برای حفظ آمریکایی امن ما باید برای رسیدن میلیاردرهای خارج از سیاست

جیم جونز که تنها به کشته شدن 900+ مردم بود piker شاید به این دلیل او تنها نبود غنی به اندازه کافی به واقعا موثر خواهد بود. میلیاردر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ضرب و شتم او بیش از 130 بار—با مراتب بیشتر مرگ و نابودی را به آمده است.

کانادا یک کشور اجرا شده توسط صالح رهبران واقعی و کارمندان دولت در استان و سطح فدرال تا حد زیادی به coronavirus تحت کنترل و بسته اند خود را به مرز آمریکایی است.

گاردین گزارش چگونه مکزیکی, شهرهای مرزی درخواست آمریکایی ها نمی آمد به خاطر ترس از گسترش بیشتر این ویروس وجود دارد.

بخش هایی از ایالت کالیفرنیا در حال تجربه افزایش عفونت کروناویروس اما نمی تواند انجام آزمون بر مردم چون آنها را اجرا معرف. ما میلیاردر رهبری دولت فدرال البته خودداری کرده است به استناد دفاع تولید عمل را بیشتر معرف و تست کیت.

میلیاردر در حال اجرا آموزش و پرورش ما بخش بتسی DeVoss است در تلاش برای وادار کردن معلمان به کلاس درس در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن سن و یا سلامت و بدون در نظر گرفتن عواقب ناشی از مدرسه کودکان آوردن coronavirus خانه با آنها.

میلیاردر مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای ما تجارت بخش ویلبر راس می گوید که کروناویروس در چین خواهد بود خوب برای اقتصاد آمریکا است.

بیش از Popular.info, جاد Legum گزارش که میلیاردر-led Facebook در حال گسترش است دور و گسترده مزخرف داستان است که اگر شما به پوشیدن ماسک شما می تواند رنج می برند از کمبود اکسیژن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

میلیاردر روپرت مرداک را فاکس نیوز است که بی وقفه ترویج سرپیچی از معقول بهداشت عمومی اقدامات منجر به یک انفجار از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این کشورها شد ایسنا محبوب است.

آریزونا که در آن فرماندار است عمیقا در جیب میلیاردر, منافع, در حال حاضر اعلام کرد که برخی از مردم در حال رفتن به دریافت درمان و دیگران نیست و بر اساس یک فرمول پیچیده در مورد کسی است که به احتمال زیاد به زنده ترین سال پس از ترک بیمارستان.

چند میلیاردرهای و شرکت های خود را معلوم کرده اند با دریافت انبوهی از پول نقد از پول کنگره اختصاص داده شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط کار مردم از طریق این بحران اقتصادی است.

در سال 2000 هنگامی که جورج دبلیو بوش از انتخابات از دست داده با یک و نیم میلیون رای اما دیوان عالی کشور قرار داده و او را در کاخ سفید به هر حال رسانه ها جشن می گرفت این واقعیت است که او و دیک چنی بودند هر دو صنعت نفت و مدیران. آنها در مورد چگونه یک “مدیر عامل شرکت در انتخابات ریاست جمهوری” خواهد بود یک چیز خوب برای امریکا است. آن کار نمی کند که راه: آنها به دروغ ما را به دو جنگ به دور تریلیون دلار برای میلیاردرهای و نابود ما شهرت و اعتبار در سراسر جهان است.

میلیاردرهای و فوق العاده غنی صرف 40 سال پس از آغاز ریگان انقلاب به ما می گوید که چگونه فوق العاده آمریکا خواهد بود اگر فقط مردم ثروتمند می زد نشان می دهد.

که به نام الیگارشی نه دموکراسی.

تا زمانی که ما دریافت میلیاردرهای و پول کثیف از شرکت های بزرگ و فوق العاده غنی از سیاست و بازگشت صالح رهبری به تمام سطوح دولت آمریکایی ادامه خواهد داد به مرگ تعداد حتی بیشتر از ما دیده ایم در این همه جنگ ما جنگیدند از سال 1945.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>