واشنگتن – صبح امروز نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن علنا خطاب تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی به.

تینا Tchen جمهور و مدیر عامل شرکت از زمان در حال حاضر, در پاسخ با این بیانیه به شرح زیر:

“ما به لحظه ای سرنوشت ساز در کشور ما زمانی که نامزدها برای رئيس جمهور از متهم تجاوز جنسی. امروز معاون رئیس جمهور جو بایدن نشستم و به طور مستقیم خطاب به اتهام علیه او با جدیت آن را سزاوار چیزی است که رئیس جمهور فعلی هرگز انجام می شود.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“دیگر نمی تواند ادعا مثل این نادیده گرفته می شود. معاون رئیس جمهور جو بایدن مورد نیاز به آدرس تارا Reade بدخشان امروز. ما خواستار شفافیت کامل به این ادعا و چند ادعا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان ما رفتن به جلو رای دهندگان آمریکایی را به عنوان یک درک کامل از تمام اتهامات از این طبیعت است. زنان باید شنیده تحت درمان با احترام و اتهامات آنها جدی گرفته شود.

“به هیچ وجه این گفتگو در مورد تجاوز جنسی و قدرت در امریکا بیش از. حقیقت دردناک این است که این سیستم برای زنان به دنبال عدالت هستند و باید همیشه شکسته شده است. این باید تغییر کند. زمان ادامه خواهد داد برای مبارزه با عدم تعادل قدرت در آمریکا در محل کار و در جهان ما.

“ما درک می کنیم انتخابات در حال انتخاب است. و تا زمانی که ما می تواند دستیابی به اتحاد کامل تر سزاوار همه ما زمان را اندازه گیری رهبران ما بر روی شخصیت خود را ثبت و در کار آنها حمایت از امنیت اقتصادی, سهام, شمول و کرامت همه زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de