پروو بازی در آن بازی برای اولین بار به عنوان یک تیم برتر در نه سال و 3-اشاره گر نه در حال سقوط مانند معمول No. 23 BYU خود را در بر داشت انتهایی توسط یک زن و شوهر از نقاط در اواسط نیمه دوم در مقابل سانتا کلارا.

سپس با 5:37 باقی مانده امتیاز شد و در 66.

زمانی که گارد TJ Haws در زمان کنترل.

گربه وحشی پشمالو ارشد کمک BYU نمره 14 از نهایی آن 15 اموال در راه خود را به یک 85-75 پیروزی بر Broncos در ماریوت مرکز.

Haws به پایان رسید و با 28 امتیاز به ثمر رساند در انواع اواسط محدوده جامپر و درایوهای به حلقه و او مقعر نه کمک. فقط به عنوان مهم او ضربه 12 از 12 پرتاب آزاد از جمله بیش از شش نهایی چهار دقیقه. او ساخته شده و در مجموع 28 پرتاب آزاد در یک ردیف.

“سانتا کلارا ساخته شده خارج از تعهد به دو در پست و نمی دهد تا 3 است. خود را سم وجود دارد TJ Haws سراشیبی” گفت: BYU مربی علامت پاپ. “من نمی دانم اگر کسی می خواهد برای دیدن TJ Haws سراشیبی. او فقط بیش از حد خوب است. او باور نکردنی است. او واقعا خاص است. اما آن را سخت. شما باید برای تصمیم گیری. (توسن) مربی (گیاه) Sendek یک استاد. که تصمیم گیری است که او ساخته شده را امتحان کنید و انجام دهید این است که راه و TJ گفت: “من قصد ندارم به شما اجازه انجام آن را که در راه است.’ او پر شور بود.”

“من فکر می کردم ما شروع به حرکت توپ واقعا خوب شدن باز به نظر می رسد و ساخت فوق العاده تصویب و زدم پایین بزرگ عکس” Haws گفت.

“آنها تا به حال یک برنامه بازی است. آنها می خواستند به ما کردن 3 نقطه خط و نیروی ما را به درایو” گفت: جیک Toolson که ثبت دو-دو با 20 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. “آنها انجام یک کار خوب ساخت آن را به سختی بر ما. همانطور که در بازی رفت ما شروع به گرفتن بهترین شات در هر یک اختیار. بسیاری از اوقات بود که Teej رانندگی و ما به خط پرتاب آزاد.”

BYU رتبه شماره 1 در این کشور در 3 نقطه تیراندازی رفتن به بازی بود و بدترین حالت آن 3-نقطه تیراندازی شب فصل فقط 3 از 13.

“بود که کمی کمتر دلسرد کننده از bunnies که ما از دست رفته” پاپ گفت. “این یکی از آن شب ها که در آن به نظر می رسید مانند وجود یک پوشش بر روی لبه. ما هفت یا هشت عکس از دو پا که ما فقط از دست رفته است. که گاهی اوقات اتفاق می افتد.”

در حالی که Haws رفت و 12 از 12 از خط پرتاب آزاد بقیه تیم ساخته شده فقط 10 از 20. Haws می دانستم که این مهم برای رسیدن به, موسسه خیریه, خط خطی.

“بزرگ است. در رابطه جنسی خشن و فیزیکی بازی می خواهم که اگر شما می توانید در آن یک و یک, است که یک معامله بزرگ است,” او گفت:. “ما به انجام یک کار خوب از رسیدن به خط غالبا امشب. که به ما کمک زیادی زمانی که عکس نیست در حال سقوط به همان اندازه است.”

مانند Toolson, Yoeli کودکان نیز تا به حال دو دو نمره 22 امتیاز و پایین کشیدن 11 پرتاب ریباند.

سانتا کلارا Josip Vrankic متعلق به خانمها بالغ در داخل با به ثمر رساندن 28 امتیاز (بر 10 از 19 تیر) و جمع آوری 11 پرتاب ریباند.

اما در اواخر بازی BYU ساخته شده بزرگ متوقف می شود.

“مربی تیم شده است گفت: همه سال که دفاع را به نفع خود ما بازی ها” Haws گفت. “ما نگه داشته و گفت که ما نیاز به فوریت در دفاع. ما buckled در دفاع از پایین کشش.”

پاپ اعتبار ارشد زک Seljaas خود را برای دفاعی بازی کند.

“این است زک Seljaas باور نکردنی? زک به حال دو امتیاز و چهار ریباند و من فکر می کنم که او ما را به بازی” پاپ گفت. “پایین کشش او آمد تا با سه متوقف می شود. خود را شدت فقط مسری است. هنگامی که ما در گیر شد در 66 زک بود: “ما در حال از دست دادن ندارد.'”

آن مشخص شده BYU هفتم متوالی پیروزی — Cougars’ طولانی ترین West Coast کنفرانس برنده خط از آنها پیوست لیگ.

BYU بهبود یافته به 22-7 کلی و 11-3 در WCC. سانتا کلارا کاهش یافته و به 18-10 و 5-8.

پنجشنبه نتیجه مجموعه بزرگ مرحله نهایی مسابقات با شماره 2 Gonzaga شنبه شب.

“من فکر می کنم آنها بهترین تیم در کشور در حال حاضر” پاپ گفت: از Zags.

بودند خانمها بالغ, پورنو سخت تر از حالت عادی به دلیل رتبه بندی ملی و چهار بازی بزرگ ؟

“من فکر نمی کنم. همه سال این تیم واقعا اعتقاد خودمان” Haws گفت. “ملی رتبه بندی سرد است, آنچه, اما من احساس می کنم که ما ساخته ایم عادات در تمام طول سال های طولانی از مصرف آن را به یک بازی در یک زمان.”

یکی از نشانه خوبی برای BYU این واقعیت است که آن را-بازگشت سانتا کلارا 41-32. پاشنه نیاز به قادر به قوی بر روی شیشه اگر می خواهید آنها را ناراحت Gonzaga ارشد شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de