به “ساخت بهتر” ما باید خندق تامین مالی عمومی از سوخت های فسیلی

این واقعیت که توافق پاریس در تغییر آب و هوا حتی وجود دارد شاهکار باور نکردنی از دیپلماسی است. در حال حاضر در میان همه گیر جهانی فرانسه است گام گذاشتن در یک اندازه مهم است تلاش های دیپلماتیک این نوامبر گرد هم آوردن 450 توسعه جهانی بانک ها که کنترل 2 تریلیون دلار در پول است. هدف? برای این بانک اعلام کرد که سهم خود را به بهبود اقتصادی از COVID-19 پشتیبانی خواهد کرد آب و هوا, توسعه پایدار و تنوع زیستی اهداف است.

اما مبهم تعهدات به اهداف در حال حاضر توسط دولت ها در سراسر جهان را نمی خواهد به اندازه کافی برای ایجاد “سرمایه گذاری مشترک نشست” یک موفقیت است. جهان نیاز به یک اقدام عملی. زمان در حال حاضر. و یکی از بخش های که در آن عمل است که به شدت مورد نیاز است که بخش انرژی است.

به طور کلی مالیه عمومی موسسات هنوز هم در حال حاضر یک مانع برای انتقال انرژی. آب و هوا علم نشان می دهد که ما نیاز به یک انتقال سریع از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر به منظور محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 درجه سانتيگراد ، در عین حال دولت ها در سراسر جهان طرح توجیهی تولید 120 درصد بیشتر نفت و گاز و زغال سنگ تا سال 2030 نسبت به سازگار با 1.5 درجه سانتیگراد گرم شدن محدودیت—پشتیبانی شده توسط حجم عظیمی از پول است.

G20 دولت ارائه بیش از $77 میلیارد دلار در امور مالی عمومی برای سوخت های فسیلی پروژه در هر سال از طریق نهادهای عمومی مانند بانک های توسعه. با وجود نصب ضرورت بحران آب و هوا این تعداد تقریبا بدون تغییر باقی مانده پس از توافق پاریس به تصویب رسید و سه برابر مقدار آنها ارائه برای انرژی های تجدید پذیر.

“راه خروج ما از بحران کنونی است نه از طریق propping تا پیر, اقتصاد, اما از طریق یک جهان فقط سبز و سالم بازیابی است که کمک می کند تا ساخت بهتر با شتاب اقدام آب و هوا, ایجاد شغل با کیفیت و ایجاد جوامع است که بیشتر انعطاف پذیر به آینده شوک.”

برخی استدلال می کنند که این دولت حمایت سوخت های فسیلی سرمایه گذاری لازم است به خار توسعه و دسترسی به برق اما داده ها به دروغ به این استدلال. بزرگترین دریافت کنندگان حمایت برای سوخت های فسیلی هستند فقیرترین کشورها که در آن سوخت فسیلی سرمایه گذاری می کند جریان به پایین کشورهای با درآمد آن را به طور معمول به منافع شرکت های چند ملیتی و ثروتمند “اهدا کننده” کشور بیش از جمعیت های محلی اغلب در حالی که باعث انسان و مردمان بومی’ نقض حقوق و جابجایی در حالی که اهانت آمیز سلامت و محیط زیست است.

به موسسات مالی و مقیاس فعالیت های خود را در پاسخ به COVID-19 بحران روند مالیه عمومی propping تا صنعت سوخت فسیلی باید معکوس شود اگر ما امید به حد گرم شدن به 1.5 درجه سانتيگراد ، در عین حال نشانه های اولیه هستند و دلیلی برای نگرانی.

کانادا دومین سرمایه از سوخت های فسیلی در G20 (سرانه آن را بالاترین) را انجام داده مورد حمایت دولت توسعه صادرات کانادا نقش مهمی در COVID-19 پاسخ از طریق دو عمده تامین مالی برنامه هایی که به طور خاص در اولویت صنعت سوخت فسیلی و بدون وضوح در یک سقف مالی برای این برنامه. و در حالی که دولت بریتانیا گفته است کار بر روی یک سیاست به حذف نفت و گاز از صادرات نمایندگی اعتباری تامین مالی نخست وزیر ترکیه در هفته گذشته مورد توافق قرار UKEF پول به یک ترمینال LNG در موزامبیک رهبری فرانسه را در کل. این به وضوح تضعیف بریتانیا در تلاش برای موقعیت خود را به عنوان آب و هوای رهبر در رهبری به COP26.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حتی اگر جهان را به صورت یک بحران آب و پرتاب پول در سوخت های فسیلی خواهد بود بد اقتصادی شرط می بندم. زغال سنگ و نفت و گاز در بازارهای شد نشانه هایی از کاهش دائمی قبل از COVID-19 بحران رسید. در طول هشت نه سال گذشته نفت و گاز سهام underperformed بازار گسترده تر در حالی که تجدید پذیر سهام عملکرد بهتری نسبت به شاخص 20 درصد در سال 2019. اخیر سقوط قیمت نفت نشان می دهد که وابستگی به این فرار کالا است یک ایده بد است.

راه خروج ما از بحران کنونی است نه از طریق propping تا پیر, اقتصاد, اما از طریق یک جهان فقط سبز و سالم بازیابی است که کمک می کند تا ساخت بهتر با شتاب اقدام آب و هوا, ایجاد شغل با کیفیت و ایجاد جوامع است که بیشتر انعطاف پذیر به آینده شوک.

عمومی بانک ها کنترل 2 تریلیون دلار در پول و رانندگی سرمایه گذاری های خصوصی نقش بسیار مهمی را به بازی در رهبری این تحول است. برای اجرای 2030 توسعه پایدار هدف در دستور کار آنها باید ادغام بومی دانش سنتی و راه حل برای کاهش آب و هوا و سازگاری و ارائه پشتیبانی به عنوان نزدیک که ممکن است به جوامع محلی.

تعدادی از موسسات مالی از جمله بانک سرمایه گذاری اروپا و Swedfund در حال حاضر گرفته شده مراحل را برای حذف سوخت های فسیلی از خود را تامین مالی. فرانسه و آژانس توسعه AFD یکی از اجلاس سازمان است خود را در حال حرکت در مسیر درست پس از ممنوعیت نفت و گاز, اکتشاف و تولید به عنوان به خوبی به عنوان مهمترین سوخت های فسیلی-اخراج نیروگاه از تامین مالی آن است.

به عنوان سرمایه گذاری مشترک قله نزدیک تر می شود این موسسات باید یک فرصت به اهرم رهبری خود را با پیوستن به دیگر عمده موسسات مالی و اعلام پایان دادن به آنها سوخت های فسیلی تامین مالی و تعهد به حمایت از یک فقط انتقال دور از سوخت های فسیلی است. این بلند پروازانه و بتن که نتیجه این اجلاس باید تحویل آن به موفقیت و به منظور بالا بردن نوار برای آب و هوا رهبری در این منجر به COP26.

یک نسخه از این نامه نیز به نظر می رسد در رادیو فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im