واشنگتن – چه: سوخت های فسیلی سرمایه گذاری روز (با نام مستعار “F2D2”) ملی بعد از عمل با صدها نفر از دانش آموزان در بیش از 50 کالج ها و دانشگاه های شرکت کننده. دانشجویان را به برگزاری تظاهرات تحصن و رویدادهای دیگر به تماس خود را در مدارس به سمت خود موقوفات از سوخت های فسیلی شرکت.

که: دانش آموزان به عنوان بخشی از سوخت های فسیلی سرمایه گذاری جنبش

که در آن: حداقل 50 دانشگاه در ایالات متحده و کانادا و نیجریه و کنیا

زمان: چهار شنبه, فوریه 13 سال 2020 – اقدامات اتفاق می افتد در طول روز

چرا: بزرگ بعد از عمل برای نشان دادن وسعت و وحدت دانش آموز سوخت های فسیلی سرمایه گذاری جنبش; برجسته مجرمیت از سوخت های فسیلی شرکت در تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی تخریب و آن را غیر اخلاقی برای موسسات دانشگاهی به سرمایه گذاری در آنها.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سابقه و هدف:

سوخت های فسیلی سرمایه گذاری است تدریجی از سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی, شرکت, یعنی, زغال سنگ و نفت و شرکت گاز. سوخت فسیلی سرمایه گذاری جنبش در سال 2010 آغاز شد و در حال حاضر امن بیش از 1000 سازمان ها (از جمله شهرستانها, سازمان ملل, سازمان های مذهبی, مبانی و موسسات دانشگاهی) متعهد به سرمایه گذاری به نمایندگی از حدود 14 تریلیون دلار است. موسسات انتخاب محروم برای هر دو اخلاقی و دلایل مالی.

دانش آموز divestment جنبش در ایالات متحده به دست آورد توجه گسترده رسانه ها در سال 2019. دانش آموزان بسیج هزاران نفر در این آب و هوا اعتصاب دانش آموزان مختل سالانه دانشگاه هاروارد ییل بازی فوتبال و Middlebury اسمیت و دانشگاه کالیفرنیا در تمام متعهد به سوخت های فسیلی سرمایه گذاری. و در فوریه 6th, دانشگاه جورج تاون متعهد به سرمایه گذاری از تمام سوخت های فسیلی, 2 بزرگترین full divestment تعهد در کشور است. دانشگاه پنسیلوانیا نیز اعلام کرد در ژانویه 29th که آنها نمی خواهد به طور مستقیم سرمایه گذاری در زغال سنگ و شنهای روان.

سوخت های فسیلی سرمایه گذاری به ارمغان می آورد هر دو دانشگاه و دانشجویان به مکالمه ملی تغییر آب و هوا و نشان دهنده یک گام مهم بعدی از فعالیت برای جوانان آب و هوا اعتصاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im