تایگر وودز می گوید در حال اجرا 30 مایل در هفته ‘تخریب’ بدن

مارس 6 (UPI) — تایگر وودز گفت: در حال اجرا بیش از 30 مایل در هفته در اوایل در حرفه ای گلف “نابود” بدن خود را.

جنگل, 44, ساخته شده به نظر در مصاحبه با گلف تلویزیون. طرفداران پرسید: 15-زمان اصلی قهرمانی برنده سوال در مورد کار خود را و در مورد چه توصیه او را به خود جوان تر خود را.

“به اجرای بسیار” جنگل گفت. “در حال اجرا بیش از 30 مایل در هفته برای احتمالا پنج یا شش سال در تور PGA تقریبا نابود بدن من و من زانو.”

جنگل دقیق در روال خود را در یک کنفرانس خبری در سال 2018 در پیدایش باز است. که رژیم شامل 45 مایل در حال اجرا اگر او کار می کرد از دوشنبه تا جمعه و 56 مایل اگر او کار می کرد هر روز.

“من استفاده می شود به در صبح و اجرای چهار مایل” جنگل گفت. “سپس من می خواهم به ورزشگاه رفتن و من بلند است. سپس من می خواهم توپ برای حدود دو تا سه ساعت است. من می خواهم به بازی دوباره کار بر روی بازی کوتاه. پس از آن من می خواهم به اجرای یکی دیگر از چهار مایل است.”

او همچنین گفت که بازی بسکتبال یا تنیس پس از دوم خود را اجرا کنید. وودز گفت: او دیگر هر یک از آن تمرین است.

ستاره گلف باز شد در اکثر پرکار در اوایل 2000s. او برنده هفت نفر از 11 رشته رقابت بین 1999 PGA قهرمانی و 2002 آمریکا باز است. جنگل ها همچنین موفق به کسب 32 PGA Tour حوادث از سال 1999 از طریق 2003. او برنده 12 از 15 رشته بین سال های 2000 و 2008. قبل از او 2019, کارشناسی ارشد, مسابقات, عنوان, جنگل تا به حال برنده اصلی از سال 2008 خود را طولانی ترین خشکسالی بین قهرمانی.

آسیب های متعدد از خط خارج جنگل در تلاش خود را برای گرفتن جک نیکلاس’ در مسابقات بزرگ رکورد 18. جنگل تا به حال حداقل چهار عمل جراحی زانو قبل از او در زمان استراحت از PGA Tour در سال 2008. او به win 2008 آمریکا باز قبل از او تا به حال یکی دیگر از عمل جراحی زانو و از دست رفته بقیه فصل.

او در زمان مرخصی نامحدود از گلف حرفه ای در دسامبر سال 2009 قبل از او به پایان چهارم در سال 2010 کارشناسی ارشد. جنگل برداشت های متعدد و جراحات جزئی قبل از او آغاز شده و به مسائل با خود بازگشت و تا به حال چندین عمل جراحی به آدرس کسانی که بیماری. او تا به حال یکی دیگر از عمل جراحی زانو پس از او برنده کارشناسی ارشد در 14 آوریل 2019.

طرفداران نیز خواسته جنگل اگر او را بازی در لیگ قهرمانان تور هنگامی که او واجد شرایط پس از وقت خود را بیش از در تور PGA. گلف بازان باید حداقل 50 سال به رقابت در مسابقات تور است.

“اگر من می توانم یک گلف سبد خرید” جنگل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im