سه Utahns برش را در Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی

فارمینگتون — Sizing تا 20-پا زدن توپ مرغک در 18 سوراخ دور دوم جمعه در Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی شنی ساکن Mike Weir بود به طور کامل آگاه از آنچه در زدن توپ به معنای بقیه عمر خود را شب و شاید بقیه از آخر هفته.

آن را و بقیه آسان به بقیه نمرات در آمد در Oakridge باشگاه های کشور که او با خیال راحت در داخل را کاهش دهد. آن را از دست و نگرانی برای بقیه روز که آیا 5-تحت-par نمره 137 خواهد نگه دارید تا.

ویر کانادا که در بازی گلف در BYU و برنده کارشناسی ارشد در سال 2003 با آرامش غرق اندکی بندر به تکمیل صبح دور در 3-تحت 68. او دو روز در مجموع از 6-تحت 136 بدان معنی است که او بازی خواهد کرد و شنبه و یکشنبه نیز هست.

“مطمئن شوید که آن اجرا می شود از طریق ذهن خود را” ویر گفت. “شما می دانید شما باید ضربه خوب توپ. کسی چه می داند ؟ اگر نمره واقعا خوب می شود پنج (تحت) ممکن است (کات) شماره. آن می تواند شش. … این خوب بود که یکی از آخرین.”

معلوم برش آمد در 5-زیر که کم 60 بازیکن به علاوه روابط.

سه نفر از پنج گلف بازان در مسابقات قوی یوتا روابط پیشرفته به عنوان سابق BYU ستاره پاتریک Fishburn نیز در در آمد 6-زیر و با سرريز و چندین نفر دیگر برای 41 محل.

در آنچه او گفته خواهد شد آخرین مسابقات به عنوان یک تور pro سابق BYU گلف باز دانیل Summerhays است که در 8-تحت گره خورده است و برای 15 روز بعد از 65. او همچنین به راحتی ساخته شده از برش به لطف چهار مستقیم birdies در پشت او نه.

زمان BYU گلف باز کول Ponich که در خانه است و در دومین سوراخ, شات -3 و نمی توان برش. نشانه های بزرگ که مایل Ponich خوشحال 20 تولد بود که سه شنبه آویزان از خانه را پشت عرشه. آریزونا نوجوان پرستون Summerhays دو زمان دفاع از مردان دولت تازه قهرمان که صرف تابستان خود را در Davis County, شات 2-تحت.

برده برای رهبری در 13-تحت دو گلف بازان که بعد از ظهر پنجشنبه و صبح روز جمعه سابق گرجستان گلف باز پل هیلی دوم و سابق بیلور standout کایل جونز. هیلی که از دالاس به ضرب گلوله کشته پایین دور از مسابقات به تاریخ 9-تحت 62 که شامل شش راست birdies در وسط دور.

“من به یکی از این مناطق” هیلی گفت. “من فقط شروع به هدف قرار دادن آن را واقعا به خوبی توپ را روی گوه آمار روش نزدیک بود همه چیز. که معمولا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما شلیک یک نمره که می خواهم.”

ویر تبدیل 50 در ماه مه و در حال حاضر شروع به شمارش روزها تا PGA Tour قهرمانان اولین در میشیگان در ماه آینده. او می گوید: او می تواند حتی بهتر است.

“این یک کمی تکه تکه های امروز,” او گفت:. “منظورم این است که من نمی پیدا کردن تعدادی از fairways که من نیاز به. من فقط 1 یا 2 متری به خشن چند بار. به منظور رسیدن به برخی از این سختی پین است که در گوشه و کنار شما نیاز به آینده از fairway. من فقط از دست رفته بیش از حد بسیاری از fairways واقعا نمره.”

داشتن آغاز شده در شماره 10 ویر بازی مقابل خود را نه, است که در واقع جبهه نه برای Oakridge اعضای حتی در پر 35. او birdied سوراخ های شماره 2 و شماره 3 و پس از آن ساخته شده پنج مستقیم پارس قبل از heroics در شماره 9.

ویر که شیوه های در دره پنهان County باشگاه نزدیک به خانه خود را در سندی گفت: خود بازی است که در شکل عالی حتی اگر آن را نشان نمی دهد جمعه.

“من نمی خواهم بگویم آن شده است واقعا تیز این دو روز گذشته هر چند” او گفت:. “این یک نشانه ای از چگونه من شده اند. من شده است بازی بسیار بهتر از آن است. امیدوارم این آخر هفته من می توانید آن را به نوبه خود در اطراف و بازی از نوع گلف من شده است بازی را برای چند ماه گذشته است. این مناسب و معقول هستند که نمرات من اما من کمی نا امید که من نمی زدن توپ بهتر است.”

ویر شد به امید خود را قهرمانان اروپا تور اولین مارس 21 در Benton Harbor, میشیگان, یک هفته یا بیشتر پس از تولد 50 اما coronavirus همه گیر باعث لغو این رویداد. بنابراین او را به اولین شروع خود را در چه زمانی به نام تور ارشد در تاریخ 31 ژوئیه در متحد چالش در گرندبلانس میشیگان.

“آره, آماده براي استفاده, به,” او گفت:. “من شده اند به دنبال به جلو به آن را برای مدتی. من به دنبال به جلو به دیدن بسیاری از چهره های آشنا, بچه ها من بازی با, به طوری که خواهد بود خوب به آنها را ببینید.”

آن را حتی بهتر خواهد بود اگر او را در آینده برخی از قوی پس از اتمام در Korn تور کشتی.

“طرفدار گلف جالب است چرا که شما نگاه به جلو به خود 50th birthday, به جای بیم آن,” او گفت:.