‘به ایستادن برای آنچه که از نظر اخلاقی حق”: Progressive شورشیان دکتر Arati Kreibich باعث می شود پرونده به رای دهندگان قبل از روز سه شنبه NJ اولیه

سناتور. Bernie Sanders, Rep. Ayanna Pressley و مترقی گروه تقسیم و طلوع آفتاب حرکت همه وام حمایت خود را مترقی شورشیان دکتر Arati Kreibich پیشنهاد برای سرنگون جناح راست حزب دموکرات در کنگره جاش Gottheimer در روز سه شنبه نیوجرسی اولیه.

“با بیش از 500 ، 000 تماس و 400,000 متون ارسال به طور مستقیم به رای دهندگان توسط بیش از 1100 داوطلبان ما مردمی کمپین قرار داده است در این کار به صحبت با رای دهندگان در مورد اینکه چرا ما نیاز به تغییر واقعی در این انتخابات” Kreibih tol رویاهای مشترک.

در یک ویدیو ارسال شده به ساندرز’ محبوب توییتر حساب یکشنبه, Kreibich بازیگران این مسابقه که بین دو رقیب سند چشم انداز درست و غلط در نیوجرسی 5 منطقه.

“ما نیاز به انتخاب رهبران که در حال رفتن به ایستادن برای آنچه که از نظر اخلاقی حق” گفت: Kreibich. “چه کسی در حال رفتن به ایستادن برای بشریت است. که در پایان روز چیزی است که مردم در جامعه پاسخ دهند.”

“Arati تصمیم گرفت به دموکرات در منطقه است چرا که او می داند که این لحظه نیاز به پررنگ مترقی رهبری” ساندرز در بیانیه ای گفت: ژوئن 16.

Pressley در بیانیه ای اعلام کرد او تایید شده در ماه گذشته برجسته Kreibich را مترقی اولویت های سیاست و نیاز به پررنگ رهبری در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“یک مهاجر یک دانشمند و یک مادر Arati آماده به گام تا و ارائه رهبری واقعی برای مردم نیوجرسی 5” گفت: Pressley. “او آماده است برای کمک به جوامع ما بهبود می یابند از این بحران و برای پیشبرد راه حل های جسورانه مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.”

Gottheimer محافظه کار موقعیت او را به طور فزاینده ای در تقابل با جهت از حزب دموکرات به عنوان HuffPost‘s دانیل Marans گزارش روز دوشنبه.:

زمانی که او با استفاده از قرار گرفتن در کمیته خدمات مالی به اسراف ستایش در قدرتمند ترین کشور مالی مدیران او جذاب به فدرال رزرو اجازه می دهد تا بیشتر وام دهندگان درنده به یکی از بانک مرکزی اضطراری نجات برنامه های. (این چرخه به تنهایی Gottheimer مطرح شده بیش از $875,000 از اوراق بهادار و سرمایه گذاری در صنعت ساخت و او را بزرگترین دریافت کننده بخش مالی, نقدی, در خانه.)

این نه تنها مواضع برای Gottheimer. او از سازمان مشکل حل حزبی به عنوان یک بلوک قادر به اعمال حق وتو قدرت بیش از قانونی که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) می خواستم برای پیشبرد. در ژوئن 2019, Gottheimer استفاده می شود که قدرت جلوگیری از عبور خود را در مرز لایحه بودجه با سخت تر بشردوستانه شرایط اجرای بودجه با هدف مدیریت ناگهانی هجوم پناهجویان.

در حالی که Kreibich چهره یک نبرد دشوار به سرنگون وقت اخیر داخلی رای گیری گزارش نشان داد Gottheimer با عظیم 41 نقطه سرب—یک منبع نزدیک به شورشیان کمپین صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: رویاهای مشترک که خلق و خوی در Kreibich اردوگاه صعودی است.

با استناد به جمعیت بیش از 40 ، 000 ایمیل در برگه های رای در حال حاضر دریافت—60 درصد زنان و 60 درصد زیر 65—منبع گفت که رای گیری از ماه ژوئن ممکن است از دست رفته Kreibich اخیر موج پس از اینکه تایید شده توسط ساندرز Pressley و مترقی شدند.

Kreibich گفت: رویاهای مشترک که ائتلاف او را مونتاژ نباید نادیده گرفته شود.

“کمپین ما باور نکردنی ائتلاف شامل بهداشت ، Bernie Sanders, Rep. Ayanna Pressley, تفکیک, Sunrise, PCCC و ده ها گروه های دیگر چرا که همه ما آن را تشخیص ارزش انتخاب یک دموکرات در N. J.-5” گفت: Kreibich. “من هیجان زده شده توسط کمپین ما را در حرکت به عنوان روز انتخابات!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>