Infinite و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین: چگونه رسانه های اجتماعی تقویت فعالیت های سیاسی و تهدید تمامیت انتخابات

به پایین تر از حد انتظار حضور رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در تاریخ 20 ژوئن نسبت داده شد حداقل در بخشی به صورت آنلاین ارتش از طرفداران K-pop که با استفاده از شبکه های اجتماعی Infinite برای سازماندهی و رزرو بلیط برای این تجمع به عنوان وسیله ای برای pranking مبارزات انتخاباتی.

به طور مشابه در طول تاریخ بی سابقه ای در مقیاس جورج فلوید تظاهرات می توان در بخشی به رسانه های اجتماعی. بر اساس برخی برآوردها 25 میلیون آمریکایی شرکت در تظاهرات.

رسانه های اجتماعی ثابت کرده است خود را به عنوان یک ابزار برای فعالیت سیاسی از تحریم های آنلاین به آفلاین تجمعات. این شهر همچنین دارای مفاهیم چگونه مبارزات سیاسی به کار گیرند. رسانه های اجتماعی می تواند کمک به مبارزات انتخاباتی با رای دهندگان با هدف قرار دادن تلاش های, اما آن را نیز می توانید روند انتخابات آسیب پذیر به اطلاعات غلط و دستکاری از جمله از بازیگران خارجی.

ربودن هشتگهای

رسانه های اجتماعی فعال در تظاهرات و معنی دار عمل سیاسی با گرفتن توجه عمومی و توسط آن غیر متمرکز طبیعت که باعث می شود آن را آسان تر برای فعالان برای فرار از سانسور و اقدامات هماهنگ. طرفداران K-pop’ اقدام از طریق Infinite به طول انجامید و بیش از یک هفته خاموش ماند و رادار از رسانه های جریان اصلی.

Infinite و طرفداران K-pop در زمان بیش از anti-Black Lives Matter هشتگهای مانند #WhiteLivesMatter و غرق ضد Black Lives Matter پیام های Gif و الگوهای رفتاری. هنگامی که مردم بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی به دنبال این هشتگهای آنها در حال ملاقات با ظاهر بی پایان تصاویر و فن ویدئوها از محبوب K-pop گروه هایی مانند دو و EXO.

این به نوبه خود منجر الگوریتم سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای طبقه بندی چنین روند هشتگهای به عنوان K-pop روند به جای سیاسی روند خنثی کردن ضد سیاه زندگی توجه فعالان که در تلاش برای استفاده از هشتگهای برای ترویج پیام های خود را.

طرفداران K-pop نیز در پاسخ به یک تماس از اداره پلیس دالاس بودند که در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان از رسانه های اجتماعی و بمباران آنها را با تصاویر و فیلم های مورد علاقه خود را ستاره های K-pop.

تاثیرگذاران و همفکر اتصالات

خود من تحقیقات نشان می دهد که دو مکانیزم را که رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار در دیجیتال فعالیت.

برای اولین بار رسانه های اجتماعی به یک نظر-ساخت نقش به چند اثرگذارندهها – افرادی که گسترده شبکه های رسانه های اجتماعی. این دیوانگی شرکت های مانند Uber و ایالات متحده هواپیمایی تحریک در رسانه های اجتماعی برای بدرفتار آغاز شد توسط یک تعداد انگشت شماری از افراد است.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

دوم در رسانه های اجتماعی و تعامل افراد با افراد همفکر پدیده ای به نام homophily.

با هم این مکانیسم ارائه به مخاطبان گسترده ای به هر دو اثرگذارندهها و پیروان خود را که در حال ادغام در پر متصل آنلاین شبکه های. به عنوان تحقیقات نشان می دهد هنگامی که یک الگوی رفتاری در توییتر و یا تصویری می رود ویروسی منفعل های می تواند به نوبه خود فعال پخش از روند ایده.

برای مثال زمانی که افراد مشهور جین توییتهایی در حمایت از ویروسی برچسب مانند #BlackOutTuesday اگر از طرفداران الهام رسانهها این است بیشتر احتمال دارد به بازتوییت شده توسط مردم مانند الهام. جین تاثیر بزرگ شده توسط الهام در توانایی نفوذ او در ارتباطات اجتماعی. در نتیجه فعالیت spirals به یک مقیاس بزرگ آنلاین جنبش است که سخت به چشم پوشی است.

رسانه های اجتماعی و مبارزات سیاسی

رسانه های اجتماعی از نظر ساخت قدرت و اولویت برای همفکر اتصالات نیز منجر به آنلاین فیلتر حباب, اکو اتاق که تقویت اطلاعات افراد مستعد به توافق با و فیلتر کردن اطلاعات که در تضاد با مردم ، انتخابات اخیر در آمریکا و مبارزه با تروریسم در اروپا رای در انگلستان ممکن است تحت تاثیر فیلتر حباب.

رسانه های اجتماعی همچنین باعث می شود آن را آسان تر به دقت هدف کلاس از رای دهندگان. در سال 2016 هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری به طور قابل توجهی outspent دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و اثربخشی مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است نسبت به توانایی خود را به هدف قرار دادن گروه های خاص از کلینتون رای دهندگان با تبلیغات منفی.

با تبلیغات آنلاین به طور کلی و با توانایی به میکرو-هدف رای دهندگان از طریق رسانه های اجتماعی بر اساس دقیق اطلاعات دموگرافيک رسانه های اجتماعی می تواند به هر دو کمک کند و مانع از مبارزات سیاسی’ توانایی هدف قرار دادن رای دهندگان خود را.

همچنین مبارزات سیاسی نیاز به اطلاعات خوبی برای ایجاد مدل به احتمال زیاد رای دهندگان که با استفاده از آنها به دریافت رای دهندگان به نوبه خود و متقاعد کردن به احتمال زیاد رای دهندگان به رای دادن به نامزدهای خود را. به نظر می رسد مانند Infinite کاربران تولید سیل از داده های بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. این نوع از فعالیت نیروهای مبارزات به صرف زمان و پول تمیز کردن داده های خود را.

رسانه های اجتماعی و تمامیت انتخابات

قدرت رسانه های اجتماعی نیز به شمار یک چالش برای انتخابات یکپارچگی است. یک نهاد وابسته به دولت روسیه بود و بنا به گزارش مسئول پخش گسترده کمپین دروغ است که به احتمال زیاد تحت تاثیر انتخابات 2016. یک کمیته مجلس سنا به این نتیجه رسیدند که “این عملیات با استفاده از تبلیغات هدفمند, عمدا تحریف اخبار و مقالات خود تولید محتوا و رسانه های اجتماعی پلت فرم ابزار” به عمد دستکاری ادراک از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

نیز, تولسا پدیده تأکید می کند که اگر آن را در این آسان برای یک گروه از نوجوانان به تاثیر مشارکت مردم در مبارزات انتخاباتی, تجمع, چگونه می شود آن را آسان برای یک بازیگر خارجی برای دخالت در انتخابات روند ؟ روند انتخابات از جمله چگونگی مبارزات و ناظران سیاسی جمع آوری اطلاعات آسیب پذیر است به اطلاعات غلط و هماهنگ چرخش.

رسانه های اجتماعی تقویت هر دو برسد و طیف وسیعی از اقدامات موجود به خوبی سازمان یافته درگیر و شبکه های سیاسی بازیگران, هر آنچه که نیت خود را. با همه گیر به طور قابل توجهی افزایش جامعه وابستگی به اینترنت این نگرانی ها به احتمال زیاد به افزایش است. سوال این است که هنگامی که در ترکیب با الگوریتم فیلتر و دروغ چگونه خواهد این نیروها در شکل دادن به سیاست اعتراض و دموکراتیک اقدام در سال پیش رو ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net