برای مقابله با تهمت انفعال ساندرز-Khanna لایحه از بند باز کردن 75 میلیارد دلار به صورت اضطراری تولید PPE, Covid-19 تست

سناتور. برنی ساندرز و تشکر. Ro Khanna روز دوشنبه در معرفی قوانین برای اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به اندازه کافی تجهیزات پزشکی و Covid-19 آزمون و خواستار آن است که دولت فدرال به طور چشمگیری گام تا پاسخ خود را به بیماری همه گیر کوروناویروس به جای تمرکز بر گرفتن مردم به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اورژانس پزشکی تامین تدارکات عمل خواهد اختصاص 75 میلیارد دلار به تلاش و اجازه دادن به دولت برای خرید و یا ساخت لوازم از جمله N-95 ماسک فولاد لباسهای, پنکه, تست کیت و دیگر به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و همچنین واکسن و درمان Covid-19.

مترقی قانونگذاران معرفی این قانون سه روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به آتش بهداشت و خدمات انسانی معاون بازرس کل کریستی Grimm بیش از گزارش ماه گذشته در مورد کمبود عرضه در صدها نفر از مراکز پزشکی در سراسر کشور است.

“ایالات متحده آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای حرفه ای پزشکی و ضروری کارگران به ماسک و دستکش و روپوش و آزمون آنها نیاز به نگه داشتن امن و درمان بیماران خود را و جلوگیری از گسترش این کشنده بیماری همه گیر” گفت: Sanders.

با توجه به سندرز و Khanna ایالات متحده در حال حاضر در حال تست بين 100000 و 200000 نفر در هر روز برای coronavirus—در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنیم تست 500,000 تا یک میلیون نفر از مردم هر روز قبل از کشور در نظر ending اجتماعی فاصله سفارشات اند که میلیون ها نفر برای اقامت به طور عمده در خانه برای بیش از یک ماه است.

با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی بیش از نیمی از ایالات آمریکا بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را در روزهای اخیر—حتی به عنوان کشور شاهد بالاترین تک روز شمار تلفات از Covid-19.

در جهت تولید تعدادی از تست های مورد نیاز برای ردیابی شیوع و تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و صرفه جویی در بيماران زندگی Khanna و ساندرز گفت: دولت فدرال باید مجبور به استناد دفاع تولید عمل به طور خاص برای این منظور است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“کنگره باید به صراحت اجازه که دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به طور کامل استفاده شده که به تقاضای بخش خصوصی در تولید تجهیزات و محصولات است که ما پرسنل پزشکی و بیماران و کارگران خط مقدم به شدت نیاز” گفت: Sanders.

کنگره ایالات متحده مجاز 1 میلیارد دلار برای تولید تجهیزات حفاظتی و دیگر بیمارستان ضرورت—شکل است که “محدودتر در مقایسه با میزان منابع مورد نیاز برای حفاظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و افزایش تست ظرفیت گفت:” خناس و ساندرز در بیانیه ای.

“سه ماه بوده است اما به نوعی برگ برنده دولت همچنان به کشیدن پای خود را در ramping تا تولید انتقادی تست و تجهیزات حفاظتی که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال التماس گفت:” خناس. “تست کلید با خیال راحت شروع مجدد اقتصاد ما و این لایحه را فراهم می کند دولت فدرال با منابع و دستورات است که ما که در آن ما نیاز به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد DPA تنها به طور مستقیم شرکت های خاص برای تولید PPE و هواکش و هفته گذشته او با استفاده از قانون وادار گوشت فرآوری گیاهان به باز بماند در طول بیماری همه گیر قرار دادن هزاران نفر از کارگران در معرض خطر در محل که در آن اجتماعی فاصله دشوار است اگر نه غیر ممکن است.

تحت اورژانس لوازم پزشکی تهیه قانون دولت را ملزم به پاسخ بی درنگ درخواست از کشورهای در نیاز از منابع بهداشت و درمان. با متحده با تکیه بر استراتژیک ملی ذخایر برای تجهیزات—و سپس رفتن به طور مستقیم به تولید کنندگان است که به عنوان عرضه کاهش یافته است—دولت مجبور شده اند به یک جنگ مناقصه بیش به شدت مورد نیاز محصولات.

“ایالات و شهرستانها نباید مجبور به پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر کمیاب و آسیا تجهیزات پزشکی گفت:” ساندرز.

این قانون همچنین شامل سخت نظارت و پاسخگویی مقررات برای جلوگیری از سوء استفاده از بودجه دیگر برنامه های فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله چک Protection Program بودند احاطه با سوء استفاده از بودجه.

“ما نیز از جمله اقدامات حفاظتی برای اطمینان از هیچ عضو از تهمت یا خانواده اداره می شود یک سکه از بهبود بودجه ایم” خناس دو هفته پس از رئیس جمهور کسب و کار سازمان نسبت ناروا به دنبال اجاره امداد با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im