به زمان و موقعیت.”

تنها جمهوری خواه در منطقه 4 مسابقه لا هبرا عضو شورای شهر تیم شاو که در سال گذشته به دقت از دست رفته یک پیشنهاد برای شهرستان سرپرست به Paulette, Chaffee, شوهر, داگ چافی. Shaw, 42, یک استاد دانشگاه و سخنگوی مسکن انجمن. او از مدرسه منشور گزینه های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش است. او گفت که او می ایستد با هیئت مدیره مدرسه در طرح دعوی در دادگاه با Mijares اما همچنین می خواهد به سیاست خارج از کلاس درس و آوردن تمرکز به آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de