Infinite وحدت ملی پس از ماه ها است که آن را سرکوب سیاه سازندگان

Infinite مشخص شده تعدادی از مراحل رسیدگی به انتقادات در مورد چگونه آن الگوریتم را سرکوب سیاه سازندگان و ادامه تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

  • Infinite در بیانیه ای گفت که به زودی آن را به ایجاد یک “خالق تنوع شورای” است که تشخیص و بالا بردن “صدای فرهنگ رانندگی خلاقیت و مکالمات مهم بر روی پلت فرم.”
  • Infinite نیز شرکت در سیاه و سفید “از شنبه” کمپین با بستن آن برای تلفن های موبایل صفحه و خاموش کردن تمام لیست پخش اجازه می دهد مردم فرصتی برای تأمل در آنچه اتفاق می افتد.
  • “ما درک پاسخگو باشند. ما می دانیم که رسیدن به یک محل اعتماد کار را, اما ما در حال اختصاص داده شده به انجام بخشی از ما را به عنوان ما همچنان به پرورش یک فضای که در آن هر کس دیده می شود و شنیده می شود.”
  • “پلت فرم ما وجود دارد برای ایجاد شادی و الهام و ساخته شده است که بهتر است چرا که ما در جامعه متنوع از کاربران سازندگان و همکاران و هنرمندان و کارکنان. این برای ما مهم است که هیچ کس احساس ناخوشایند بی سابقه و یا نا امن در Infinite. ما با الهام از سیاه و سفید ما سازندگان و هنرمندان و همکاران که لمس کرده اند بسیاری از مردم در سراسر کشور و در سراسر جهان است. بدون آنها Infinite نمی خواهد شاد و خلاق جامعه ما آرزوی بود.”

آنچه اتفاق افتاد:

  • در ماه مه Infinite مواجه اتهامات که آن را مخفی هشتگهای مرتبط با ادامه تظاهرات از جمله #BlackLivesMatter و #GeorgeFloyd با توجه به آستانه. Hashtags به نظر می رسد در این برنامه به عنوان اگر آنها نمی باید هر گونه نمایش ها. همه هشتگهای نشان می دهد که چگونه بسیاری از فیلم ها نمایش وجود دارد که برای هر تصویری برچسب دار با برچسب.
  • Infinite گفت این بود: “ویژگی های قطعی” ساخته شده است که به نظر می رسد که راه.
  • Infinite قبلا مواجه انتقادات برای سانسور فیلم های ساخته شده توسط جمعیت های آسیب پذیر از جمله “غیر فعال عجیب و غریب و چربی سازندگان” با توجه به آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de