برای جلوگیری از همه گیر بعدی ما نیاز به معنی نظارت از حیوانات کشاورزی

ما همه امیدوار است که زمان COVID-19 بحران فروکش خواهد کرد در چند ماه: که درمان های تست و منابع در دسترس تبدیل خواهد شد و سخت اجتماعی فاصله می توانید با خیال راحت سهولت. که ممکن است رخ دهد اما تهدید آینده همه گیر–حتی مرگبارتر یک–در حال حاضر در حال حاضر. ما باید درک کنیم و آدرس علت ریشه ای این تهدید است. ما باید اصلاحات صنعت است که قرار دادن همه ما در معرض خطر به نام سود: صنعتی حیوانات کشاورزی است.

چه کسی گفته است که اولین انسان مورد SARS-CoV-2 احتمالا از یک خفاش از طریق یک ناشناس متوسط حیوانی بود که در آن به کار گرفته شده توسط انسان است. به احتمال زیاد محل برگزاری این انتقال شد “مرطوب بازار” در چین که در آن گونه های مختلف حیوانات می آیند در تماس نزدیک با یکدیگر و با انسان های کشتار آنها. ما هشدار داده شد در مورد خفاش ها حمل بعدی سارس بیماری همه گیر در سال 2013.

ما باید نوسازی سیستم غذایی ما با از بین بردن حیوانات کشاورزی و انتقال به گیاهی جایگزین گوشت پاک و گوشت.

ما همچنین هشدار داده شده است در مورد خطر که پرنده آنفولانزا شیوع بیماری در گله های مرغ در سراسر جهان مطرح برای آینده بشر همه گیر. در میان بیشتر در مورد از آنفولانزای مرغی است H7N9 یک پاتوژن با 40 درصد مرگ و میر. تعداد زیادی از شلوغ تاکید حیوانات اسیر در آمریکا مزارع کارخانه ارائه فرصت کافی برای عوامل بیماری زا به عمل كردن به طور مستقیم از حیوان به حیوان و غیر مستقیم از طریق مگس جوندگان کود و کارگران در حال حرکت بین انبارها. حتی ممکن است برای aerosolized پاتوژن به گسترش بین انبارهای مایل دور از طریق هوا.

یکی امیدواریم که یک صنعت است که ارائه چنین یک تهدید بالقوه برای بهداشت عمومی را به خود ایمنی مواد غذایی مسئولیت جدی است. اما آن را نمی کند و به نظر می رسد به انجام همه چیز آن را می توانید به نشان می دهد که. خصوصی سازی بازرسی ایمنی به منظور افزایش خط سرعت در کشتارگاه شده است یک هدف مشترک از صنعت گوشت و وزارت کشاورزی ایالات متحده برای چندین دهه با وجود خطر از آن برای ایمنی مواد غذایی است. حتی اگر سریعتر خط سرعت باعث می شود فرآیند بسیار سخت تر بر روی حیوانات و کارگران و بیشتر به معنی لاشه به بازرسی ایمنی در زمان کمتر صنعت هل می دهد آن را به نام سود. فوق العاده این وزارتخانه است تصویب سریعتر خط سرعت مناسب در حال حاضر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در اوایل این ماه در یک خط با سرعت چشم پوشی داده شد برای پرورش مزارع که دارای سابقه تولید سالمونلا آلوده مرغ مربوط به شیوع بیماری در 29 متحده است. به عنوان آخرین جمعه ایمنی مواد غذایی خدمات بازرسی است که دیگر صدور چشم پوشی چرا که آنها در حال ارائه یک پتو کلاه افزایش برای همه گیاهان است. سریع خط سرعت به این دلیل است که کارگران در کشتار گیاهان نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله در کار ساخت یکی از خطرناک ترین و کم-شغل پرداخت در کشور و حتی بیشتر خطرناک است. حداقل ما باید بپرسید از صنعت و وزارت جهاد کشاورزی است که خط کشتار سرعت دربسته در محیط اجازه می دهد تا امن فاصله بین کارگران و ایمنی کامل بازرسی از لاشه حیوانات.

اگر یک کندتر کوچکتر صنعت گوشت شد یک نتیجه از این بیماری همه گیر آن را نمی خواهد یک بحران این امر می تواند پیشرفت. فروش گوشت جایگزین افزایش 200% در طول بیماری همه گیر. این است که تنها به افزایش بیشتر مردم درک کنند که گوشت ضروری است. حیوانات, بیماری های منتقله از جمله COVID-19 پیش بینی شده برای رانندگی با 17 درصد رشد در گیاه مبتنی بر بازار گوشت بین در حال حاضر و 2021.

در نهایت ما باید نوسازی سیستم غذایی ما با از بین بردن حیوانات کشاورزی و انتقال به گیاهی جایگزین گوشت پاک و گوشت. اما در کوتاه مدت تولید گوشت هیچ جا نمی رود و گوشت صنعت نشان داده است که قصد اقدام مسئولانه وقتی که می آید به حیوانات کارگران و یا بهداشت عمومی. ما باید گوش به هشدارهای این زمان. ما باید معنی دار نظارت در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im