به درک امریکا را شکسته و سیستم مراقبت های بهداشتی در نگاه کلرادو

واشنگتن – اثرات بیمارستان تحکیم در کلرادو گزارش Jared Gaby-Biegel امروز منتشر شده توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR), به راحتی می تواند ایستادن برای آنچه که شکسته در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. آنچه روشن است از این گزارش است که آسیب های انجام شده توسط بیمارستان تحکیم و آبشاری آسیبی است که به شرح زیر به مراقبت های بهداشتی بیمه بیماران و جوامع است.

این گزارش نشان می دهد که چگونه بیمارستان تحکیم منجر به افزایش هزینه خدمات است که به نوبه خود فشار شرکت های بیمه به یکی از دو تحکیم و یا رها کردن. بیماران گیر هستند — یا در یک بیمه درمانی کویر و یا با معافیت بیمه تا بالا آنها نمی توانیم از آن استفاده کنید. در ضمن بیمارستان ها را تقسیم کرده اند و ندار. شهری و ثروتمند حومه بیمارستان و حتی به اصطلاح غیر انتفاعی بیمارستان با چنگک جمع کردن در سود, در حالی که بیمارستان های روستایی بالا و پایین رفتن بر روی لبه مالی ندارند.

“انگیزه همه بازیکنان در این سیستم اشاره کرد و به دور از کیفیت و قابل دسترس و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی برای همه” گفت: CEPR را ساده لوح-Biegel که تحقیق و نوشت: این گزارش. “این آشکار است از این گزارش که به سادگی افزایش سرعت سیستم کافی نیست.”

یافته های قابل توجه از اثرات بیمارستان تحکیم در کلرادو هستند:

  • بیمارستان تحکیم روند و اثرات در کلرادو یافت می شوند به طور گسترده تر در ایالات متحده نشان می دهد وجود دارد مهم درس آموخته از کلرادو زمانی که سیاستگذاران و طرفداران در حال تهیه آینده اصلاحات بهداشت.
  • کلرادو دیده است تعدادی از بیمارستان ها که بخشی از یک زنجیره ای از رشد 26 در سال 2009 به 43 در سال 2019 با توجه به هزینه شیفت تجزیه و تحلیل. این به این معنی است که فقط بیش از نیمی از 83 بیمارستان در کلرادو در حال حاضر در بیمارستان سیستم.
  • تحکیم منجر به افزایش قیمت اما نه افزایش مراقبت از بیمار است. در کلرادو قیمت رشد 71.3 درصد از سال 2009 تا 2018 در مقایسه با رشد بازدیدکننده داشته است بیمار که تنها رشد 16.6 درصد در طول همان دوره است.
  • کل ایالت بیمارستان سود در کلرادو که با افزایش 280 درصدی از سال 2009 با سود به ازای هر بیمار افزایش از $538 در سال 2009 به $1,518 در سال 2018 است.
  • از سال 2009 تاکنون تعداد بیمه Coloradans کاهش یافته است 50 درصد آزاد بيمارستانهای $385 میلیون دلار در بدهی های بد. در عین حال شرکت های بیمه خصوصی را دیدم در بیمارستان اتهامات افزایش 269 درصد از آنچه مدیکر خواهد پرداخت به طور متوسط برای همین مراقبت است.
  • به مبارزه و شرکت های بیمه خصوصی تحکیم بالا بردن deductibles و یا رها کردن بازار است. در حال حاضر هیچ درمانی بازار بیمه در دولت در نظر گرفته است که رقابتی است.
  • روستایی بیمه سلامت بیابان معنی 56 درصد از خانواده ها در مناطق روستایی جنوب کلرادو که نیست ثبت نام در پزشکی نمی تواند به طور متوسط برنز طرح معافیت از $5,798 گسترش بیش از سه ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>