در یک همبستگی تحسین به عنوان نوع همدلی و کمک های متقابل مورد نیاز در صورت وحشیانه پلیس سرکوب ساکنان شهر در واشنگتن روز سه شنبه درهای خود را به معترضان—عمدتا نوجوانان—فرار از پلیس نگه داشتن تظاهرکنندگان امن تا زمانی که حکومت نظامی برداشته صبح روز سه شنبه با وجود تلاش از اجرای قانون را بازداشت.

“من امیدوارم که من 13 ساله پسر رشد می کند تا به تواند فقط به عنوان شگفت انگیز به عنوان آنها” Rahul Dubey که پناه حدود 70 تظاهرکنندگان در خانه اش یک شبه گفت WJLA.

تظاهرات در سراسر واشنگتن برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید بودند به شدت مورد حمله پلیس در اطراف 6:30بعد از ظهر در این شهر لافایت مربع در پیش از عجله مونتاژ عکس فرصت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد از آن شنبه شب معترضان شد “kettled” یا جمع و به دام افتاده را به یک بلوک از سوآن سنت در مرکز شهر سی به شدت مسلح به نیروهای پلیس در بسته به دستگیری و اخراج teargas.

Dubey و دیگر ساکنان در طول مسکونی خیابان انداخت باز کردن درهای خود را گرفت و در برخی از تظاهر کنندگان است.

گزارش از دوشنبه شب و اوایل صبح روز سه شنبه نشان داد که معترضان ماندم, به در خانه. ساکنان بنا به گزارش ارائه شده از شیر خیط و پیت کردن اسپری فلفل از تظاهرکنندگان چشم عبور کوزه بیش از نرده ها کمک کند.

در یک نقطه Dubey گفت: پلیس با شلیک گاز اشک آور به یک پنجره باز کنید و بعد از آن حداقل به طور موقت مسدود پیتزا دستور داد از تحویل به خانه.

یک تظاهرکننده که خواست تنها بود شناسایی نام Meka گفت DCist اوایل روز شنبه که در آن زمان جمعیت در Dubey را برخی از زمان برای متوقف کردن سرفه از گاز است.

“من با یک دوست برای حمایت از یک جنبش علیه نژادپرستی و وحشیگری پلیس در نیروی” Meka گفت. “منظورم این است که هر کس در اینجا است که خیلی دیوانه از آنجا که ما در حال تلاش برای نشان دادن حقوق ما را به ما داده که در قانون اساسی و آنها در حال گرفتن کسانی که از ما دور است.”

در 6:00am می باشد به عنوان حکومت نظامی برداشته معترضان شروع به ترک این منطقه است.

اما نه قبل از تغذیه به عنوان مقیم Becca Thimmesch اشاره کرد.

“تعداد زیادی از اعضای جامعه آوردن صبحانه ایم” Thimmesch. “این بچه ها تغذیه و پس از آن امیدوارم از اینجا با خیال راحت به زودی.”

“این بچه ها شده اند را از طریق جهنم امشب و آنها هنوز هم برای تشویق poptarts,” او اضافه شده است.

برای Dubey ستایش شدند.

“من امیدوارم که آنها به مبارزه ادامه خواهد داد” گفت: Dubey. “و من امیدوارم که آنها به خارج وجود دارد امروز مسالمت آمیز به عنوان آنها دیروز و نه blink چرا که کشور ما به آنها نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de