اراذل و اوباش R Us: راجر سنگ دادستان همه ترک پس از DOJ Meddles در صدور حکم برای دلجویی از پادشاه دیوانه و بیشتر وجود دارد

new_roger_nixon_gettyimages_853851716.jp

عکس Netflix

هیچ چیز برای دیدن اینجا را در کشف روز از ما میپرسند. به جز این: مواد منفجره در یک روز هر چهار دادستان فدرال از جنایت کار محکوم تهمت bestie و “سوسک از سیاست آمریکا” راجر سنگ به طور ناگهانی استعفا داد و پس از ویلیام Barr ظاهرا بی طرف وزارت دادگستری – که در این مرحله احتمالا باید تغییر نام وزارت Cover-Up – butted در معکوس توصیه خود وکلا که در دقت استدلال 26-صفحه صدور حکم یادداشت استدلال سنگ باید خدمت 7 تا 9 سال در زندان پس از محکوم توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود در تمام اتهامات دروغ گفتن به کنگره تهدید شاهدان مانع خانه تحقیقات در روسیه و در طول محاکمه اش در تلاش برای رشوه دادن و با حضور هیئت منصفه و حتی قلدر قاضی. با وجود ظاهری جدی از کسانی که جرائم – اما ایمیل های خود را! – به DOJ مخالفت جمله بود “افراطی بیش از حد و به شدت نامتناسب” ناگهانی ایستاده است که بدیهی است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با 2 صبح hissy مناسب پرتاب شده توسط خود خداوند و استاد است که در آن او در توییتی که سنگ بود “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” و “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

وزارت دادگستری را تقریبا بی سابقه تصمیم به نادیده گرفتن خود دادستان به منظور تماس برای یک فندک جمله در چند اعتقاد جنایت وادار سریع و اصولی استعفای چهار دادستان – هارون Zelinsky, Jonathan Kravis آدم Jed و مایکل Marando – “بلافاصله موثر.” هر چهار را به خوبی در نظر گرفته حرفه ای دادستان; Jed و Zelinsky بودند رابرت مولر تیم و Zelinsky ترک نه تنها شغل خود را اما DOJ. تاریخی مغلوب ساختن پیشی جستن-می گوید:-پرش-بر-می گوید-چگونه-بالا لحظه ای از اوج فساد مواجه شد با گسترده ترسناک: منتقدان به نام آن را “تکان دهنده خودرا برای امتحان اماده به پایین سیاسی مداخله در فرایند عدالت کیفری” و “شکستن-شیشه ای-در-مورد-از-آتش لحظه برای عدالت در امریکا است.” بسیاری یافت می شود که در حال حاضر sleazy بر رشد همدستی به خصوص قابل توجه; یک دادستان فدرال اشاره کرد که Barr در حال حاضر به نظر می رسد هر دو به اشتراک گذاری و جولان دادن نسبت ناروا را از نظر “مخالفان سیاسی خود را به عنوان کلاهبرداران و متحدان خود را به عنوان صالح بدون در نظر گرفتن حقایق و یا قانون است.” “این زلزله گفت:” سابق اخلاقی رئیس والتر Shaub. “فساد DOJ تحت بار است که در حال حاضر کامل است. مطلقا هر تصمیم این سازمان باعث می شود از هم اکنون خواهد بود شک دارم.”

شروع در واقع با خود یک بعدی: مدت کوتاهی پس از استعفای عدالت (sic) مقامات اعلام کردند که به دنبال یک قابل ملاحظه ای سبک تر از دو به چهار سال حبس برای سنگ اصرار قاضی امی برمن جکسون به نظر سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری در ساختن یک جمله مناسب.” در نهایت intriguingly Jackson به تصمیم گیری که آیا برای قبول پیشنهاد خود را. در ضمن چرا که “این چه طریقی مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند” پادشاه دیوانه است feverishly اثبات او هیچ علاقه ای به یادگیری در هر Collins-مانند درس با تشکر. از آنجا که 2 صبح بیهوده گویی “واقعی جنایات بودند و در طرف دیگر” – او آب گرفتگی توییتر با مواج gloating, bonkers missives از “غیر قانونی قطع و اجرا” دادستان به رسوایی که ثانیهillary را مدیر کمپین برادر هرگز در زندان هستند. WTF? او همچنین اصرار داشت به خبرنگاران گفت او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DOJ رفتن کامل یاغی. او فکر کرد که: “کل دادستان مسخره بود” آن را “توهین به کشور ما و این نباید اتفاق می افتد” و او به “حق مطلق” به رشوه دادن با هر آنچه که او می خواهد از جمله عدالت, اما هنوز هم البته او نمی خواهد و همچنین او بسیار خوب پل او می خواهم به شما فروش.

در صورتی که شما هر گونه شک و تردید در سخنان یکی از وحشت ناظر “حکومت قانون در حال فروپاشی در زمان واقعی” نیز وجود دارد و این امروز: نزدیک به پایان یکی دیگر از unhinged شکایت متحرک تهمت پیشنهاد شاید او نیست punished سرهنگ سرهنگ Vindman به اندازه کافی برای گفتن حقیقت; نظامی “می تواند رسیدگی به او را در هر راه که آنها می خواهند او گفت:” ممکن است در مورد اقدامات انضباطی “اما اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است, آنها در حال رفتن به, قطعا, من می خواهم تصور کنید نگاهی که در آن.” او همچنین فقط انصراف ایلین McCusker را از نامزدی برای دفاع از موقعیت چرا که او سعی در پیروی از قانون در اوکراین; این کاخ سفید توضیح داد که یک مقام رسمی “نیاز به افرادی که متعهد به اجرای رئيس جمهور در دستور کار…و تلاش برای خنثی کردن آن است.” وی همچنین انجام برخی از چیزهای دیگر به طوری scummy و پیچیده ما به سختی می توانید آن را دنبال کنید اما آن را شامل مبادله همدستان در داخل و خارج از شغل به اندازه کافی سریع آنها هرگز به صورت تایید و خود قاضی خواهر به استعفا قبل از او به شهادت در مورد جنایات زیرا روح او را مغلوب ساختن پیشی جستن. اوه آره, گزارش مسدود شدن سه نفر تامین امنیت انتخابات صورت حساب. دو نام به صورت غیر قانونی خارجی در انتخابات دخالت به گزارش به مقامات; یکی را ساخته اند و ماشین های رای گیری سخت تر برای هک. Banana Republic, اگر شما می توانید آن را نگه دارید.

new_roger_barr_120312c7-1771-4ca5-9f24-5

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

roger_lynne_sladky_ap_ca-times.brightspo

دستگیر شد. عکس Lynne Sladky/AP

new_med_barr_trump-king-time-cover-2.jpg

مجله تایم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر