به پست و یا به پست ؟ صحنه هایی از یک خانه نشین و تاثیر گذار جدید عادی

به پست و یا به پست ؟ این سوال است. آیا تیس شرافتمند را به Instagram با استاندارد سایه و ماجراجویی صحنه و یا به ماندن در سکوت و تماشای در حالی که همه چیز را می سوزاند. چنین نظری معضل اجتماعی رسانه های تاثیر گذار مانند Al Carraway یک مادر با شانه طول مو بور, خالکوبی بازو و تقریبا 230,000 پیروان که نگاه به او به صورت امیدوارم که به همه گیر هستند.

مکث. این یک تفکر مثبت روش کوچک بخشی از پیام خود را.

آل تبدیل به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به عنوان یک زن 21 ساله در روچستر, نیویورک, راه برای رد این مبلغان تا “احساس” و به آنها پیوست. در حال حاضر 10 سال بعد او به سفر در سراسر آمریکا و در سراسر جهان به صحبت در مورد اعتماد و محبت عیسی مسیح “در سخت ناخواسته و غیر منتظره.”

اما با پایان ماه مارس او می خواهم خراشیده کردن بقیه 2020 برنامه ریز. بحث در مورد یک مکث. “من نمی دانستم که زندگی من بدون من برنامه ریز” او اذعان می کند.

او نمی تواند نشستن هنوز هم نمی تواند زباله دوم. در خانه گیر کرده در آریزونا او می خواست — نیاز به انجام کاری. هر چیزی. بنابراین او با بازی “بازی تاج” با سه بچه. او شتافت شوهرش بن پایین پله ها در یک کیسه خواب. او سرعت-chugged آب. اما آن را از دست داده و جذابیت خود را. “سخت ترین چیز در زندگی این است که گذر زمان” آل می گوید. و او چیزی جز زمان.

او به چاپ سه کتاب و نیز حفظ موارد زیر در توییتر (34,600) و یوتیوب (37,000). نام تجاری است که خوش بینی با صحبتهای, عکس و تفسیر به معنای بالا بردن و الهام بخش. آیا این تغییر هنگامی که بیش از یک صد هزار آمریکایی کشته شده اند از یک ویروس است ؟ فراموش ماجراجویی عکس را در یک بوی تکبر از قطع?

اما Al معتقد است چالش ها باید مواجه شود. “در حال خوش به این معنا نیست که شما خوشحال هستید تمام وقت یا که چیز بد نمی خواهد آمد” او توضیح می دهد. “این فقط دانش است که هنگامی که روز سخت فراموش می آیند که آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و که بهتر است آنهایی که می آیند.” آن ممکن است ترک یک علامت مانند “احمق” خالکوبی او به عنوان یک نوجوان — اما شما حرکت می کند.

این یک درس ساده تر موعظه از تمرین. توسط ممکن است او را از نزدیک شدن به دیوار. چه مدت طول خواهد coronavirus گذشته است ؟ چه اثرات معطل خواهد شد? چه می آید بعدی ؟

مکث.

زمانی که افکار بود که خزش در Al جلب خودش — مکث — و خم در ایمان او. او خودش می گوید که “خدا خوب است حتی زمانی که یک وضعیت است.” که او واقعی است. که او درگیر است. که هیچ چیز اتفاق می افتد بدون او. که می خواهند برای یک وضعیت بد به بیش از ولع مصرف سریع به جلو دکمه خطرناک است چرا که آن را یک هدر رفته فرصت برای رشد است.

بنابراین او پست حتی در بدترین لحظات. و سهام او و خانواده اش محاکمه و پیروزی, امید, الهام بخش. نه به دلیل آن آسان است اما به دلیل آن سخت است. و او می خواهد پیروان خود را به می دانم که این خوب است.

او در پست یک عکس از خانواده خود را در گاراژ خود را “محراب” که در آن آنها صرف ساعت هر روز صحبت کردن در بازی و ورزش. او را در بهترین شکل زندگی خود می گوید و با وجود او برونگرا گرایش او را متوجه او خوشحال با یک درونگرا زندگی است. “یک گام به عقب” او می نویسد: اصرار پیروان خود به تحسین بخش هایی از زندگی خود را, آنها ممکن است هرگز متوجه شده اند قبل از همه گیر. “… حتی سخت و غیر منتظره به نظر می رسد هیجان انگیز برای ما,” او می نویسد. “و نادیده گرفته شده و دنیوی را پر جنب و جوش به نظر می رسد دوباره. چرا که این بطرز شگفت انگیزی زیبا, کثیف, وصف ناپذیر چیزی که ما در حال زندگی چیزی است که هرگز نمی دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de