‘نوک کوه یخ:’ سازمان ملل در تلاش برای تعداد تلفات ویروس

توسط ARITZ PARRA, MIKE CORDER و کن MORITSUGU

پکن — چین جمعه اذعان کرد که coronavirus مرگ و میر در یک بار به مرکز شهر ووهان شد نزدیک به 50 درصد بالاتر از گزارش تأکید چقدر جدی رسمی شماره از عفونت و مرگ و میر در سراسر جهان ممکن است درک ابعاد فاجعه است.

در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و ایالات متحده و جاهای دیگر مشابه شک و تردید پدید آمده که دولت خود تجدید نظر مرگ و عوارض و یا آشکارا سوال دقت آنها.

“ما احتمالا تنها دیدن نوک کوه یخ” گفت: دانشگاه بارسلونا اپیدمیولوژی آنتونی Trilla که سران دولت اسپانیا خبرگان در بحران است.

در سراسر جهان شیوع آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر و کشته شدن بیش 145,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان است. مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 33,000 با بیش از 670,000 تایید عفونت.

مقامات می گویند عفونت و مرگ و میر شده اند گزارش نشده تقریبا در همه جا. هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری بوده که ویران شده توسط یک بیماری است که بازدید افراد مسن ترین — بدون اینکه تست شده است. چهار ماه به وقوع, سازمان ملل هنوز هم به افزایش خود را تست ظرفیت و بسیاری از آنها هنوز هم به دور از هدف خود است.

در ایتالیا مقامات باید اذعان کرد که این کشور رسمی مرگ و میر بیش از 22,000 طلب بخشایش تعداد واقعی در درجه اول به دلیل آن را شامل نمی شود کسانی که در خانه های سالمندان و نمی شد تست شده است.

دولت نظرسنجی منتشر شد جمعه حدود یک سوم از ایتالیا را در خانه های سالمندان در بر داشت بیش از 6 ، 000 ساکنان درگذشت پس از Feb. 1. معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها در نتیجه COVID-19.

در بریتانیا رسمی مرگ و میر در مورد 14,600 تحت افزایش نظارت به دلیل آن را نیز شامل نمی شود هر گونه مرگ و میر در خانه و یا در خانه های سالمندان. در این کشور آمار آژانس گفت: تعداد واقعی مرده می تواند حدود 15 درصد بالاتر; دیگران فکر می کنم از آن خواهد شد به مراتب بیشتر است.

و در اسپانیا کشور 17 مناطق خودمختار دستور داده شد به اتخاذ یونیفرم معیار در شمارش مرده است. این کشور به ثبت بیش از 19,000 مرگ اما سیستم برگ بیمارانی که علائم اما نمی شد تست قبل از آنها درگذشت.

“وجود دارد یک احساس عمومی که اپیدیولوژی نمی سرنخی از آنچه که کارشناسان می دانند و حتی کمتر و این که دولت در حال پنهان کردن اطلاعات اما من فکر نمی کنم که درست است” گفت: Hermelinda Vanaclocha متخصص اپیدمیولوژی در اسپانیا ویروس پانل مشاوره. “آن را به سادگی آسان نیست.”

چین خود را مطرح کلی تلفات به بیش از 4,600 پس از ووهان که در آن شیوع اولین بار در زمان نگه دارید و افزود: حدود 1,300 مرگ و میر. سوالات به مدت طولانی در دقت و چین مورد گزارش با منتقدان گفت: مسئولان به دنبال به حداقل رساندن شیوع آغاز شد که در ماه دسامبر.

شده است که در یک مبارزه در سراسر جهان ، رسمی مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت و بیش از نیمی از اوایل این هفته زمانی که مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما درگذشت بدون اینکه تست شده است. تقریبا 3,800 مرگ و میر اضافه شد این شهر به دفعات مشاهده شده است.

چنین آمار و ارقام می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دولت اعمال پزشکی کارکنان در تلاش برای کشف کردن که چگونه به مقابله با موج از افراد بیمار و مقامات تصمیم گیری بسیار مهم در مورد که در آن برای اختصاص منابع و چگونه شروع به کاهش مستندات برای احیای اقتصاد خود را.

اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه منتهی به مارس در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن بدترین رکود از بازار به سبک اصلاحات اقتصادی آغاز شد و در سال 1979.

تعداد زیادی از مردم تقاضا برای مزایای بیکاری در آمریکا افزایش یافت 5.2 میلیون آوردن چهار هفته در مجموع به متناوب 22 میلیون. ایالات متحده نرخ بیکاری می تواند به 20 ٪ در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود از دهه 1930 ، اخراج در حال گسترش فراتر از فروشگاه ها و رستوران ها و هتل ها به یقه سفید حرفه ای مانند نرم افزار برنامه نویسان و دستیاران حقوقی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت حکام روز پنج شنبه که محدودیت می تواند کاسته اجازه می دهد تا کسب و کار به بازگشایی بیش از چند هفته آینده در مکان هایی که باید آزمایش های گسترده و کاهش مشخص در موارد.

“ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان,” او گفت:.

نیویورک, مرگبارترین نقطه داغ در ایالات متحده گزارش شده بیشتر تشویق نشانه پنج شنبه با افت روزانه تعداد مرگ و میر در سطح ایالت و کلی تعداد از مردم در بیمارستان است.

“ما کنترل وحش” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. هنوز ایالت نیویورک بیش از 40 درصد از تمام مرگ و میر در ایالات متحده و کومو تمدید دولت مستند از طریق حداقل ممکن است 15.

Parra گزارش از مادرید و Corder از لاهه هلند است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im