تایگر وودز Peyton Manning نگه فیل مایکلسون تام بردی در ‘بازی’

آوریل 24 (UPI) — تایگر وودز و Peyton Manning برگزار کردن فیل مایکلسون و تام بردی در پشت نه به کسب 1 تا پیروزی در روز یکشنبه “بازی: قهرمانان برای خیریه” رویداد.

این دو برداشت 3-سوراخ رهبری در جبهه نه اما مایکلسون و بردی مبارزه در مرحله دوم از مسابقه آن را یک سوراخ کسری. جنگل و منینگ جان سالم به در یکی دیگر از افزایش ابر و اواخر فشار برای کسب پیروزی توسط یک سوراخ.

مایکلسون آورده و تیم خود را به درون دو در 11th, سوراخ. بردی و مایکلسون و سپس برداشت دیگری سوراخ در شماره 14 بعد از منینگ از دست رفته آسان پر زدن توپ, اما آنها می توانند بدون نزدیک تر است.

این رقابت ها که مطرح شده 20 میلیون دلار برای coronavirus تلاش های امداد رسانی در محل مدال باشگاه گلف در حوب ساند, Fla., پس از 45 دقیقه ای باران به تاخیر بیاندازد. PGA Tour بازیکن جاستین توماس و Pro Basketball Hall of Famer Charles Barkley ارائه تفسیر برای این رویداد که شامل سرگرم کننده گفتگوی بورسی بین دو تیم و پخش.

بردی شش بار قهرمان سوپر باول عرضه یکی از به یاد ماندنی تر توالی رویداد در هفتم سوراخ. خلیج تمپا Buccaneers کارفرمایی نادیده گرفته نور-شنیده بحث زباله از Barkley و پناه را از وسط fairway به سکوت رنگارنگ NBA تحلیلگر.

“دهان خود را بسته چاک. نگاهی به برخی از این دارو” بردی که به طور تصادفی پاره پاره شلوار خود را در حالی که خم شدن بیش از برای گرفتن توپ از سوراخ گفت. “گرفتن لب به لب خود را از اینجا. این چیزی است که من مورد نیاز است.”

18 سوراخ بازی تقسیم شد به دو فرمت های مختلف. “چهار توپ” بود قالب برای جلو نه با هر رقیب بازی توپ خود را و نمره پایین تر شمارش نسبت به این تیم نمره. اواز یا موسیقی دو نفری که ثبت نمره پایین تر برنده سوراخ.

در پشت نه صورت روشن به یک “تغییر متناوب” شات. هر دو بازیکن از این تیم همان ضربه توپ را روی گوه شات قبل از انتخاب بهتر شات از دو بازی در یک جایگزین اساس از آنجا تا توپ پر از سوراخ. مانند جبهه نه این تیم که ثبت نمره پایین تر برنده سوراخ.

مایکلسون ضرب و شتم جنگل در نسخه افتتاحیه این رویداد در سال 2018 اما در این سال نسخه شامل دو NFL نوابغ و محل در جنگل’ خانه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de