برای حفاظت ‘رفاه عمومی و منافع عمومی’ پیشگامانه اندازه گیری در ایالت واشنگتن خواهد ممنوعیت تولید بطری آب

گروه های حمایت در حال تشویق رای دهندگان در ایالت واشنگتن به فشار قانونگذاران به یک اندازه گیری است که به طور موثر ممنوعیت تجاری تولید بطری آب.

قانون SB 6278 خواهد اعلام کند که “استفاده از آب برای تولید تجاری از آب بطری” است که “مخل به رفاه عمومی و منافع عمومی است.” هفته گذشته در آن قرار داده شد در خواندن دوم توسط کمیته قوانین.

با توجه به واشنگتن حزب دموکرات “و هر دو حزب تلاش” کمک خواهد کرد “محافظت از یکی از با ارزش ترین کالا” در دولت است.

محیط زیست اولویت های ائتلاف شبکه ای از گروه ها از جمله آمریکایی ها, رودخانه ها, Audubon و باشگاه سیرا واشنگتن هفته گذشته با قرار دادن قانون در بالاترین اولویت لیست, گفته, آن را متوقف خواهد کرد “جدید آب بتلنج از گیاهان تکثیر در ایالت واشنگتن موثر جامعه کوچک روستایی تامین آب لازم برای کشاورزی و تهدید گونه های ماهی قزل آلا.”

“واشنگتن آبهای متعلق به مردم از واشنگتن گفت:” مرکز حقوق محیط زیست و سیاست. “شده است وجود دارد افزایش تعداد طرح های پیشنهادی برای قرار دادن آب تجاری بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان در واشنگتن است. این گیاهان اجازه می دهد واشنگتن را آب گرفته شود به نفع شرکت ها و کاربران خارج از منطقه محلی شاید خارج از دولت است.”

یکی از این پیشنهاد بود بطری آب شرکت کریستال چشمه اب گرم طرح به 400 گالن در هر دقیقه از چشمه در Randle واشنگتن. به عنوان Stateline گزارش دستياران نگرانی در مورد پروژه تکثير شدند

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

هنگامی که یک ایمیل به بیرون درز در معرض این شرکت طرح شکایت در نزدیکی زیربخش در پاسخ به مخالفان و سپس انجام زیرزمینی کمپین روابط عمومی برای به دست آوردن حمایت برای این پروژه است.

[…] آخرین اخبار افزایش نگرانی ها: ماه گذشته کریستال چشمه اب گرم pled گناه به ذخیره سازی آرسنیک آلوده به فاضلاب در کالیفرنیا مرکز و سپس به طور غیر قانونی آزادسازی آب به فاضلاب پس از مواجه شدن توسط مقامات. این شرکت پاسخ نمی دهند به Stateline درخواست برای نظر.

ملی حمایت از گروه غذایی و آب که در ستایش این اقدام پس از آن Feb. 6 عبور از کشاورزی و آب و منابع طبيعي و پارک های کمیته گفت: SB 6278 را فراهم می کند مورد نیاز پادمان.

“این قانون در حال شکستن زمین جدید است و باید دیده می شود به عنوان یک مدل برای کشور گفت:” مواد غذایی و آب اقدام را آب عمومی برای همه, مدیر مبارزات انتخاباتی مریم عطا. “شرکت های آب بطری نباید اجازه استخراج ضروری منابع عمومی و فروش آن را برای سود. این لایحه مهم سیاست کمک خواهد کرد که نگه داشتن واشنگتن آب در دولت و تمیز نگه داشتن آن فراوان و قابل دسترس برای همه است.”

“ما می خواهیم همه اعضای قوه مقننه و فرماندار Inslee به حمایت از این لایحه برای محافظت از واشنگتن آب برای نسل های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>