تیتان هستند در ابتدا به صورت یک مسابقه برگشت به بالا در غرب

با خجالت از ثروت خود را در اختیار او جان بزرگان است احساس کمی خوب خجالت می کشم. سپس او به یاد کال فولرتون دولت مردان و میدانی تیم در سال گذشته به حال خود در دو سال بزرگ غرب, قهرمانی خط جامعی توسط ساحل طولانی دولت و حل و فصل می گرداند.

“اوه خدای من. احتمالا این عمیق ترین و با استعداد ترین فهرستی که ما تا کنون داشته است. آن را بسیار هیجان انگیز” گفت: بزرگان که او آغاز می شود 32 فصل به عنوان تیتان’ سر و میدانی مربی. “به طور خاص موتور است که همواره تیم ما در حال حاضر: با حداکثر سرعت دویدن/موانع. ما واقعا خوب در سال گذشته ما به ثمر رساند 96 امتیاز (در غرب کنفرانس ملاقات) و آن منطقه است و حتی قوی تر از این سال است.

“ما به ثمر رساند 151 (کل) امتیاز سال گذشته و من فکر می کنم ما بهبود یافته ام در تمام چهار حوزه (sprints/موانع فاصله می اندازد و جهش).”

آنچه بزرگان و lieutenants Marques Barosso (sprints/موانع), Alex Tebbe (فاصله) رابرت مرلو (پرت) Cortney استافورد (جهش و چند رویدادها) و استل Naito (پرش با نیزه) را در اختیار خود یک تیم آنقدر عمیق است که بزرگان در حال حاضر پیش بینی تصمیم گیری های دشوار او را در اواسط ماه مه در آمده و بزرگ کنفرانس غرب در دیدار با UC Irvine. وجود بزرگان و شرکت. تنها 32 رقبا.

“ما احتمالا بیش از 40 که به اندازه کافی خوب به رقابت بپردازند. که دشوار خواهد بود اما این یک مشکل خوب به” بزرگان گفت. “این است که چرا بچه ها در حال آمدن به برنامه ما. آنها می خواهند به بخشی از یک قهرمانی برنامه اما بخشی از آن این است که شما باید برای به دست آوردن راه خود را برای قهرمانی فصل است. در همان زمان این فشار را از همه بهتر است. از آن خواهد شد یک بد شانسی به ترک برخی از کودکان و نوجوانان در خانه, اما در نهایت, آن را به همه ما بهتر است.”

سخت به عنوان آن است که به این باور تیتان در حال حاضر بهتر است در فوق موتور: با حداکثر سرعت دویدن/موانع. در سال گذشته Cal State فولرتون ارسال چهار فرد دوندگان سرعت و دو رله تیم NCAA منطقه ای غرب مقدمات یک گروه به رهبری یکی از بهترین میانه-دوندگان فاصله در برنامه تاریخچه — مارسل اسپینوزا که باز برای ارشد او فصل را با یک بشقاب پر از junior-سال افتخارات به مساوی یا پیش افتادن از.

بزرگ مردان آهنگ ورزشکار در سال 2019, Espinoza شکست خود را در مدرسه ثبت در 400 متر (45.87 ثانیه) در مسیر تبدیل شدن به تنها سوم Titan در تاریخ برنامه برای برنده شدن در یک کنفرانس 400 متر عنوان و دوم دونده در کنفرانس تاریخچه برای شکستن 46 ثانیه است. پس از راهیابی NCAA غرب مقدمات در سه رویداد (400, 4X100 و 4X400 رله), Espinoza گام به 4X400 رله تیم به یک مدرسه رکورد و یک نقطه در مسابقات قهرمانی NCAA جایی که آنها به پایان رسید 12th برای به دست آوردن تمام تیم دوم-آمریکایی افتخارات.

با شخصی جدید بهترینها در سال گذشته در هر دو 110 و 400 متر با مانع چارلز کلی یکی از عودت رود که منجر به کال فولرتون دولت مردان و میدانی تیم در این فصل است. (عکس از لی کربی/تصویر ورزشی)

بزرگان و Barosso همچنین خوش آمدید hurdler چارلز کلی که واجد شرایط برای NCAA Prelims در 400 با مانع; اسپرینتر Rasaun خانه بزرگ غرب دانشجوی سال اول از سال 2018 و یک عضو از هر دو رله تیم, همراه با دیگر NCAA رله-عضو تیم 400 متر دونده parris در سمنیگو. و به آنها خوش آمد تازه واردان Ryan هال از دانشگاه Sequoias کوپر Bibbs از سن دیگو مسا کالج و Nathyn Scruggs (Clovis شمالی دبیرستان) به عنوان دوندگان سرعت و Reyte راش یکی از دبیرستان hurdlers در دولت در شاه بالا در کنار رودخانه.

فاصله تقریبا به عنوان عمیق با standout steeplechasers آنتونی آلفارو و خورخه سانچز بازگشت و به دنبال بهبود خود 2019 مبارزات هنگامی که الفرو دوم به پایان رسید در کنفرانس و سانچز — سابق راه رفتن که او نیز به پایان رسید و سوم در 5,000 در کنفرانس سوم.

نیز وجود دارد ایالتی آریزونا انتقال اریک گونزالس که به پایان رسید چهارم در غرب کراس قهرمانی کشور; دانشجوی سال اول الکسیس گارسیا که به پایان رسید 10 در کنفرانس صلیب کشور دیدار در پاییز گذشته; middle-فاصله مدعی اریک خوارز (800) و جیک اسمیت (1,500) و ارشد سام پیمنتل که بازده از یک زندگی-تهدید آنوریسم مغزی به بهبود خود را در 10 محل کنفرانس در پایان از 10 ، 000 در سال 2018 است.

که در آن تیتان نیاز به بهبود را به چنگ خود در سومین همایش عنوان در چهار فصل را در می اندازد که تولید تنها نه امتیاز سال گذشته است. جدید می اندازد مربی مرلو که می رسد از UC Santa Barbara, ارث returners تنر میلر و کانر اندرسون در شات/بحث/چکش و استقبال به عقب اشتباه ارشد کوری Gilbert, مدرسه دارنده رکورد در بحث که واجد شرایط برای NCAA غرب Prelims در بحث در سال 2018 در علاوه بر این به استقبال نیزه پرتاب کننده دیویس Yasuda یک انتقال از رودخانه آمریکا ،

“بچه ها پاسخ به آموزش های خود را و من بسیار با اعتماد به نفس ما را بهبود بیش از نه امتیاز ما به ثمر رساند در سال گذشته” بزرگان گفت: با اشاره به مرلو.

او همچنین با اعتماد به نفس جامپر برای پیش افتادن از خود 17 امتیاز از سال گذشته است. به اتهام انجام است که اشتباه junior آنتونی کابل که از دست رفته در سال گذشته پس از پاره شدن او تاندون آشیل رسید اما هفتم در پرش طول در سال 2018 بزرگ غرب کنفرانس دیدار خواهد کرد. پشت سر آنها در حال بالا جهنده مارسل سیلوستر که سوم شد و در این کنفرانس دیدار با سال گذشته; Brandon McLaurin پنجم در پرش سه گام در غرب دیدار و دانشجوی سال اول قطب vaulter دانیل Palacio از کوارتز هیل بالا است.

“من فکر نمی کنم ما باید برای انجام هر کاری بیشتر در سرعت و مسافت. اگر ما وضعیت موجود وجود دارد و ما در حال رفتن به در مشاجره (برای کنفرانس عنوان)” بزرگان گفت. “ما باید برای بهبود تولید ما در پرتاب و جهش و اگر ما انجام این کار, ما در حال رفتن به بسیار دشوار به ضرب و شتم.”

آیا می دانید که…?

که در 32 سال و شمارش Cal State فولرتون و میدانی سر مربی جان بزرگان طولانی ترین سر مربی شاغل در مدرسه تاریخ است. او نام این بزرگ مردان را پیگیری و زمینه مربی از سال گذشته و سه فصل است.

او گفت: آن را

بزرگان در مورد postseason امکانات و NCAA مقدماتی المپیک: “در سال گذشته مارسل Espinoza تلاش در NCAAs (400) و او آن را از دور اول. او احتمالا باید پیشرفته به دور دوم, اما من فکر می کنم او به عنوان یکی از 400 متر دوندگان در کشور است. او خاص است. … به اسبدوانی بچه ها می توانید آن را به سطح بعدی رایان سالن می تواند پیشرفت وجود دارد سمنیگو و تعدادی از بچه ها که می تواند رسیدن به آن سطح است. ما به طور بالقوه 15-به علاوه بچه ها که می توانید آن را به NCAA Prelims. این واقعا لود تیم ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر